Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Drága, de nagyon komolyan néz ki, ezt most odatették formailag nagyon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) ricinus13


ricinus13
senior tag

Szép is, jó is, kéne is, csak nem ennyiért. Kb a fele lenne jó, de sajna az egész piac ilyen drága.

(#3) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Valahogy a 350$-os nyitó ár szimpatikusabb volt, mint a 400€ :)

#?*@&!

(#4) ViZion


ViZion
félisten

Nah, ezek tényleg jól néznek ki. Árban meg jah, hááát... majd lesz ez olcsóbb. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) roli543


roli543
őstag

Meennyyiii??
Pedig gyönyörű, az biztos.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#6) haxiboy


haxiboy
veterán

Szép, jó, és drága mint az állat. Inkább a Watch Urbane :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) VIBO


VIBO
őstag

Odab@sz. Nagyon szépek. Főleg a felső :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#8) Jeanne d'Arc

Ez egy jó hír, reméljük csökken azért majd az ára.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szépre sikerült, csak kicsit drágára.

(#10) MeGabee


MeGabee
senior tag

Nagyon szép,tényleg mint egy igazi óra.Csak hát ennyit telefonra se adok ki....majd ha 200 dolcsi alá esik....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#11) Wapmester


Wapmester
senior tag

szép az óra, de ennyire elszállni az árával az nem volt szép dolog, ráadásul a Huawei nem egy Apple, aki megengedheti ezt az árat magának.

[ Szerkesztve ]

(#12) Xaels


Xaels
félisten

Ennyiért ez is olyan sikeres lesz mint a többi...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) vicze válasza Graphics (#1) üzenetére


vicze
félisten

Igen őrületes fantázia kell ezekhez, kell csinálni egy tök normál óra házat és egyből szépen néz ki. :DDD (Magic :P)

(#14) zombinyul


zombinyul
addikt

Jol nez ki nagyon, de ennyiert sokkal inkabb vennek egy normalis orat. Ennyiert kapni G-Shockot, vagy Edificeot, de ezert a penzert fasza Citizeneket is lehet mar kapni. Azok meg marmar ekszernek is elmennek, es minosegre biztos higy jobbak ennel. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#15) atike


atike
nagyúr

Csak egy tizedesjeggyel lenne odébb az ára és brutális mennyiségben adnának el belőle... Álom álom... Majd 5 év múlva talán... Vagy akkor sem.... :U

(#16) dreamdancer válasza zombinyul (#14) üzenetére


dreamdancer
őstag

Tovább megyek, ennyiért már nem csak túlárazott kvarcórát adnak, hanem belépő szintű, de rendes, mechanikus svájci órát is, pl. egy Tissot Le Locle-ot.

Nem szeretem, mikor egy olcsó cucc valami drágább dolognak akar látszani, ld. még márványmintás PVC-padló.

Nem a lényeg a fontos.

(#17) zombinyul válasza dreamdancer (#16) üzenetére


zombinyul
addikt

Egy kvarcora is lehet jo, nem feltetlen tularazott ennyiert (pl. kollegam vett a napokba 150-ert egy G-Shockot, nagyon sokat tud (iranytu, stopper, 200m vizallosag, fokozott utesallosag, zarif uveg, etc.), napfeny mukodteti), de igen, ennyiert van mar normalisabb minosegu automata is. Okosoraert en nem adnek ennyit, nalam egy karora legyen normalis ora, ne okoscucc.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18) moleculez válasza vicze (#13) üzenetére


moleculez
veterán

De tenyleg...
A baj az, hogy max egy even belül ertektelen kacat lesz, mig egy komoly ora generációkon átível...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Sosem vennék okosórát, de azért azt meg kell jegyeznem, hogy ez tényleg gyönyörű.
Egy Apple Watch sírva rohanna a plasztikai sebészhez egy ilyen Hüvely óra mellett...

Minden szavam magánvélemény!

(#20) Kékes525


Kékes525
félisten

Drága, szép, de minek? Találnak elegendő vevőt? Nem hiszem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#21) zeon.hu válasza tothmaxy182 (#19) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#22) Carlas válasza zombinyul (#17) üzenetére


Carlas
senior tag

Miért nem lehet megérteni, hogy ez nem főként óra, minden topik tele van ezekkel, hogy egy sima óra az igaz. De ez kit érdekel? Kinek mi tetszik, mi a fontos. De ne ragadjunk le. Ez inkább technikai kütyü. Egy mechanikus óra sosem mutatja a e-mailjeimet, hogy ki keres stb stb. Az csak szép de nem több mint egy óra. Aki az a fontos azt veszi de ma már rohadt jől jön egy ilyen és miért vegyek egy sima órát 100e-ért ami semmit nem csinál csak időt mutatja még ha szép is, amikor ez ugyan azt megteszi csak sokkal több extrával. Persze elmondhatom, hogy húú milyen órám van. Persze egy mechanikus életed végéig megvan és értékes,de akinek az érték tartása a fontos fektessen aranyba. Azok az órák amik rendesen tartják és értékesek meg nem 100e de nem is 200e ft-ba kerülnek. Nekem is rendes órám van relatív nem is olcsó, de pár év múlva úgy is lecserélem, mert éveken át ne akarom ugyan azt hordani. Ez szép is és tud 1000 olyan dolgot amit egy sima óra nem! Ennyi, kinek mi a fontos.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#23) ricinus13 válasza Carlas (#22) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ez mind igaz, de akkor ne órának hívják, és főleg ne azt nyomassák hogy ez egy óra. Adjanak másik nevet akkor nem fog mindenki ezen rugózni.

(#24) Carlas válasza ricinus13 (#23) üzenetére


Carlas
senior tag

Miért a digitális karóra, asztali óra stb mi? Az is óra. ennyi erővel az sem az. Csak amin mutató van? Ez hülyeség. Ez is óra, a kinézete is óra csak rengeteg extrával. A jövő ez. Ennyi erővel egy új telefon se telefon. Miért hívják annak? Miért nem a tárcsás telefon a telefon, mert az volt az igazi.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#25) ricinus13 válasza Carlas (#24) üzenetére


ricinus13
senior tag

A telefonoknál a név már egybefügg a az okos funkciókkal az emberek nagy résszénél azt ne vegyük ide. Én arra gondolok hogy ezeket az órákat olyannak akarják eladni amik nem. Hiába aranyozott meg kutyafüle, egy öltönyhöz nem ezt fogod felvenni, márpedig ezt reklámozzák. Szerintem ezzel van a baj. Ez egy tök jó kiegészítő amit sporthoz, vagy a mindennapokhoz felvesz az ember, de nem öltöny-nyakkendőhöz.

(#26) Xaels válasza ricinus13 (#25) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig sokkal diszkrétebb ha a telefon el van téve és az értesítéseket a karodra pillantva is meg tudod nézni és nem kotorászol a zsebedben a telefon után. Kinézetre meg ez is elég igényes, elsőre fel sem tűnhet, hogy ez más mint egy hagyományos óra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) ricinus13 válasza Xaels (#26) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ez igaz, viszont ha én öltönyben megyek valahova akkor nem a telefonom után kotorászom, mert tuti valami fontosabb miatt öltöztem ki. De valóban diszkrétebb, csak szerintem kevésbé elegáns.

(#28) Carlas válasza ricinus13 (#25) üzenetére


Carlas
senior tag

Miért? Az lg urban, gwatch r, moto360, huawei watch, az uj samsung óra kinézetre semmiben nem más. Én meg sok embert ismerek az öltönyhöz ilyet vagy akár gshockot vesz fel, vagy más digitálisat. Miért ne venné fel, ha neki ez tetszik. Óra ez is, kinézetre is és szépek. Ez nem függ össze. Persze vannak a milliomosok ahol muszáj a drága óra (és itt valóban normálisra pl Breitling, st gondolok) ha emgjelennek valahol. De ez elég sarkalatos.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#29) Carlas válasza ricinus13 (#27) üzenetére


Carlas
senior tag

Ez is sarkalatos és nem feltétlen napi szinten életszerű.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#30) ricinus13 válasza Carlas (#29) üzenetére


ricinus13
senior tag

Igen de a watch r urbane-t is öltönnyel reklámozzák. És aki digitális órát vesz fel öltönyhöz, háát... akkor már sokkal inkább ez.

(#31) Carlas válasza Xaels (#26) üzenetére


Carlas
senior tag

Teljesen egyet értek. Én is ezért vásárolok most főként. Teló a táskába ezzel meg amik kell hirtelen az megvan. Egy eseményre meg egy pl LG urban, vagy moto 360 stb brutal elegáns. Ráadásul az újak nagyon szépek is.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#32) Carlas válasza ricinus13 (#30) üzenetére


Carlas
senior tag

Jól is mutat vele. Aki meg olyan körben mozog ahol az öltönyhöz ez fontos szempont lehet, az meg olyan órát vesz ami az adott körbe elvárt, De az nem is 100e se 200e lesz.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#33) Xaels válasza ricinus13 (#27) üzenetére


Xaels
félisten

Mindig beeshet egy fontos hívás. Van 2 gyerekem akik mindennél fontosabbak nekem, ha miattuk hívna párom akkor leszarnám telibe, hogy éppen hol vagyok...

Egyébként nálunk munkában tilos telefont használni, ez tipikusan olyan megoldást nyújtana, hogy nem kéne a telefon után kotorásznom ha van valami. Látnám ki és mit akar és akkor el tudnám dönteni érdemes-e foglalkozni vele vagy sem. De motorozás közben is tudnám értékelni.

Kíváncsi vagyok amikor kijön a Tag a saját okosórájával akkor a hozzád hasonló embereknek mit fognak mondani...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) ricinus13 válasza Carlas (#31) üzenetére


ricinus13
senior tag

Én csak arra próbáltam reflektálni hogy túlságosan hagsúlyozzák hogy ez egy óra. Elsősorban szerintem nem az, hanem egy okos kiegészítő. Ettől függetlenül nem vitatom hogy jó dolog én is gondolkozom rajta.

(#35) Carlas válasza Xaels (#33) üzenetére


Carlas
senior tag

Ez így van. Az öltönyös fetish-t meg ez előttibe leírtam hol fontos. A többi helyzetbe csak önmagunk áltatása.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#36) Carlas válasza ricinus13 (#34) üzenetére


Carlas
senior tag

De miért? Nem az? Annak használod aminek akarod. Ha te csak óraként akkor nem telepítesz, nem használsz mást. 1000 kinézet van rá így lazán varázsolhatsz belőle bármilyen órát. Ez szerintem jó dolog. Fejlődik a világ és ezek a kezdetek, +10 év múlva el sem merem gondolni mi lesz.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#37) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Pff, ennyi pénzért veszek igazi karórát, nem mellesleg már igen jót, ami még jóval elegánsabb is. Nagyon mellélövik ezeket az okos órákat árban. 60-70-nél többet egyik sem ér, tekintve, hogy 1-2évig lesznek használva, nem akár 10+ évig is, mint egy igazi óra.

(#38) Carlas válasza Cingáriusz (#37) üzenetére


Carlas
senior tag

:W

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#39) Wapmester válasza Carlas (#38) üzenetére


Wapmester
senior tag

:DDD :DDD ennyit ért a sok hozzászlásod

(#40) Carlas válasza Wapmester (#39) üzenetére


Carlas
senior tag

:C :C :C Tudom, hogy felesleges, pedig sztem nem írtam hülyeséget. De hát ilyen a világ. Itthon meg még inkább, főként azért mert nem a magyar pénztárcához vannak. Mondjuk azok az általuk példálózott akár csak 60-100e es hagyományos órát se veszik meg :D

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#41) Wapmester válasza Carlas (#40) üzenetére


Wapmester
senior tag

persze, hogy nem veszik meg sőt, lehet soha nem is volt nekik :DDD ennyit erről

(#42) Carlas válasza Wapmester (#41) üzenetére


Carlas
senior tag

Ez igaz, de ezért nem értem, miért jó ez valakinek, hogy írogat néha nagy baromságokat. Nah mind1 is.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#43) Wapmester válasza Carlas (#42) üzenetére


Wapmester
senior tag

az okosórát mindig a hagyományossal akarják azonosítani, ezt én sem értem, ez kb annyi mint a hagyományos billentyűs butatelefont az okostelefonnal összemérni :D

(#44) vicze válasza ricinus13 (#25) üzenetére


vicze
félisten

Erőteljes képzavarra küszködsz. Toronyórát is órának hívják mégse azt fogom öltönyhöz felvenni...
Nem igazán értem, hogy azért mert óra van a nevében és az időt mutatja, miért fáj ennyire. :F

Most komolyan az "elveszik az óra nevet"-en fog itt rugózni a topik fele. :W (Igen ennyire fájdalmas.)

[ Szerkesztve ]

(#45) Carlas válasza vicze (#44) üzenetére


Carlas
senior tag

:R :R :R :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.