Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Minek is az a hülye hely egy tripla radinak,ki használ manapság ilyet... senki. :DDD

De egyébként nem rossz.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Valahogy nem teljesen értek az árazást. A 800-as széria mindössze 9 euróval drágább, de nagyobb és tetszetősebb, sőt, abban elöl két venti van gyárilag...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) devil-k válasza akoska07 (#1) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyre többet merül fel bennem ez a kérdés. Manapság van-e értelme és létjogosultsága egy ilyen kuckónak otthoni, desktop használatra? Szerintem annyira zsákutca már az ilyen hatalmas nagy ól.

- mozi bolondéria -

(#4) pulutodurumo válasza devil-k (#3) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Hülyén nézne ki az asztalom mellett a földön egy mini kockaház. :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#5) devil-k válasza pulutodurumo (#4) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mindig van alternatíva. :DDD

- mozi bolondéria -

(#6) vjozsef


vjozsef
senior tag

Ablakos az a 800asbol is letezik mar...

(#7) Dassler


Dassler
őstag

egy microATX/Cube házat szívesebben láttam volna tőlük. Amúgy így első olvasatra nem látok semmi extrát, pont azt tudja többé-kevésbé, mint a kb 100-150 piacon lévő, hasonló méretű ház, mondhatni semmi extra, de az legalább jó, ismerve a céget. Viszont szerintem picit drága, úgy a 60-80 EUR-ós ársávban lenne a helye kb. A 100+ EUR-ós kategóriában sokkal innovatívabb kuckók vannak.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#8) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Tetszetős a formája, de a plexi oldallapot hanyagolnám.
Az ára kicsit sok.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, de valahogy kisebb meretu hazikot is latnek a BQ logoval.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Duree


Duree
veterán

Az egyszerűségében van a nagyszerűsége, na meg jól is néz ki.Kicsit lehetne faragni az árából akkor már remek vétel lehetne.

duree54

(#11) Seirus


Seirus
tag

Ami számomra nem világos, hogy elöl nyitható ajtós, a levegőt meg a két első élen szívja be, vagy hogy?

Telefonszám adatlapomon.

(#12) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Az árát én sem értem, mert kb pont ennyibe kerül a 800-as.
Akkor sokkal inkább azt.
Nekem kettő is van, nagyon szeretem őket.
Kicsit felcsillant a szemem a hír láttán, mert az irodába kell egy új gép, de aztán elhalványult a csillogás, mikor az utolsó mondatot olvastam.

Ez valahogy mostanában egyre többször esik meg, ha egy új termékről van szó.... :O

[ Szerkesztve ]

(#13) ƬΛЯΛ válasza Seirus (#11) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Erre én sem jöttem rá, de szerintem mindenhol, ahol rés van :C

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#14) Gabás válasza Seirus (#11) üzenetére


Gabás
addikt

igen

(#15) DMG válasza devil-k (#3) üzenetére


DMG
senior tag

Nekem nem tűnik olyan nagynak, egy batár VGA szerintem neccesen férne be, főleg ha léghűtéssel akarjuk rendesen átszellőztetni.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.