Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy bebukja ezt az egész konzolosdit a Valve mint a franc. Mondjuk tele vannak, nem fogja őket megrengetni a dolog.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hülye kérdés tudom, de ha ott a két ufó szem, akkor minek az analóg?

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért, hogy meg tudd véletlen lökni miközbe "tapipadozol" És akkot lehet menten kitéped a hajadat, ha ez egy fontosabb pillanatban bekövetkezik.

NEm tudom elképzelni, hogy minek gomba oda. Egyszerre képtelenség egy kézzel a kettőt kezelni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból az analógok helyett találták ki a tapihelyeket, erre meg visszahozzák? Hát nóórmális? :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB válasza oriic (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom mit akarnak komolyan. Mármint szenvednek hónapok óta ezzel a kontrollerrel. De ez csak alibi. Mélyebbre kéne nézniük, mert hiába akarnak úttörők lenni, fellendíteni a Linuxot stb. Ez nem fog működni szerintem. Pedig szeretem a Valve-t.
Sajnos nekem is ha a Steambox kerül szóba akkor hamarabb ugrik be az OUYA mint a XboxOne.
És (például) miért vennék 1000+$-os Alienware Steamboxot? Akkor már egy Alienware laptop, vagy gép. Arra is van Steam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az igazán durva majd az lesz, hogy kitalálják hogy a tapihely nem is kell és végül valóban feltesznek két analógot rá.

Live-Die-Respawn

(#7) .LnB válasza oriic (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy lesz 4 analóg ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem alakul ez.
Sokszor jól fog jönni az a mezei analóg is, minden másra pedig a taccs.

(#9) Csapoati válasza .LnB (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig az Ouya is ordas nagy buko.

Szerk.: Bocsanat, latom te is igy ertetted.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) boost válasza FoxiestFox (#8) üzenetére


boost
addikt

Végre valaki leírta. :)

(#11) ASTON117


ASTON117
tag

Az a baj hogy szerintem amit ők akarnak az egyben nem létezik külön meg drága lenne sok helyet foglalna stb. Pedig így hogy a steam masinákat is többféle kivitelben dobják ki kontrollerből is dobhatnának több fajtát, persze tudom ez nem tetszene az embereknek, nekem is lenne problémám azzal hogy cserélgetni kell, de úgy legalább nem tart évtizedekig a fejlesztés

(#12) Jason19


Jason19
senior tag

Csak nem hülyék csinálják, tehát biztos van benne logika, hogy miért ilyen.

(#13) mepet


mepet
addikt

Ennyi ujjam nincs is. :B

(#14) KisDre


KisDre
senior tag

Ha egy PC összerakásnál olcsóbb lesz akkor bőven lesz helye a SteamBoxnak.

KisDre.artstation.com

(#15) wjbhbdux válasza .LnB (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

550 dollár az alienware alpha

nem kis feladat csinálni egy olyan controllert amivel FPS játékokban fel lehet majd venni a versenyt az egeresekkel, dolgozzanak csak rajta amennyit kell.

/s

(#16) Anderw


Anderw
csendes tag

Hajrá SteamBox én szurkolok neked!!!

(#17) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

első magyar steamboxot ki fogja csinálni? aqua vagy ipon? :D

/s

(#18) FoxiestFox válasza wjbhbdux (#17) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Természetesen a kormány! :D

[ Szerkesztve ]

(#19) SirCsimbók


SirCsimbók
tag

amúgy egy tapipad hogy' tud kipurcanni? mármint mi történhet vele, amitől használhatatlanná válik?

azt értem, hogy a nagy mortálozás közben az ember kitöri tövestől a kart, de egy tapipadot miféle veszély fenyeget?

(#20) Csapoati válasza FoxiestFox (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nemzeti Gőzdoboz? :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) FoxiestFox válasza Csapoati (#20) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Odab*szna :D

(#22) oriic válasza Csapoati (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amit kizárólag a Nemzeti Gőzboltban lehet megvenni: :DDD

Live-Die-Respawn

(#23) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szeretem a Steam rendszert nagyon, de ezt totál fölöslegesnek érzem, ugyanúgy mint az oprendszert. Winen fut minden játék Steamról, emellett amihez akarok játékhoz simán tudok kontrollert használni, innentől kezdve egyiknek sem érzem létszükségességet, és szerintem nem vagyok vele egyedül.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24) KisDre válasza laceszgamer (#23) üzenetére


KisDre
senior tag

Én TV alá indie címeket futtatni képes masinának simán eltudnám képzelni. Na de itt jön be a bökkenő, mégpedig hogy a Valve az eddig példaként bemutatott Steamboxjai nem éppen olcsó költségvetésű alacsony-közép profilú gépek voltak. Mert akárhogy is, a helyzet jelenleg azt mutatja hogy az AAA játékokhoz még Win és Dx kell (bár jönnek az új apik, de maradjunk a jelenben) így a standart PC-m mindenképp marad (bár más Linuxon nem futtatható progik miatt amúgy is maradna), szerencsére már hallottam hírét olyan SteamOS-nak aminek nem voltak olyan magas gépigényei így indie-casual konzol alapjaként egész jól szolgálna.

De így vagy úgy én szurkolok nekik :C

KisDre.artstation.com

(#25) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Más platformon is van 2 analóg + D-Pad és sehol nem kell egyszerre mindet használni. (és ez addig így is lesz, amíg ki nem jön az Arma konzolokra)

A várva várt komment sem marad el: Inkább dolgoznának a Half-Life 3-on! :((( :D

[ Szerkesztve ]

(#26) oriic válasza Thauxeeb (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De nem érted. :D Itt a tapihely az analógot váltotta le először. :D Erre visszarakják: :DDD

Live-Die-Respawn

(#27) Thauxeeb válasza oriic (#26) üzenetére


Thauxeeb
tag

Jaa, nem szóltam... :U

(#28) wjbhbdux válasza oriic (#26) üzenetére


wjbhbdux
veterán

[link] - xbox one controller kifejlesztésére több mint 100 millió dollárt költöttek, ott is lehetett pár érdekesebb elképzelés menet közben, mint pl a szag kibocsájtóval felszerelt :D.

Ez a Steam controller meg vehető early accessnek a steames játékfejlesztők körében, nem hiszem hogy a hátrányára válna, hogy nem olyan lesz ahogy először bemutatták, hanem a visszajelzések alapján kialakítják a leghasznosabbra mindenfélre játékra. Itt formabontó megoldással nyílt hardver fejlesztés folyik, és ezt nem tudják sokan feldolgozni, akik valamiért azt hiszik hogy minden amit megvesznek csak egy rajz alapján kijött a gyárból és már elsőre olyan remekül működött és megy a lol valve fail szakértés.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.