Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lewzke


Lewzke
őstag

a mérnöki bravúr! szép lassan visszakanyarodni a bevált koncepciókhoz :C

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Addig fejlesztgetik,hogy a végén ki sem adják. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Mate


Mate
nagyúr

Még pár hónap és kész a forradalmi kontroller :D

(#4) kakuk.tamas válasza Mate (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ott a poonntt! :DD
Ezzel szerintem a téma zárható is, nincs tovább miről beszélni. :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) dejaris válasza Mate (#3) üzenetére


dejaris
addikt

Hiheto lenne, ha nem a harmadik hsz. lenne ;]

(#6) Cucuska2 válasza dejaris (#5) üzenetére


Cucuska2
őstag

Így még flémelni kell egy kicsit előtte. ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7) Mate válasza Mate (#3) üzenetére


Mate
nagyúr

Nicsak, nem először fogalmazódott meg bennem ez a gondolat :D

(#8) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Jééé

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Csak nekem nem tetszik ez a digitális tapipados megoldás?

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

(#10) Gergosz2


Gergosz2
veterán

tök mindegy úgy sem esz belőle semmi

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) macskea válasza Cathulhu (#8) üzenetére


macskea
őstag

Adj be egy CV-t. :D :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) fpeter07 válasza Mate (#3) üzenetére


fpeter07
veterán

Csak az X-et kell S-re cserélniük.

(#13) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem értem mink kell erőlködniük

(#14) pigster


pigster
senior tag

Még pár év fejlesztés, és lesz egy pofás XBOX kontroller.

(#3) mate3553: +1

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szegények minden erejükkel a kontrollert "baszkurálják" És észre sem veszik, hogy ez az egész Steambox dolog értelmetlen. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) DigitXT


DigitXT
félisten

Van, akit ez még lázba hoz?:))

(#17) 7time


7time
senior tag

Fel akarják találni a PC-t de sehogyan sem megy nekik, várható volt.

(#18) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Az erőlködés vége a besz@rás...

(#19) Cathulhu válasza macskea (#11) üzenetére


Cathulhu
addikt

Halott projektre? Isten őrizz :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Nagy nehezen felfogják, hogy az ember agyának szüksége van fizikai visszajelzésekre, amire a tapipad nem képes. Nem képes továbbá olyan pontosságra sem és a visszajelzés hiánya miatt el tud bóklászni az ember keze, hiszen ideális esetben a képernyőt kellene néznie. Pont ezért nem fog elterjedni széles körben a sok sci-fiben látott magunk előtt hadonászó vezérlés sem.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#21) Garada válasza Gergosz2 (#10) üzenetére


Garada
őstag

Meg igazából nagy igényt nem is látnék erre...

(#22) Gergosz2 válasza Garada (#21) üzenetére


Gergosz2
veterán

főleg, így, hogy lógatják itt a levegőben már egy jó ideje, és közben már az új generációs konzolok is kijöttek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) mepet


mepet
addikt

Veszel egy ITX-es config-ot, földobsz rá egy linuxot. Hozzá egy eredeti xbox contoller és kész a home-made SteamBox, ráadásul 100%-ban kompatibilis lesz az összes SteamBox-os játékkal (mivel azok magyarán a linuxos játékok), feltehetően jobb lesz a kontrollered, mint az eredetinek, és még szövegszerkesztésre is használhatod, lesz rajta HDMI kimenet, így rádughatod a plazmára is.

Az imént ismertetett módon a SteamBox hivatalos megjelenése előtt játszhatsz szabályosan és 100%-osan legálisan az összes SteamBox játékkal. Ez az infó gondolom egyeseknek rengeteg időt, így majdhogynem felbecsülhetetlen mennyiségű pénzt spórolt meg. Ha te is az iménti kategóriába tartozol és honorálnád, hogy megmentettelek, privátban kérheted a számlaszámom. :))

(#24) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Én nagyon nem bánnám ha az analóg kar koncepcióját meg lehetne reformálni, mert bizonyos dolgokra borzalmas. Én értem mire gondoltak a touchpad megvalósítással. Sokkal közelebb kerülne a kontroller az egérhez, amivel hanyatt fekve is színvonalasabb fps és rts irányítást lehetne elérni. Sajnos ezekhez egyáltalán nem jó az előre definiált vektorokból való válogatás amit az analóg kar jelent. Természetesen van amihez megfelelő, de amihez nem annál nagyon gagyi.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.