Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

Meghallgattam (bár még csak futkosás közben)... tényleg remek hangzású / hangulatú lemez. Olyan ballada szerű, nyugis. Jó egy kis változatosság a Rock/Alternatív és Vocal Trance között :R

(#2) Csiszike


Csiszike
tag

Jó ez a lemez, csak sokat kellett rá várni, túúúl sokat. Szerintem pályája csúcsát a ''The book of secrets'' jelenti, valamint a ''The visit'' és a ''The mask and mirror'' album utolsó dalai. Beleborzongok, olyan gyönyörű!

(#3) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Andreas Vollenweider-t régen sokat hallgattam, ezt a kanadai hölgyet nem ismerem, na majd pótoljuk.

(#4) finest válasza azbest (#1) üzenetére


finest
őstag

Meghallgattam az albumot, de nem jött be. Valószínűleg túl sokat vártam tőle. Nem jön be az erős ír népzenei beütés minden egyes számban, pláne, amelyek címe görög, török, arab motívumokra utal (Penelopé, Isztambul, fríg égbolt, karavánszeráj). - A szent szombat, amitől zsidó népzenei elemeketvártam, pl. törökösnek tűnt.
Szóval nekem hiányzik belőle a ''világ zene''. Ha nem ad a dalainak ilyen zengzetes címeket, sokkal jobbnak találtam volna az albumot. Valami Titanic-szerű filmben azért lehetnek még belőlük betétdalok.
Az Isztambul kapui azért tetszett, Prince of hangulata volt.

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.