Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Nekünk a horvátok húzták meg így az autót :( Azoknak pedig semmit nem ártottunk, csak hoztuk a pénzünket... szal kapja be mindenki aki ilyennel szórakozik :(((

(#2) tildy


tildy
nagyúr

Dodit keresd meg. NEkünk is húzták már meg az accent ajtaját, egy kis polírozással egész jól el lehetett tüntetni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) divot


divot
veterán

Amikor a mi motorháztetőnket kulcsolta meg valami debill, én is rohadt mérges voltam. Aztán amikor este visszatért, mert elégedetlen volt első napi teljesítményével, és belekarcolt még egyet, akkor már kínomban röhögtem. Azóta is úgy van az autó, erre a redvás prolitelepre nem fogom megcsináltatni.

(#4) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Xar, dolog, én sem értem miért jó ez bárkinek is. Esetleg ha valami haragosod csinálná még talán. Mindenki tudja, sejtheti mekkora összegű kárt okoz egy ilyennel.
Hogy idézzek:'' -Meg van még a Malibu?
-Ne is mondd, tudod mi történt vele?
-Mi? -Valami g*ci végigkarcolta.
-Ne bassz. Ilyen szemétséget.
Három évig garázsban tároltam.
Öt napja hoztam ki, erre valami töketlen f*sz tönkre b*ssza.
Az ilyet ki kellene végezni. Minden tárgyalás nélkül, egyenesen kivégezni.
Ha legalább rajtakaptam volna. Sokért nem adnám ha ott helyben elkaphattam volna.
Még azt a k*rva karcolást is megérte volna, ha elkapom. -Ilyen g*cit!
-Most van rohadtabb sunyiság, mint ilyet csinálni az ember kocsijával?
Ilyet nem csinál az ember, más kocsijával. -Ilyet nem.
-Egyszerűen nem fér bele.''

- http://pazsitz.hu -

(#5) Andie


Andie
őstag

Basszus, részvétem! :(
Ott törném el az összes kezét, apróra, szilánkosra! A rohadéknak.
Az ilyeneknek általában nincs autójuk, és fel sem fogják, mit tesznek ezzel. Nemcsak az anyagi oldalára gondolok, hanem az erkölcsire is.
Nekem két esetem volt. Mondjuk a Mondeonál nem direkt volt sztem, inkább egy bicajos kiskölök eshetett el mellett, amint a parkoló autók között csalinkázott a ház _belső_ udvarán. Egy 20 centi hosszú, jó vastag, fémig hatoló karcolás a jobb hátsó kilincsnél. Lestem utánna pár napig, de nem láttam a kölköket - legalábbis munkaidömön kivül.

A másik már a mostani volvómmal történt, de még a korábbi tulajnál. Baloldalt a hátsó sárvédő és a hátsó ajtó egyértelmüen kulccsal van karcolva. Szép hosszú (kb 40-40 centi), vastag karcolás, és recésen kezdődik, ahogy a ferde irányú húzástól pattogott le a festék. Aztán szép bezier görbében végződik. Ezzel 2x60ezer ft kárt okozott, mert újra kell festeni az egész elemet, plusz soha az életben nem minösitik már sérülésmentesnek a kocsit (hiába magyarázkodok, hogy csak festés volt, mivel bizonyitom, hogy lakatolás nem történt?)
Amióta nálam van (2006. május) nem történt ilyen, mondjuk az esetek 95%-ában a garázsomban vagy itt a cég parkolójában áll.

Nem tud szinte semmi sem jobban feldühiteni, mint az ilyen oktalan, barom, irigy(?) károkozás. Ha már nekem nem lehet, jól összebaszom a másikét! Hát bakker, elkapnám, a fejét verném az ajtóba amig a börével be nem tömitem a karcolást.

(most jön dabadab mingyár, és agressziv állatnak fog titulálni, de sebaj)

Láttam egy olyan képet is, asszem funpicen, hogy jó vastagon (kb 5 centi széles betükkel) volt belesatirozva a motorháztetöbe, hogy ''a babakocsis anyukák bosszúja'', vagy ilyesmi. Hát gratulálok. Oké, bunkó az olyan, aki úgy rááll a házfalra, hogy nem lehet már elférni babakocsival. De talán elöször cetlivel figyelmezetem, aztán másodszor is. Harmadjára meg elvitetem, nem pedig kárt okozok neki, ugyebár.
Rohadék tetü banda. :(((

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6) dabadab válasza Andie (#5) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk, ha csak a funpicen lattad, akkor nem ismerheted az elozmenyeket, a babakocsis bevesesnek jo esellyel komoly elozmenyei lehettek.

DRM is theft

(#7) Andie válasza dabadab (#6) üzenetére


Andie
őstag

Ez igy igaz. Lehet akár babakocsis gázolás is az előzménye. De sztem semmi nem indokolja az ilyen károkozást. Ezzel semmi nem oldódik meg, csak bosszúság.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#8) Yutani válasza tildy (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi, írtam neki.

#tarcsad

(#9) Yutani


Yutani
nagyúr

Köszi az együttérzést. Sajnos nem lehet az ilyen tetvek ellen semmit tenni. Két és fél évig nem fordult elő ilyen, most meg tessék. Nem lehet kivédeni, és kevés rá a sansz, hogy rajtakapjuk a genyót.

#tarcsad

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

Sajnálom ami történt. Kb 15 éve a nevelőapám látott egyszer olyat az utcánkban, hogy cigány gyerekek végigsétáltak az összes parkoló kocsi mellett, és mindegyiken végighúzták a kulcsaikat. Persze megpróbálta őket elkapni, de gyorsabbak voltak.
Vajon miért csinál ilyet valaki? Vagy irigy, vagy gyűlöl mindenkit, vagy be van szívva. Több okot nem tudok kitalálni.

***

(#11) Sidaries


Sidaries
őstag

Nekem is van két 30cm-s karcolásom. Biztos nem én húztam meg mert a csomatartó tetején elég nehéz keresztbe meghúzni az autót. :) Azonkívül lelopták az összes dísztárcsámat és csavarhuzóval leverték a vw jelet hátulról. Kezét lábát törném az ilyen barmoknak.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#12) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Azért, mert nem neki kell(ett) megdolgozni a kocsi áráért.

Ha rajta kapsz valakit azon, hogy ilyet csinál, törd el a kezét két helyen.

Úgysem tudja rád bizonyítani, hogy te voltál. :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#13) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Részvétem. Nekem a hétvégén volt hasonló történetem:
Bevásárlás madarasteszkóban, mire végeztünk, a kocsihoz érve láttam, hogy lekapták a dísztárcsákat. Mind a 4-et, annak ellenére, hogy használtak voltak, erősen ütött-kopott állapotban. Mit kezd valaki velük???

less qq more pewpew!

(#14) rdi válasza D4rkm4n (#12) üzenetére


rdi
veterán

persze és majd jól lecsukják...
viszont ha a saját kulcsukat jó mélyen végighúzza a homlokukon, az kb. arányos cselekedet :))

Fej! Tor! Potroh!

(#15) #96302336


#96302336
törölt tag

Az is hatalmas probléma, hogy vannak olyan szemétládák, akik azt hiszik, hogy mekkora nagymenők , hogy meg merik csinálni mások elött is ugyanezt. Ugyanolyan probléma ez, mint a graffity. Komolyan mondom, nem értem, hoogy egy újonnan kihelyezett akármilyen felületre miért kell mindenféle értelmetlen és ocsmány firkálmányokat ''kreálni'' Nálunk, amikor még épült az intersp*r és felállították a totemoszlopot, már másnap telefirkálták. A teszkó parkolóban is sajna gyakori a karcművészet. Az ilyen huligánokat arra kellene büntetni, hogy ők takarítsák/javíttassák le a másoknak brahiból okozott kárt.

(#16) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Azt valahogy meg lehet érteni (de semmiképpen nem lehet elfogadni!), hogy valaki lelop egy emblémát vagy dísztárcsát egy kocsiról.

Én az ilyet sem megérteni sem elfogadni a nem tudom. Jobb esetben azért a kocsiért valaki megdolgozott, kemény munka árán jutott hozzá. Az én járgányomról anno két szép VW dísztárcsát loptak le, ott mondtam, hogy rohadjatok meg. Elmentünk a Sparba, 4 dísztárcsa 3000 forintért kosárba be, kocsira fel, lopjátok ha kell... azóta is megvan mindegyik, igaz, közel sem mutatnak olyan szépen mint az eredeti gyári, de kevesebbet is kell idegeskednem.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#17) Rossi


Rossi
addikt

De jó hogy anyámék garázsban tartják az ibizát... De részvétem.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#18) lorcsi


lorcsi
veterán

miénknek is összekaristolták a motorháztetőjét, apám ment egy panelkörnyékre és egy fél óra múlva tiszta karc lett :(((
azt állítólag kis kölykök csinálták -mikor otthagyta a kocsit azok játszottak a környéken
qurva bosszantó

(#19) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Nálunk a mazdáról a tükröt rúgták le (hátulról előre, ugye úgy nem nagyon hajlik), az többe fájt. Meg utána lelopták a fém szelepsapkákat, de tettek a helyére müanyagot. Azon röhögtünk kegyetlenül.

Same rules apply!

(#20) Yutani válasza Agostino (#16) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ezzel azt akartam kifejezni, hogy annak még valamennyi értelme van, hogy valaki lelopja a dísztárcsát vagy az emblémát, mert az kell neki valamire (tegyük fel).
De az, hogy abszolút értelmetlenül belekaristolnak egy vadidegen ember autójába, na azt egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért is csinálják???

Szerk: Viszont annak idején, amikor még Kispolszkival róttam az utat, egyszer fél órára megálltam a Westend előtti parkolóban. Volt ott egy csöves, adtam neki 100 forintot, csak a jó munkakapcsolat miatt: ha már itt áldogál, biztosan nem nyúlnak az ''autó''-hoz.
Erre mi történik? Jövök vissza, és, nem hazudok, lelopták a Kispolszki emblémát a kocsi hátujáról úgy, hogy össze is karcolták a fényezést.

Értitek? Kispolszkiról emblémát, b@ssza meg! :Y
És ezzel ellent is mondok magamnak: fel nem tudom fogni, mire kellett valakinek egy Kispolszki embléma!? :U

[Szerkesztve]

#tarcsad

(#21) tkazmer válasza Andie (#5) üzenetére


tkazmer
addikt

plusz soha az életben nem minösitik már sérülésmentesnek a kocsit (hiába magyarázkodok, hogy csak festés volt, mivel bizonyitom, hogy lakatolás nem történt?)
Nem tudom, de ha nem csak újrafesteted, hanem kicserélteted az adott elemet, akkor sem lesz sérülésmentes?(csak azért kérdezem, mert egyszer a mi volvónkal volt egy kisebb baleset, mikoris a fél elejét kicserélték(milyen kedves a biztosító:D), és mikor eladtuk, az ivanics nem írta oda, hogy sérült..)


(#20) Yutani
Nagypapám régi trabantjáról is lelopták az emblémát...

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#22) Agostino válasza Yutani (#20) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

annak még valamennyi értelme van, hogy valaki lelopja a dísztárcsát vagy az emblémát, mert az kell neki valamire (tegyük fel)

Engem nem az foglalkoztat, hogy minek van értelme, vagy minek nincsen. Az az adott dolog az enyém, én dolgoztam meg érte, az én időm ment el rá, én fáradtam el miközben küzdöttem érte. Ne kelljen neki az enyém, vagy ha igen, vegye meg szépen okosan, ahogy azt kell. Ha kifizeti, tőlem azt gyűjt amit akar...

Nyilván nem említhető egy lapon embléma lefeszegetése vagy egy ablaktörlőgumi kitépése, de mindkettő egyformán bosszantó.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#23) .volkovy.


.volkovy.
tag

amíg ebben az országban élünk, hozzá kell szokni ezekhez

a magyarok bunkó tapló parasztok

és nem érdekel a kivétel

az egyetlen védekezési lehetőség: szutykos autó nem bassza annyira ezeknek a tetveknek a szemét(amit egyébként ki kéne verni), mint a csillogó.



[Szerkesztve]

(#24) tkazmer válasza .volkovy. (#23) üzenetére


tkazmer
addikt

Akkor nekünk szerecsnénk volt, mivel csak csillogó autónk van, mégse karcolták még össze...igaz, csak ritkán kerülünk olyan helyre, ahol fennál ilyesféle veszély...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25) Andie


Andie
őstag

A westendben nekem a volvós szelepsapkáimat lopták le (görögböl hoztam, volvo emblémával). Sejtettem, hogy előbb utóbb megteccik valakinek, de akkorsem értem, micsinál vele? Másik volvós valszleg nem veszi meg, aki lelopta, valszleg nem ilyen autója van... másik topicban azt mondta valaki, hogy hüjegyerek a cangájára rakja. hátbaze...

Viszont ha már ilyen sürü a disztárcsa (megoldás = alufelni?), szelepsapka, egyéb lopás, meg karcolászás, lehet érdemes lenne pl a frekventált helyeken egy figyelö bizottságot létrehozni. Odaállnánk néhányan, direkt hivalkodó disztárcsákkal, szelepsapikkal, miegymással, aztán messziröl távcsövel figyelnénk 1-2 órát, hambival, kólával, nomeg 1-2 viperával felszerelkezve. Ez utóbbit nem ennénk, használnánk.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#26) Yutani válasza .volkovy. (#23) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sajnos ez a védekezés nem állja meg a helyét, elég szutykos most a kocsi... :(

Vagy nem tetszett a parasztnak, ahol megálltam, vagy egyszerűen egy brahiból, véletlenszerűen megválasztott célponton végrehajtott támadás áldozata lett a kocsim.

#tarcsad

(#27) Agostino válasza Andie (#25) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ötletnek nagyon jó, hamar összejönne pár ember, de mivel megfigyeled őket, még a végén elkezdenek sírni a jogaikért, és ismerve a magyar jogrendszert...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#28) _seth_ válasza Andie (#25) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem is lelopták a 2 napos fém szelepsapkáimat igaz ezek csak 400HUF-ba kerültek... a tetteseket a rendőrség elfogta és kérte minden károsult jelentkezését... igaz amikor kérték akkor éppen mindig suliba kellett mennem na de mind1 is...

Dísztárcsámat is vinni akarták mert az egyiket elkezdték lefeszíteni de nem jött le könnyen hanem csak megrepedt (legalább 3 csavarhúzó kell nekem is, hogy le tudjam szedni) így az rajtamaradt... azok asszem 1 hetesek voltak és 8000HUF-ba kerültek.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29) kiborg


kiborg
aktív tag

Hát igen, vannak nagyon nagy barmok.

pl: belémjött egy csaj, összetörte a bal első ajtómat. Csere, festés, polírozás, miegymás. Első utam az ''új'' autóval a barátnőmhöz vezetett, ahol mi várt, amikor leértem tőle ? Egy szép nagy karc a frissen fényezett bal első ajtón. Szerintetek mit éreztem ?

Gyanakvásom szerint valami vénasszony volt kosarával a kezében, lavírozva az autók közt.
Vagy túl jóhiszemű vagyok ?

Kiborg

mod: Hejjesírás



[Szerkesztve]

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#30) drkbl válasza kiborg (#29) üzenetére


drkbl
őstag

Gyanakvásom szerint valami vénasszony volt kosarával a kezében, lavírozva az autók közt.

Hát igen, biztosan nem kevés karc született boltok bejáratában, gyalogosátkelőn parkoló, árok felett közel-távol egyetlen híd előtt álló (hogy ugye kettőt se kelljen lépni), vagy kocsibejáróban álló autón... És akkor emlékezzünk meg azokról a balszerencsésekről is, akik a járdára festett eddig-a-tiétek (ami, a járdákra telepített közlekedési táblák mellett már önmagában azt a barátságos üzenetet sugározza, hogy minden gyalogos bekaphatja) jelet középre vették, nehogy ''valami barom'' elvigye a tükröt vagy meghúzza az oldalát a kocsijával ;]

(#31) the_pimp válasza PazsitZ (#4) üzenetére


the_pimp
senior tag

olyan ismerős ez az idézet, de nem jövök rá honnan..

(#32) gorlin


gorlin
őstag

Nekem a kedvencem amikor az 5-6 éves gyerek aki alig éri fel a bevásárló kocsi fogyantyúját
teljes erőböl elkezd a kocsik mellet a rohadt nagy fém kosárral rohangálni.
Erre mit csinál az anyja,apja akik mögötte vannak ??:Semmit
Csak játszik a gyerek :(
De a bevásárlóközpontok előtti parkolók külön fejezetet érdemelnek.
Múltkor egy nő mellettem parkolt,és egyszerre érkeztünk vissza az autóhoz.Persze neki a bal hátsó ülésre kellett pakolnia azon az oldalon ahol én áltam.Látthatta hogy ott vagyok de direkt úgy rakta a kocsit hogy ne tudjak kitolatni.Nem idegeskedtem ,még a motort sem indítottam be ,csak vártam szép illedelmesen.
Eközben belepillantottam a tükörbe és látom hogy a bevásárló kocsi szépen az ajtónak van támasztva,az ő hátsó ajtaja szintén.
Ekkor kipattantam a kocsiból (persze ezt már látta) mire oda értem a kocsi hátuljához villámgyorsan elvette a kocsit .
Nem szóltam semmit.Visszaszáltam ,elindítottam a kocsit ,aztán erre elhúzta a bevásárlókocsiját és szépen elmehettem.

Csak azt akartam mondani hogy itthon a másik kocsijához való hozzáálás nagyon siralmas .

[Szerkesztve]

(#33) Teszla_


Teszla_
senior tag

Mi nemrég voltunk böllérversenyen, és ott megálltunk egy kis kocsma előtt, ahol az út elég széles volt. A lehető legjobban lehúzódtam az útról, mivel parkoló itt nem volt, de még így is volt egy fél ajtónyi hely a mi autónk és az út között. Mikor már visszafelé mentünk az autóhoz, akkor láttam, hogy valamelyik marha meghúzta a visszapillantót :((( Még szerencse, hogy nem csak befelé lehet hajtani, hanem valamennyire kifelé is. Ha ez nem így lenne, akkor valószínüleg az úton kereshettem volna a visszapillantót :( És az még valószínűbb, hogy nem találtam volna ott egy telefonszámot, hogy hívj fel vazze, mert én törtem le a visszapillantódat.
Ez már nem szervesen ide kötődik, de azért elmesélem, hogy milyen volt az a hely, ahová először parkoltunk ezen a napon.
Amikor beértünk a településre, mindig arra mentünk, amerre a tábla mutatta, hogy arra van a böllérverseny. Ezzel nem is volt gond egészen addig, amíg nem találtuk meg az első ''szervező'' emberkét, aki illedelmesen beterelt minket egy utcába, hogy ott parkoljunk. Na ez az utca úgy nézett ki, hogy középen egy sáv járható, az út két oldalán pedig egymás hegyén-hátán autók. Persze tolatni már nem lehetett, mert mögöttünk is jöttek, és szemből is. Aki itt megúszta karcolások nélkül, annak iszonyat nagy szerencéje volt. Itt még volt annyi eszem, hogy behajtsam a visszapillantót.
A poén az egészben, hogy az utcáról csak arra lehet kimenni, amerről bementünk :((

(#34) pink75


pink75
aktív tag

még zasztim volt, megyek a parkolóba, nahát, mi ez a luk?
valaki belemászott egy vonóhoroggal a a bal elejébe, közvetlen az ajtó előtt.
mivel a zaszti kasztnija hegesztve vagyon, el lehet képzelni, hogy örültem
legalább annyira, mint amikor kipengettem

xxx

(#35) Peet210


Peet210
őstag

Hogy a keze rohadna le tőből aki ilyet csinál. :(((
Az ilyen szemét rothadékok még élvezik is,szánalmas egy faj az biztos.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#36) bambano válasza Polacheck (#13) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Nekem azt magyarázza meg valaki, hogy ha jössz be m3-on, város tábla előtt közvetlenül Palota felé lejössz, a kanyarban szokott üldögélni egy bácsika, aki használt dísztárcsákat árul. Miért nem büntetik meg? Nem a bácsikával van bajom, de tutti, hogy nem legálisan szerzi be a használt tárcsákat...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#37) Yutani válasza bambano (#36) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gondolom csak az elgurult tárcsákat árulgatja... :D

#tarcsad

(#38) Egon válasza gorlin (#32) üzenetére


Egon
nagyúr

''Csak azt akartam mondani hogy itthon a másik kocsijához való hozzáálás nagyon siralmas .''

Ez pontosan így van. Egyik barátomnak van egy négyajtós fehér Astrája. Bement a metróba vásárolni, mire kijött, az autó össze volt karcolva. A poén: a csomagtértetőn volt 4 db párhuzamos karc. Nézte jobbról, nézte balról, aztán rápróbálta a sörösrekeszt, és stimmelt...:((( Valami ökörállat arra lusta volt, hogy letegye a földre, és onnan vegye fel (valszeg mellette parkolt).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#39) stepboy válasza the_pimp (#31) üzenetére


stepboy
csendes tag

Ponyvaregény!

Yutani: Amúgy részvétem, ilyenkor mindig gondolkodóba esek, és rájövök, hogy képtelenség felügyelni az embernek minden tulajdonát; csak azért mert néhány hülye szórakozásból nem tartja azt tiszteletben :U

[Szerkesztve]

(#40) caprine


caprine
aktív tag

Én a belvárosban lakom és nem messze van a melo helyem is, így mindig gyalog megyek be dolgozni. A belvárosi a közlekedés valami rémes. A kedvencem amikor el akarnak ütni a járdán, és még neki áll feljebb. Vagy mert visszi vissza a DVDjét a tékába és derogál leparkolni a közelben így feláll az üzlet elé a járdára azt teljes szélességében elfoglalva, így vagy lemész az útra, hogy kikerüld, vagy behuzott hassal közte és a fal között elsomfordálsz. Aztán csodálkozik ha a tükre bánja. Ott ahol dolgozom ott egy csaj csinálta azt hogy mindig az utat keresztező járda elé állt le teljes szélességében. Ha át akart valaki menni az uton (napi 4-500 ember) akkor le kellett mennie a füre, vagy a földre és csak így tudta kikerülni, ami esős időben a sárba gázolni elég gáz. Egy idő után elkeztem azt játszani vele, hogy behajtogattam a külső tükreit. Semmi durvulás, nem okozok másnak kárt az nem az én stílusom. Egy ideig eltartott mire vette a lapot. A tükör radiál téli gumiajiról ne is beszéljünk, én még sima esőben sem mertem volna menni vele hátmég ha leesik egy kis hó.... egy ideje nem láttam, lehet hogy kevés volt a minta a gumin??? ;]

A kedvencem most volt. Telezöld, de a jobbra kanyarodoknak külön zöld lámpa. Állok a zebránál, nézem miért dudál olyan vadul jobbra hadonászva a piros tranzitos subás öreg csákó az elötte álló polora. Mire átértem rájöttem. Jobbra zöld volt de a polo nem ment mert neki egyenesen kellett mennie, amikor telezöld lett át is ment. A tranzit elöbbre gurult és megállt a telezöldnél ahol mind a 3 irányba lehet menni. :C Megvárta míg piros lett, elment a keresztező forgalom, majd mikor a kis zöld lámpa jobbra engedte a forgalmat akkor ő is elment. Persze mögötte is álltak, csak az volt a szerencséje, hogy a tranzittól nem látták a lámpát. És ilyenek vannak.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#41) stepboy válasza Egon (#38) üzenetére


stepboy
csendes tag

Ez azért egészen ledöbbentett...

[Szerkesztve]

(#42) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Sajnos ez a helyzet :(
Ülök békésen akkori kocsimban (trabi go :D ), várom a buszt Érden.
Egyszercsak jön ezerrel pörgő Lada 1200-es (felszálláshoz készülődő utasszállító is alacsonyabb fordulatszámmal közlekedik :U ), beparkol. Ajtó kivág, jól neki csapva a kocsi oldalának. Én kiszáll, ezt mégse kellett volna...
Válasz: MÉÉ, MEG LÁTSZIK!!!
Hát igen csak lejött a festék :(((
Ember meg csak röhög a képembe...

Ismerösöm (fodrász), regell 7-től, este 9-ig dolgozott, belevágott egy Peugeot 206 breakbe, részletre.
2. hét: oldalán 2 mély karc.
még egy hét, három párhuzamosan kb 40cm a motorháztetőn....

A bevásárlóközpontokról meg ne beszéljünk :((

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#43) Yutani válasza caprine (#40) üzenetére


Yutani
nagyúr

Valóban, vannak olyanok, akik olyan pofátlan módon parkolnak, hogy szívem szerint egy gallytörő rácsos terepjáróval arrébb tenném őket, és el tudom képzelni, hogy egyesek fogják, és belekarcolnak az iylen autókba.

De még egyszer mondom, tudomásom szerint nem adtam okot senkinek, hogy megkarcolja a kocsimat. Ha esetleg a kuka előtt karcolták össze, akkor a fickó tippje volt rossz, aki azt mondta, fél órára ott hagyhatom, ő si ott szokott megállni, amikor este hazajön, és sehol nincs hely. Ha meg az Ósán parkolójában csinálták, akkor ennyi, azt semmivel nem lehet kivédeni. Mindenesetre 2,5 év eltelt, mire valaki felfedezte magának a kocsimat. :O

#tarcsad

(#44) Ősember


Ősember
őstag

ez majdnem ugyan az mint a falfirka, balherék tömegsportja :(

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#45) marsu válasza Ősember (#44) üzenetére


marsu
addikt

Együttérzek ...

Vásárlás után jövünk ki egyik szuper-hipermarketből... Parkolóban vettem észre, autóm oldalán egy szép fekete csík a hátsóajtó közepétől végig a féklámpáig... Egy ''kedves autós'' társunk húzta végig a tükrét. A fekete műanyag tükör szépen ráolvadt az autóm fényezésére...

:( :(

Polírozás után lejött, de azért a horpadás végig megmaradt.
Örültem a friss autónak, nem új autó, de azért mégis ....

Bosszantó !!!

:( :(

Press any key to continue ...

(#46) take.a.ride válasza tildy (#2) üzenetére


take.a.ride
tag

NEkünk is húzták már meg az accent ajtaját, egy kis polírozással egész jól el lehetett tüntetni.

ha elerte a femet a kulcs, elfelejtheted a polirozast.

(#47) take.a.ride


take.a.ride
tag

NEkünk is húzták már meg az accent ajtaját, egy kis polírozással egész jól el lehetett tüntetni.

gondolom valamelyik mammer nem fert oda a kukakhoz.

(#48) take.a.ride


take.a.ride
tag

Vagy irigy, vagy gyűlöl mindenkit, vagy be van szívva.

ja, beinjekciozta magat fuvel biztos.

ilyen dumat max a banyatankos mammerok nyomatnak.

(#49) Norbo03


Norbo03
őstag

Hali
7db king galamb eladó sajnos csak anyit tudok roluk h 2pár vna benünk a töbit sjanos nem tudom akit érdekell az szoljon a ricsaldindo@freemail.hu ra írjón köszöönm elöre is!!!apénzt az meg bezséljük!!

(#50) Bubu79


Bubu79
addikt

A dolog ismerős - az én autómat is megtisztelték már kulccsal, nem is rövid szakaszon...

Ilyenkor azért elgondolkodik az ember, hogy megéri-e új autót venni sokmillióért, vagy érdemesebb beülni egy használtba, mert úgysem tisztelik a más tulajdonát...

Valaki meghúzta a jobb hátsó ajtómat, nem horpadt be, de a plazúr lejött, kint vigyorog az alopozó. A drága még annyit sem tett, mint az idióta reklámban a csaj - papírfecni és bocs... ( nem mintha előrébb lennék vele... )

Komolyan mondom ilyenkor ökölbe szorul a kezem ( nem vagyok egy agresszív ember ) és úgy szájba tudnám billenteni a jóembert, hogy még az unokája is kiköpné a fogsorát utána...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.