Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Kamatadó

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

nagy élmény lehetett :U :C

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) Vamp


Vamp
senior tag

Huhú, ugyanígy kaptam 6 forint kamatot, ebből lejött 2 forintnyi kamatadó. Kvázi halálra röhögtem magam idestova fél perc alatt.

A bankok szeretik a kerekítgetéseket. Bevett szabály, hogy egy forint fájjon inkább az ügyfélnek. Ez egy ember esetén nem is komoly tétel, de gondoljatok bele, ha teszemazt másfélmillió embertől húznak le +1 forintot, az kinek jó, s miért, s mennyire.

Éljenek a bankok!

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

Az ilyen kamatadót értelemszerűen nem az átlagembernek találták ki, hanem az olyanoknak, aki mondjuk kapnak a lekötött 10.000.000-jukra 10%, azaz 1m kamatot. Ebből 20% kamatadónak(azaz 200k) már nem is olyan rossz.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) tkazmer válasza Vamp (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

Azért ezzel nekik is el kell számolniuk az adóhatóság felé. És ha azt az 1HUF/főt nekik kellene kifizetni, akkor ugye adott esetben 1.5m HUF már nem is olyan kevés..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) kzoltann


kzoltann
aktív tag

én azt szeretem a legjobban mikor jovairnak ilyen 4-10ft kamatot, majd egy kivételért levesznek 45-150-t :D

[Szerkesztve]

(#6) tkazmer válasza kzoltann (#5) üzenetére


tkazmer
addikt

A kamat elméletileg lehetne több is, a kivételért levont összeg viszont fix marad, tehát nem hiszem, hogy ezt a kettőt egymással összefüggésbe lehet hozni...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Szerintem akkor is az viszi a pálmát, mikor készpénzt teszel be a számládra valamelyik bankfiókban. Egy vagyont lerántanak érte.

Tudod kedves TKázmér, az államnak hatalmas bevétele van ebből (is), de a szomorú az, hogy a vállalkozók, akiknek lenne annyi tőkéjük, hogy betegyenek a bankba 10 millát, azok inkább vesznek azon a pénzen valamit, s akkor annak van haszna. Nem úgy, mint mikor bemegy adóba és állambácsi meg elveri.


Az egész adózásnak nincs értelme addig, amig nincs a népnek hatalma seggbe rúgni azokat, akikre a pénz bízva van. (Persze csak ha nem úgy bánnak a pénzzel, ahogy azt a társadalom megkövetelné.)

De semmi politika... Csak nagyon elkalandozott megint a fantáziám...

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8) kraftxld válasza D4rkm4n (#7) üzenetére


kraftxld
nagyúr

''Szerintem akkor is az viszi a pálmát, mikor készpénzt teszel be a számládra valamelyik bankfiókban. Egy vagyont lerántanak érte. ''

Nagyon furcsa bankod lehet, mert ez tudtommal ingyenes.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) D4rkm4n válasza kraftxld (#8) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Pedig így van. Amúgy szerintem minden bank emiatt felszámol valamennyi díjat, mivel nekik is pénzbe kerül, hogy valamelyik biztonsági szolgálat elszállítsa a felgyűlt dellát a bankfiókból.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10) tkazmer válasza D4rkm4n (#7) üzenetére


tkazmer
addikt

Nekem ezért egy fillért sem számolnak fel(OTP)
Egyébként meg nem egészen értem, hogy miért baj az, ha a vállalkozó olyat vesz, amin haszna van? Azon meg, hogy az állambácsi mire költi, nem érdemes (itt) vitázni.

#9) D4rkm4n
Ne hidd azt, hogy ezt csak ebből tudnák kifizetni :)

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#11) D4rkm4n válasza tkazmer (#10) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Én is OTP-nél vagyok és elég rendesen lerántottak zsetonnal mikor beblattyogtam és mondtam a hölgyikének, hogy XY összeget szeretnék feldobni. :((

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#12) (Kolombusz) válasza D4rkm4n (#9) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha kell előszedem neked az mkb-s és raiffeisenes befizetéseimet, ahol egy fillért sem vontak le.

(#13) tkazmer válasza D4rkm4n (#11) üzenetére


tkazmer
addikt

Ez tényleg különös, nekem nem kellett érte fizetnem semmit sem, most voltam nemrég utoljára(akkor aktiváltam az otp direktet is, az is kifejezetten tetszik, nem kérnek semmit sem az sms értesítésekért). Mondjuk annyiban átb@szott a hölgyike, hogy mondtam neki ott helyben, hogy na akkor ezt most kössük is le, és lekötötte nekem 3.75%-os kamatra, és most hogy hazajövök, látom, hogy van az otp-nek akciós lekötése is, valami 5-6%-os kamatra, szóval most törhetem fel a betétemet, hogy lekössem újra, ilyen kedvezőb kamatozású betétbe.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#14) Dr.F.E.R.I. válasza D4rkm4n (#11) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én is OTP-nél vagyok (de mi a ...), viszont a pénzbefizetés nekem is ingyenes volt (de ezt a hirdetményekben is hangsúlyozták). Talán érdemes lenne utánanézned.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#15) D4rkm4n válasza tkazmer (#13) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ha akarod, akkor bescannelem neked a banki elszámolást, amin az áll, hogy 20Ft-ot levotak a két SMS-ért amit kiküldtek!! :((( :W

Ennyit az ingyenes OTP Direkt-ről.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#16) tkazmer válasza D4rkm4n (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

Lehet, tényleg nem ingyenes, mindenesetre nekem a netes egyenlegemen nem jelent még meg egyetlen egy sms küldésének az ára sem. Viszont mondjuk a BB-hez képest még mindig jó ez a 20HUF, ott 35HUF/sms az értesítés..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) Pompi válasza D4rkm4n (#15) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ki mondta, hogy ingyenes az OTP Direkt?! Komolyan utána kellene nézned pár dolognak mielőtt fikázol össze-vissza.
Segítek kicsit: OTP Direkt díjak: [link]

Feel Good Inc.

(#18) D4rkm4n válasza tkazmer (#16) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A netes egyenlegeden nem is fog. Az SMS-ek árát csak hó végén vonják le.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#19) D4rkm4n válasza Pompi (#17) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Mielőtt beszólsz, nézd meg, hogy ki is mondta, hogy ingyenes!

[Szerkesztve]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#20) D4rkm4n válasza D4rkm4n (#19) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Sorry a kicsit agresszív reakcióért.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#21) zfarkas válasza tkazmer (#13) üzenetére


zfarkas
senior tag

Nagyon utána kell nézni, ha banknál akarod kamatoztatni a pénzed.
Én K&H-nál voltam így, nagyobb összeget kötöttem volna le, van akciós kamatuk: 2 csop. besz. megbízást beadok, és 2 hónapra leköthetem a pénzem évi 10,5% kamattal. Ezt olvastam a kérdéses nap reggelén a hirdetményükben.
Fiókban: ''Hát ilyen nincs.''
Én: ''De van, most olvastam a hirdetményben''.
Ő: ''Biztos rosszul olvasta, vagy félreérthető.''
Én: ''OK, nézzük meg.''
Ő némi keresgélés után (papírok között, nem a neten!): ''Sajnos most nem találok kinyomtatottat, fektesse inkább valamilyen alapba''.
Szóval hülyének néztek, de gondoltam hátha mutat valami jót, persze a legjobb likvid alapuk éves hozama 5% körül volt, és folyamatosan csökkent.

Ezek után bementem melózni, kinyomtattam a releváns oldalt a hirdetményből, és elmentem egy másik (közelebbi) K&H fiókba. Szerencsére ott elő se kellett vennem a nyomtatott lapot.

Szvsz ez elég szomorú.

Raw Dark Pure

(#22) D4rkm4n válasza zfarkas (#21) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Az OTP-nek is volt valami hasonló húzása. Bátyám lépre is ment... De ott nem egy évre, hanem 4-5 hónapra kellett lekötni a pénzét. (Nagy gond nem lett, mert amúgyis le akarta kötni.)

A lényeg az, hogy úgy megvannak csavarva a dolgok, hogy normál ''halandó'' nem igazodik ki rajta.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#23) tildy válasza Pompi (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Diákoknak az volt :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) tkazmer válasza Pompi (#17) üzenetére


tkazmer
addikt

Én utaltam rá, hogy esetleg ingyenes az otp direkt, ennek egyszerűen az volt az oka, hogy nem ismertem az általad linkelt táblázatot, és amikor akitváltam a szolgáltatást, az ügyintéző nem szólt erről egy szót sem, engem meg nem nagyon érdekelt.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25) tkazmer válasza zfarkas (#21) üzenetére


tkazmer
addikt

Hát igen, bár remélem, hogy esetemben nem a tájékozatlan ügyintéző volt az oka, hanem valami más, ugyanis egy megyei központban voltam bent...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#26) D4rkm4n válasza tildy (#23) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Diák vagyok és nem ingyenes. :(

tkazmer: az ilyesmiről valahogy mindig elfelejtik értesíteni az embert. :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#27) tildy válasza D4rkm4n (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

juniornal annak kell lennie. Se havidij nincs a light csomagnal, se sms dij.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Lortech válasza tildy (#27) üzenetére


Lortech
addikt

De van. SMS díj. Bescanneljem a legutóbbi kivonatomat, vagy elhiszed?
szerk: A kivonatom ezzel van összhangban : [link]

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#29) tildy válasza Lortech (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Tavaly nyaron jottem el toluk , akkor a junior maxnal nem volt. Megmutassak mas oldalt is? [link]
Direkt Neked!


Ha nem éltél még eddig a lehetőséggel, tudd, hogy Junior számládhoz díjmentesen kapcsolódhat az OTPdirekt Junior Light szolgáltatáscsomag, amellyel telefonon, interneten és WAP-on is szabadon intézheted a pénzügyeidet, valamint Aktív mobilBank szolgáltatásunk is rendelkezésedre áll!


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) Omni


Omni
aktív tag

Hallgatóknak a Cib bank a nyerő a Cibezz számlacsomaggal. Nincs havidij, viszont havi 2x ingyen pénzfelvét jár, s a kártya díja is csak évi 500 forint (persze első évben ez is ingyenes).

(#31) Lortech válasza tildy (#29) üzenetére


Lortech
addikt

Nekem ne mutass semmit, elég nehéz lesz meggyőzni.
A szolgáltatásnak 0 ft a havidíja a laju lightnál, de ettől még SMS díjat kell fizetni. Most miről vitázol? Ott van feketén fehéren a PDF-ben, hogy mennyi az SMS díja, a bankszámlám (ami laju light) legutóbbi kivonatán meg ott van feketén-fehéren, hogy otp direkt üzenetek díja x db x ft x db sms. Nekem Vodafone felé konkrétan 10ft /db. Szerinted hazudok vagy mi?

Thank you to god for making me an atheist

(#32) tkazmer válasza Lortech (#31) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem itt a tildy hozzászólásában fellelhető akkor szó a kulcsszó, tehát akkor ingyenes volt, most nem az.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#33) anjani182 válasza kraftxld (#8) üzenetére


anjani182
őstag

Üdv!

Tőlem akkor vontak le, amikor kivettem személyesen a bankba... :Y Nemtudom milyen alapon?! :F 60k-t vettem fel, 450Ft-ot vontak le, természetesen közölték előtte velem :U

Amúgy rohadt mocsok az összes bank, a múlt héten meg is szüntettem 2 bankszámlámat, csak a MasterCardosat hagytam meg. Van egy lakossági számlám, volt egy megtakarítási meg még egy, na már most ide-oda érkeztek a pénzek mindig, és elegem lett belőle, hogy havi legalább!!! 1-k ment el a sok tranzakció miatt, évente 12k-val nyúlnak le?! És fizetek 3,5k-t évente a MasterCardért, akkor milyen alapon vonnak le, ha megfizetem a kártya használatí díját? Sőt, még fizetek 0,5k-t biztosításra havonta! :F :F

Üdv, Jani

MOD: Úgyebár nem tűnik soknak ez a sok ''kis'' összeg, csak számoljuk ki, hogy több százezer bankszámla létezik, vagy millió, kitudja, akkor igen csak szép summát akasztanak le a bankok havonta/évente! :(

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#34) tkazmer válasza anjani182 (#33) üzenetére


tkazmer
addikt

Lehet, hogy azért vonnak le tőled a tranzakcók miatt, mert tranzakciókat végzel? Szerintem a master card és a tranzakció két különböző dolog, így nem értem, hogy miért ne vonhatnának le a tranzakcióért, és a master cardért is külön. A biztosítás meg aztán már teljesen más tészta.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#35) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Tőlem a múlt hónapban vontak le 450Ft-ot, nem tudom, hogy mire. Csak jött az SMS. Na majd május elején kiderül az elszámolásból. De lehet, hogy kénytelen leszek bemenni és odacsapni az asztalra.

A Junior Max-os kártyámra elvileg nem számolhatnak fel kezelési költséget. Ezekszerint megteszik. :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#36) tildy válasza Lortech (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Ok igazad van, tavaly még a junior lightnak és a junior extrának is INGYEN küldték ki a vásárlások utáni egyenlegértesítőt.
Lásd:
A bankkártyás- és a számládat érintő további tranzakciókról érkező SMS üzenetekért a Junior Extra csomagban nem kell fizetned, azt a havidíj tartalmazza, az interaktív üzenetek és Aktív mobilBank üzenetek díja pedig T-Mobile, valamint Vodafone hálózatába küldött SMS-ek esetén 20 Ft/üzenet, míg Pannon hálózatába küldött SMS-ek esetén 25 Ft/üzenet.


A Junior Light csomag keretében havidíj-mentesen veheted igénybe az OTPdirekt szolgáltatásokat, míg a kiküldött üzenetek után kedvezményes üzenetdíjat számítunk fel, mely T-Mobile, valamint Vodafone hálózatába küldött SMS-ek esetén 10 Ft/üzenet, míg Pannon hálózatába küldött SMS-ek esetén 12 Ft/üzenet.


Egyébként senki nem mondta, hogy hazudsz.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) Sárpac válasza anjani182 (#33) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát igen te kölcsön adod a lét 0,0001 kamatra megy a folyószmládon ők meg egy tranzakcióért képesek akár 500forintot is lenyúlni.
Ez kb. olyan mintha én kölcsön adnék valakinek 10000HUF és azért, hogy visszakapjam még nekem kell fizetnem neki 500HUF-ot utána!

Totál gáz a magyar bankok hozzáállása az ügyfelekhez...:(((

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#38) Lortech válasza tildy (#36) üzenetére


Lortech
addikt

Én sem mondtam, hogy tavaly nem volt ingyen, sőt semmilyen utalást nem tettem a múltra nézve, csupán kijavítottalak, hogy __most__ nem így van. Ennek ellenére még most is a tavalyi állapotot bizonygatod nekem. Én viszont ezt egy pillanatig sem vontam kétségbe.

Thank you to god for making me an atheist

(#39) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Van egy nagyon egyszerű módja a költségek minimalizálásának. Megjön a fizetés 31-én, 1-jén meg leveszed egyben az egészet. :U

Szinte minden banknál van már olyan számlacsomag, ahol havi 1-2 pénzfelvétel ingyenes. Nem kell hozzás semmilyen egyéb szolgáltatást kapcsolni (Internet Banking, SMS értesítő, telefonos szolgáltatások), bankkártyából meg lehet a legolcsóbbat választani.

Kamatadót meg nem fizetsz, mert nincs mi kamatozzon.

Ez is egy véglet. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#40) tildy válasza Lortech (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Mitől vagy ilyne harcias? Előző hozzászólásombna már beismertem, hogy tévedtem, idén már csak az extrában van ingyen az sms (az meg valami 150 vagy 250 ftos havidíjjú...) miért bizonygatnám akkor még mindig a tavalyi állapotot?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) Sárpac válasza Gh0sT (#39) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A fizu leghamarabb 2.án jön meg ha aznap leveszed bankautomatáról akkor 500huf ugrik a számládról kapcsiból amit a kövi fizu egyenlít ki.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#42) Sárpac válasza tildy (#40) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jaja idén máshogy van... Idén duplázták pl a kártyáról való pénzfelvétel díjját is.Észre is lehet venni!:(

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#43) anjani182 válasza tkazmer (#34) üzenetére


anjani182
őstag

Hát ezt jól megmagyaráztad :U Igen, fizetek egy kártyáért éves díjat, akkor miért fizessek azért, hogy felvegyem a fizetésem, hogy készpénzt vegyek ki? Ezért miért kell fizetnem? :F :F

Forever and ever, let's make this last forever.

(#44) anjani182 válasza Gh0sT (#39) üzenetére


anjani182
őstag

Igen ingyenes lenne nekem is egy, ez tény, csak találj a városban olyan automatát, nem mindenki lakik Pesten, hogy úton-útfélen van ezer autómata :U Másrészt mégegyszer mondom nekem még mdig az a problémám, hogy ha egy nyomorult bankkártyáért fizetek egy éves díjat, akkor had használhassam már korlátlanul, költségek nélkül :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#45) Lortech válasza tildy (#40) üzenetére


Lortech
addikt

Annyira vagyok harcias, mint amennyire a hozzászólások voltak, amikre válaszoltam.
Előző hozzászólásombna már beismertem, hogy tévedtem, idén már csak az extrában van ingyen az sms (az meg valami 150 vagy 250 ftos havidíjjú...) miért bizonygatnám akkor még mindig a tavalyi állapotot?
Ezt nem értem én se, hogy miért írtad még mindig azt, hogy tavaly mi volt, lásd előző hozzászólásod: tavaly még a junior lightnak és a junior extrának is INGYEN küldték ki a vásárlások utáni egyenlegértesítőt.. Ennyit értettem ez alatt, semmi többet. Egy szóval nem írtam, hogy még mindig kétségbevonod az állításom.

Thank you to god for making me an atheist

(#46) Gh0sT válasza Sárpac (#41) üzenetére


Gh0sT
addikt

500 Ft??? Mirefel? :F

anjani182: akkor a bankok éhen halnának. Ezt Te sem akarhatod? ;)

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#47) Sárpac válasza Gh0sT (#46) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem kicsivel több mint 300-at vontak le 30k-ra amit bérletre veszek fel.:) vagy:(

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#48) Sárpac válasza Sárpac (#47) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jah és valami ilyesmi szerepel a részletesben, hogy kp felvét díjja!:((
Az Éves kártyadíjj meg vagy 2000Forint ezt a cég állja nekem amiből ha megkapom adózok 38%-ot!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#49) Gh0sT válasza Sárpac (#47) üzenetére


Gh0sT
addikt

Uhhh, tartsd inkább Te is aranyrudakban a pénzed otthon mint én. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#50) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Azért az sem megoldás, ha az emberek egyből leveszik a pénzüket a számláról.

A bankok lényege, hogy az emberek ''parlagon'' hagyott pénzét befektesse különböző vállalkozásokba mondjuk. Vegyünk egy példát:

Tételezzük fel, hogy rókákat akarsz tenyészteni, megvan hozzá a szaktudásod, csak épp ingatlan kellene hozzá.

Besétálsz egy bankba, előadod a mesédet, hogy mire kellene a pénz. A bank eldönti, hogy megkaphatod-e a hitelt avagy sem. Ha megkaphatod, akkor azt a pénzt fogják neked folyósítani, amit Kovács István nyugalmazott reklámarc feltett a számlájára.

A bank alacsony kamatot ad a pénz valódi tulajdonoságank, s hatalmas kamatot ver le azon, akinek adja. Igen, ez nagy tahóság, de elvileg mindenki boldog:

- Te azért, mert kaptál pénzt a vállalkozás beindításához,
- Kovács István azért, mert 0.0002%-ot kamatozik a pénze
- A bank meg azért, mert hatalmas pénzt akaszt le minimális munkával

[Szerkesztve]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Kamatadó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.