Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

az előző írás sikerére tekintettel várom a véleményeket, hozzáfúzni valókat. lehet kérdezni satöbbi..
sőt, ha van igény, akkor még írhatok best of házibulikat is :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2) bmx powa válasza sanyixXx (#1) üzenetére


bmx powa
tag

részemről van igény, szívesen olvasnám:D

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#3) burgatshow válasza sanyixXx (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

Bazze, ne hagyd abba!!!! Sírva röhögök még most is, a pizzámat sem bírom megenni!

Ezen kezdtem el sírni:

találtak a vendégeim egy kosár narancsot a teraszon, azt dobálták a szomszédba. Ezért ki is lettek hajítva, mert hajnalban jött a szomszéd, hogy bombázzák. Ezt még sikerült azzal megfejelni, hogy anyámék otthon voltak (na ezt soha többet, lásd 5. pont). Reggel kitámolyogtam a teraszra, itt jött az ijedség. Másik szomszéd szedte a narancsot egy vödörbe, majd mikor meglátott, átkiabált, hogy ''Ez háború!''

De ez végleg kiütött:

jön reggel haverom takarításkor, hogy dobott 2 pontot. Akkor esett le, amikor kimentem a feljárónkra, amire kosárpalánk volt erősítve.

Az a baj, hogy rohadtul vizuális típus vagyok! :DDD

Még még mester, MÉG!!!!

(#4) bambano válasza sanyixXx (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Ez most megint a vonyítva röhögős kategória lett. :)
A kufirchelyiségek bezárásának az lehet a hátránya, hogy akkor a kertben meg a ház körül rendezik le...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) sanyixXx válasza bambano (#4) üzenetére


sanyixXx
senior tag

ott már csinálhatják, csak olyan a borítása és a színe az ágyaknak, hogy fehér folt az sokáig rajta marad :DDD

többieknek köszönöm a bíztatást, összegyűjtöm a tapasztalatokat :) :R

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#6) The DJ


The DJ
addikt

Hát ez kész :DDD Elképzeltem a helyzeteket és a végére az fogalmazódott meg bennem, hogy...nem akarsz meghívni a következő buliba? :DD

U.i.: Segítek a takarításban (vagy nem ;] )

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ez is sirvaröhögős lett, grat :R

Same rules apply!

(#8) Jenő


Jenő
aktív tag

''OFF''
Jó pár éve nővérem csinált házibulikat (nekem sose voltak az ilyesmik a kedvenceim), és volt olyan, hogy reggelre a szobájának a plafonja lett összefújva festékkel, de kb az egész. Az én szobám falára szerencsére nem festékkel írták, hogy ''fasza a buli''.. Bár megtisztelő dícséret..

[Szerkesztve]

(#9) burgatshow válasza The DJ (#6) üzenetére


burgatshow
veterán

Én is én is én is!!! :D

(#10) ktg3


ktg3
őstag

ismerős sztem múltkormár írtam de szilveszterkor az ismerős az akváriumba hányt:DDD
de ez a 2 pont ez nagyon ottvan:DDD

(#11) Grizzly79


Grizzly79
tag

Háááát bátyám. Ennyi idősen elég nagy suhanc voltam én is. Igaz mi kollégiumban, és vidéken hétvégi házban intéztük a házibulijainkat. Ha társasházban volt party, akkor meg 11 óra után elhúztunk valami műintézménybe. Most meg már inkább pub-okban. Sokkal jobban megéri. Nem kell idegeskedni az idiótákra, nem nekünk kell takarítani, jobb helyeken előre megadhatjuk, hogy milyen zenét szeretnénk stb...

Mai fejjel azt kell mondjam, hogy NAGYON TÜRELMES SZOMSZÉDAID VANNAK. Én már vertem fejbe albérlő főiskolás suhancokat, akik a fölöttem lévő lakást bérelték. Pedig Kandósok voltak, mint Én. Tudod, mikor az embert szopatják a munkahelyen 5 napig, akkor nem hiányzik, hogy szombat hajnalban 2 órakor ''farkasvonításra'' ébredjen a panelban.

A mostani társasházunkban egyszer volt házibuli a 3. emeleten. Ez kb. nyár elején volt. Nem is szólt senki nekik, elvégre ókor-ókor kibírja az ember, pláne, hogy 23.00 után le is léptek valami diszkóba.

A zeneprobléma már akkor is gond volt, mikor én voltam 21 éves. De a 3. emeleti bulinál hallottam, hogy ugyanazt a számot játszották egymás után vagy 20x (Alex Gaudino feat. Crystal Waters - Destination Unknown). A nejem is megkérdezte, hogy nem unják-e vajon. :DD Mondtam neki, hogy a zene az állandó probléma a házibulikon.

Plussz a dugó párok kerülgetése is gond volt már régebben is. Volt olyan buli, ahol a söröcskémmel és a cimboráimmal nem tudtam hova menni, mert mindenhol dugtak (konyha, szoba1, szoba2, fürdőkád, Wc).

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#12) sanyixXx válasza Grizzly79 (#11) üzenetére


sanyixXx
senior tag

én azért rendezek bulit, hogy ne kelljen szórakozó helyre menni. az drága, sok a szararc és a zenébe sincs beleszólásunk.

a szomszédok tény, hogy türelmesek. szerintem ilyenkor mindenkinek eszébe jut, hogy ő is volt fiatal. persze volt már olyan, hogy föltelefonáltak alólunk, hogy hangosak vagyunk, de egyrészt csak hetedjére vettem fel, mert nem hallottam, másrészt olyan botrányosan részeg voltam, hogy csak hörögtem a telefonba, lehalkítottam a zenét, majd kb. bedőltem a bokorba. utána visszatolták a hangerőt és nem ment tovább minden...

dugás itt egyszer volt, azóta zárom a szobákat. fürdőbe még próbálkoznak néha, de az sem zárható ;]

megfigyeltem, hogy ennek az írásnak a megjelentével felszaladt az előző olvasottsága is. be is raktam előzménynek, mert tegnap elflejtettem

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#13) celeron


celeron
senior tag

SanyixXx: Hol laksz? Szívesen elmennék egy bulidba :D
Egyébként meg a HB-nél nincs jobb..
Most voltam mult hét hétvégén egy ilyenbe..elképesztöen király volt jó társaság meg minden..Voltak kishányások, nagyhányásaok, sok jó csaj, iszonyat mennyiségü HáziPálinka (továbbiakban HP :DDD ), és Vörösbor, Jó társaság..szal minden ami szem szájnak ingere :DDD :)
Oan fél 8 körül lefeküdtem reggel..Egymás hegyére hátára egy szobában :)
Szal ''legendás''buli volt
Meg az a másnaposság ami engem kísértett másnap..fuuuuhhh :DDD

Hát a szomszédokhoz anniyt, hogy oan szinten énekeltünk, hogy eleinte a szomszédok csak a seprüvel, meg egyebekkel fenyegetöztek, utánna már a rendörséggel, akiket szerencsére megúsztunk ;)
Végülis jogos a szomszédok felháborodása..de ha egyszer a fiatalság bulizik, akkor bulizik :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#14) burgatshow válasza celeron (#13) üzenetére


burgatshow
veterán

Ettől függetlenül szerintem bulizni is lehet kúltúrált formában és ésszerű határokon belül. :U

(#15) celeron válasza burgatshow (#14) üzenetére


celeron
senior tag

Persze hogy lehet..
Nem mondtam hogy nem :D

(#16) Grizzly79


Grizzly79
tag

Mivel társasházban lakom kénytelen vagyok én is alkalmazkodni a lakóközösség többi tagjához és ezt viszont is elvárom. Pedig időnként nagyon föltekerném az erősítőt.

Szerintem egyszerűen parasztság a másik ember magánszféráját RENDSZERESEN zavarni. Az erkélyre hányni, hajnalig ordibálni, zenét bömböltetni, de 20.00 után fúrni faragni is! A hangsúly a RENDSZERESEN szón van. Időnként egy-egy házibulli belefér.

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#17) Grizzly79


Grizzly79
tag

Egyébként én sem tudom miért volt jó anno atom részegre inni magunkat és másnap semmire sem emlékezni. Nekünk is voltak IHB bulijaink. Tényleg nem tudom megmondani, mi volt a jó benne. De arra határozottan emlékszem, hogy jó volt. :DD

Ma már messze nem ez a cél. Jól szituáltan valami igényesebb helyen sörözgetés. Nem értem pár haveromat még ma sem, hogy miért jó lepattant helyeken pénzt költeni.
Van egy kocsma Fehérváron a HB Söröző. A cimboráim mindig oda akarnak menni. Hogy miért, azt a franc sem érti. Füstös zárt helyiségek, átlagos árak, annyira bömböl a zene, hogy egymás szavát sem értjük. Szóval nem értem.

Azt szoktam nekik mondani, hogy már kinőttem ezekből a helyekből. Én, aki annó a Steffl és a Fészek pultjainál költöttem el az ösztöndíjamat? Sőt pár cimborámmal, annyit jártunk a Fészek-be, hogy vasárnap miattunk nyitott korábban? A Steffl-ről meg ne is beszéljek! Nyaranta számtalan éjszakát virrasztottunk át a bérlővel. Még folytathatnám.

Tehát kinőttem ezekből a helyekből... Az férfira nem igazán jellemző, hogy 25 éves kora fölött életre szóló barátságokat kössön. Van jópofizás, suhanckodás, de igazi nagy barátságok jellemzően nem születnek. Én sem hittem volna 21 évesen, hogy ezt fogom írni, de ez van. Kikopik a csapat. Örülhet az ember, ha a régieket meg tudja tartani. Azokkal pedig próbálja az időt a lehető leghatékonyabban eltölteni.

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#18) celeron válasza Grizzly79 (#17) üzenetére


celeron
senior tag

Ezt kicsit fura hallani, hogy 25 éves korodra szétszóródik a ''banda'' ..
Én nem akarom :DDD
Remélem nem is fog..de hát az élet.. :F

(#19) Grizzly79 válasza celeron (#18) üzenetére


Grizzly79
tag

Nem azt mondom, hogy 25-re szétszóródik a teljes banda. De amíg 21 évesen minimum 20 jártunk rendszeresen partyzni, addig ma (28-29) a rendszeresen összejáró létszám olyan 6-10 főre fogyatkozott. Két rendszeres nyári partynk van egyik a Balatonon, a ásik Szeliden. Emelett Budapesten suhanckodunk, de már nem hetente 4-szer, hanem jó esetben havonta 1-szer. Persze külön-külön mindenki party-zik, de együtt ennél többet már nem vagyunk.

Egyébként meg gondolj csak bele. Vége a főiskolának, egyetemnek. Mindenki szétszalad, család, beasszonyosodás. Más lesz a munkahely, más az érdeklődési kör.

Legutóbbi közös partynk egy hónapja volt olyan 15-en lehettünk. Hoztuk a formánkat. 3 haveromért reggel 10 körül mentünk be a rendőrségre, mert elkötöttek egy vizibiciklit. A marhák Szabadiból át akartak menni Balatonkenesére vizibiciklivel macska részegen!!!!

[Szerkesztve]

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#20) celeron válasza Grizzly79 (#19) üzenetére


celeron
senior tag

Értem..
Hát a a story az király..tisztelet :DDD

(#21) gyulabacsi


gyulabacsi
tag

Grizzly79:

RESPECT :R :R :R
:D:D

amúgy tényleg szétszóródik a csapat (már ha gimnazista csapatról beszélünk) 20felett, a keménymag tartja csak a kapcsolatot, megjegyzem néha úgy alakul, hogy elég ritkán..



[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.