Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

T mint Thanksgiving, nem? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Renwick válasza Parci (#1) üzenetére


Renwick
őstag

[link] ;)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#3) tiv83us


tiv83us
veterán

Es milyen nagyszeru unnep ez! Azota is a finom, tegnap este elfogyasztott fuszeres pulykaval telepakolt hasam simogatom :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4) doc


doc
nagyúr

a hálaadásról mindig eszembe jut az Addams Family 2, mikor hálaadós-színdarabot akartak előadni :)

(#5) cousin333 válasza Renwick (#2) üzenetére


cousin333
addikt

Döntetlent hírdetek: [link] :)

"We spared no expense"

(#6) Renwick válasza cousin333 (#5) üzenetére


Renwick
őstag

Perszepersze, mielőtt valaki félreértené, Thanksgiving a hivatalos név... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#7) Parci válasza Renwick (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, rájöttem a post után, hogy nem vagyok humoromnál, de rohannom kellett úgyhogy már nem tudtam korrigálni magam :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Kiskokó válasza tiv83us (#3) üzenetére


Kiskokó
veterán

Küldjél már nekm egy kicsit.. nem is tudtam hogy ez iylenkor van .. azthittem a karácsonythivják külföldön annak.. na midn1 ezel is okaosbb lettem

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#9) Kiskokó válasza Kiskokó (#8) üzenetére


Kiskokó
veterán

jaj boocs hüyle vagyok leesett!
nemszóltam.. de azthogy pontosan miko va ntényleg nem tudtam.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#10) Ősember


Ősember
őstag

az azért nagy parasztság, hogy azt irtom ki, akinek a legtöbbet köszönhetek :DDD más kérdés, hogy egy idö után a sok okos ember rájött volna, hogy sál sapka sál :U
a dátumfüggetlen ünnepléshez annyit, hogy igy legalább tuti, hogy munkanapra esik :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) burgatshow válasza Ősember (#10) üzenetére


burgatshow
veterán

''a dátumfüggetlen ünnepléshez annyit, hogy igy legalább tuti, hogy munkanapra esik''

Van benne valami! :D

Mod: Ide is jöhet a pulyka mert nagyon éhes vagyok! :B

[Szerkesztve]

(#12) aXXon válasza tiv83us (#3) üzenetére


aXXon
senior tag

Ezt azért el kellett 3szor olvasnom, mire értelmezni tudtam :DD persze ez azért van mert fáradt vagyok :DDD

[Szerkesztve]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#13) tiv83us válasza aXXon (#12) üzenetére


tiv83us
veterán

Persze mint a hsz-emen latszott, folyt ott kis whisky meg sor a pulyka melle, ugyhogy nemcsodalom, hogy nehezsegeid tamadtak a hsz ertelmezesevel. :)

ui:Kicsit atirtam :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14) aXXon válasza tiv83us (#13) üzenetére


aXXon
senior tag

Hééééééééé, nem ír átírni :DD mondjuk, ha megnézed még így sem túl magyaros :DDD de már veszített az eredeti fényéből :)

[Szerkesztve]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15) Th1nkSh00ter


Th1nkSh00ter
csendes tag

Kíváncsiságból összeszedtem ezeket a rövidítéseket :) Van, amelyiket ritkán használják.

T-Day: Turkey- vagy Thanksgiving Day (Pulyka / Hálaadás)
B-Day: birthday (szülinap)
D-Day: partraszállás
F-Day: szabadnap
G'day: auszik ''jónapot''-ja (good day)
I-day: beiktatás napja (induction)
M-day: a (katonai) mozgósítás (=mobilization) napja
N-day: ''notification'' day, az értesítés napja, amikor a katonák megtudják, hogy indulnak küldetésbe
P-day: amikortól a hadsereg számára a kellő mennyiségben tudnak szállítani egy megrendelt termékből
Qday: Quote of the Day, a nap idézete
Uday Hussein = Saddam fia :)
V-day: Valentine's Day
X-day: a támadás napja (japán katonai eredetű)
Z-Day: valami állítólagos ''zombik napja''. Meg a Z kezdetű nevűek, akiket általában utolsónak szólítanak, január elsején előre állhatnak a sorba.

Remélem, tetszett :)


Jé, most látom, milyen régi cikk ez :O

Hogy ON is legyek, a cikkhez: szinte sosem sült el jól a történelem során, amikor különböző szintű kultúrák találkoztak. Már az sem jól vette ki magát, amikor a magyarok özönlöttek csencselni a Máriahilfer strasszéra :) Az emberi önzés meg kapzsiság elképesztő dolgokra képes; nagyon tudom tisztelni azt, aki felül tud ezeken emelkedni!

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.