Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Pesti vagyok, és én is szoktam eltévedni, igaz ez az én szegéynségi bizonyítványom, de szeretek bolyongani a városban, a leglehetetlenebb helyeken felbukkanni, itt-ott találkozni emberekkel, egyszóval csavarogni. Ez nem feltétlen a nyárra vonatkozik, hanme csak úgy, általánosságban, mikor még van két óra edzésig, de haza már nincs időm menni, és atöbbi.
Ellenőr- móka is van néha, de én becsületes vásárlója vagyok a BKV- nek.

Az írás jó, örülök, hogy végül megszerezted a gépházadat :D Elképzelem, hogy raksz össze egy gépet... ;]

üdv.
Mákos7észta

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#2) Móci válasza Mákos7észta (#1) üzenetére


Móci
addikt

Szereléssel nincs gond... ;)
Az ilyen 'hétköznapibb' események tartoznak nálam az epic kategóriába.
Matricát is kapott a ház, majd csinálok pár képet.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Gebriel


Gebriel
veterán

Kellemes olvasmány :))

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Azért egy jótanács....ne külön-külön vedd meg az alkatrészeket a gépedbe. :D Ez az út kb. felért egy komolyabb utazással. :C

(#5) lesaux


lesaux
veterán

Borárus tér. :D Ez jó. Végül is így van értelme.

(#6) DarkByte


DarkByte
addikt

Jó kis olvasmány, kösz szépen. :R Én Pesten gyorsan el tudnék veszni úgy érzem :D

(#7) ÉM


ÉM
tag

A szemét ellenőr! Nem elég, hogy adómentes, de még alkuszik is! :DD

(#8) bolondember válasza lesaux (#5) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nekem is szemet szúrt, de értelme mégiscsak van... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) Mákos7észta válasza juliabrilke (#4) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

én is erre gondoltam gép-összerakás alatt ;]

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#10) 7


7
addikt

Ez aztán érdekes. Emlékeim szerint a metrópótló+metró közlekedése alatt elegendő EGY jegy a pótlóra ÉS metróra. Szerintem az ellenőr valamit nagyon elrondított ott.

(#11) Pukkancs


Pukkancs
tag

A 70-es trolit még Sztálin elvtárs ajándékozta budapestnek a 70-edik szülinapján

(#12) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Nekem vidéki létemre a Déliből nem a Boráros téren keresztül a legrövidebb a Ferenc körútra. Vagy tévedek? Szerintem séta Moszkvára, onnan 4-6 közvetlenül.

Szerk: közben leesett...

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Móci


Móci
addikt

A teret elírtam, de szerintem így valóban értelmesebb. :C
Pestet egyáltalán nem ismertem, maximum a metrót a deákig. Most már tudom az utat. :DDD

Majd keresek még valami hasonló sztorit az emlékeimben, s írok egy kis vidítót. :D

Amúgy a szűk családom bővelkedik az ilyesmi esetekben, különösen a Molnár rész.
Öregapám anno fater nővérééknél simán kilőtte pezsgősdugóval az égőt az 5 centis résen keresztül...

[Szerkesztve]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Amugy a jegyeket ugy ellenörzik hogy, csak ugy ránéznek mesziről és mehetsz is tovább, amugy még én se látom csak ha nagyon megnézem, hogy mikor is volt pontosan kezelve.
De volt már olyan is, hogy a jegynek a legszélére került a pecsét, de azon már végképp felismerhetetlen volt a dátum.Én mondjuk egy ft helyszini bírságot nem fizetnék, inkább mentél volna vissza és lyukasztottál volna egy jegyet.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15) Móci válasza Jégkokó (#14) üzenetére


Móci
addikt

Ha lehetett volna...
Valahogy nem engedtek. :F

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

[link] na pont ezért nem Pesten vettem a gépházamat:D minden Pesten veszek, kivéve az ilyen ''súlyosabb'' dolgokat, ház, esetleg monitor, nyomtató, nem szívesen cígelném haza...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17) Tralla79 válasza FireKeeper (#16) üzenetére


Tralla79
tag

Mi van ennyi volt? :F pedig tetszett én minden nap igy nyomom :K

még kvázi...

(#18) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

Amennyit spóroltál a jegyeken a hibás automaták miatt, kb. annyit ki is fizettél az ellenőrnek. Csak az a kár, hogy zsebbe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.