Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) canniball


canniball
nagyúr

Hát gratulálok a lelki erődhöz, én már tuti félúton (vagy előbb?) feladtam volna. Ez az eset is megerősíti bennem azt, hogy vásárolni csak boltban érdemes. :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2) Pompi válasza canniball (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az XP-t boltban vettük. A Vista akkor még nem jelent meg, így azt nem tudtuk volna akkor boltban megvenni. És ha már adott az ''ingyenes'' Vista upgrade lehetőség akkor miért ne éljünk vele. Ha meg már elkezdtem akkor gondoltam végigcsinálom. Tényleg nem volt egyszerü, ezért is gondolom, hogy pl. Amerikában, ahol az ügyfeleket nem lehet ennyire hülyére venni nem így működik a dolog.

Feel Good Inc.

(#3) adalbert1


adalbert1
veterán

Hát elég lol, hogy egy Microsoft kaliberű cég megenged ilyen blamázst magának, ill. hogy ilyen alvállalkozói vannak. :(
Gondolom az usában ahol már azért is beperelnek ha rálépsz valakinek a lábára, egy jól felkészült ügyvéd csapattal rengeteg pénzt lehetett volna emiatt kihúzni belőlük, akár peren kívüli egyezség formájában is.

(#4) Agyasima


Agyasima
senior tag

Ez szerintem megérne egy homáros bejegyzést. Szerintem küldd el nekik, megérdemelné az ilyen cég a nagyobb nyilvánosságot.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5) ploteus


ploteus
aktív tag

Hát, nekem is eredeti prof van, 1-2cpu változat, de nem tudták sehol (még microfosnál se) hogy pontosan upgrade esetén hogy változna a licensz. :)
Így fogtam és vettem egy dobozos vistat. Valahogy éreztem, hogy nem szabad belemenni ebbe az upgrade örületbe.

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#6) canniball válasza Pompi (#2) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem is azt akartam sugallni, hogy egyszerűbb lett volna ha akkor boltban veszitek a Vistát. Csak azt akartam mondani, amit írtam. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7) sgery


sgery
őstag

szerintem a legyes legegyszerűbb az lett volna, ha szóltok nekik hogy letöltöttük a netről a vistát, már csak 3licenc key kell hozzá és köszi! vagy még az se, mi értelme ennyit izélni hogy eredeti windows legyen, mikor 1óra alatt megvan netről. Mindig ez van, ha valaki eredetit akar szenvedjen vele. Úgy ahogy van ez az xp alatt vizsgálja hogy eredeti-e ami fennt van, aztán néha az eredeti se az.. szóval ennyit erről.
senkit se buzdítok warezolásra, de ha már ennyire izé a microsoft...

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#8) Pompi válasza Agyasima (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy hete elküldtem a homárnak... egyelőre semmi reakció...

Feel Good Inc.

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem semmi a kitartásod. Azóta megjelent a Homáron?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.