Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fasyrt


fasyrt
őstag

Hurráélmény, nagyon jó volt! :C

(#2) Peet


Peet
senior tag

Elösször is grat a cikkhez, de főleg a túrához. Pár hete én is lenyomtam kb ugyanezt, csak nappal, mit ne mondjak, felfele nekem is lógott a nyelvem rendesen, aztán lefele végiggurultam szinte egész Budán. Tuti túra, még biztos megyek arra, főleg, hogy láttam mennyi pálya és kerékpáros van arra. Persze a legtöbb autóval vagy fogaskerekűvel megy ki és csak ott teker vagy ''csak'' DH-zik. Én is járnék gyakrabban ki csak autóm nincs, fogaskerekűre nem fizetek, mert felfele úgy is edz legalább az ember. Felfele viszont nem sok jelentkező van egyedül meg kicsit uncsi.
Erre a túrára szívesen elmentem volna, de sajnos lemaradtam. Ha legközelebb mennek a PH-sok valami közös tekergésre szóljatok!
Nem tom van-e, de összelehetne hozni valami PH kerékpáros baráti kört is akikkel rendszeresen ellehetne menni túrázni vagy csak tekeregni. ;)

(#3) Zotya84


Zotya84
őstag

Grat. mi éjszaka nem nagyon járunk el, mert bp messze van, a vértes meg éjszaka tele van vaddal. Mi csak napközben járunk el. Most is megyünk úgy másfél óra múlva egy lightos 60-80kmt. persze terepen. maratonokra is járunk (igaz egy korábbi sérülés következtében még csak) a rövidebbekre meg a közelebbiekre: Buda, Duna, Crosskovácsi. Nálatok mi már kicsit komolyabban nyomjuk.És a két évvel ezelőtti majdnemottmaradtam esés óta tudom a merev villa bukó nélkül veszélyes. De csak a vállamat rakosgatták össze a sebészek. Bukót ajánlom vegyetek.

Ja, és időben szóljatok, jövőre lehet hogy felmegyünk mi is erre a túrára. Normafán még életemben nem voltam, és igazság szerint azt se tudom melyik hegyen van .-)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#4) tkazmer válasza Peet (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

Köszi.

Amint tudomást szereztem a dologról, rögtön linkeltem a biciklis topicba.

Én benne vagyok ebben a baráti kör ötletben, kifejezetten jól hangzik...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.