Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdi


rdi
veterán

:))

Fej! Tor! Potroh!

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

:DDD
Vizuális típus révén szépen elképzeltem a jeleneteket... ''Minek vetted ezt a sz*rt?!'' (és a következő sorok) :D :DD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) bzoley válasza rdi (#1) üzenetére


bzoley
veterán

Ez nagyon jó volt :C
Sok Rejtőt olvastál?

Vagyis akkor nem PDA, és nem 701, és így a Gis Russa(ha jól emlékszem)szóba sem jöhet?

Amúgy ezt egyszer nekem is ki kell próbálnom. Biztos érdekesebb, mint a tájfutás:)

[Szerkesztve]

(#5) rdi válasza bzoley (#4) üzenetére


rdi
veterán

GisRussa nem megy. De NoniGps igen. :)
Végül is próbáltram a core 4.2-ből valami normális oprendszert ''gyártani'' de egyszer elszállt egy shell miatt az egész gépem, úgyhogy hagytam a fenébe.
Nem mellesleg, ha a GisRussa ingyenes progi, akkor meg lehetne próbálni átportolni a csupaszított pna-s oprendszerre...

Fej! Tor! Potroh!

(#6) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Szerintem jobban kijössz, ha veszel egy olcsó GPS-es PDA-t, pl Airis T610-et 55k-ért, letöltessz egy iGot, torrentről, és veszel egy GpsTuner-t 5K-ért. Ez eddig 60K.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#7) rdi válasza TheVeryGuest (#6) üzenetére


rdi
veterán

Már megvettem a miot. Kiszenvedtem a progikat és műxik. Kicsit csillivilli
(chilliwillie), de az enyém :DD
Majd írok a NoniGps progiról is.

Fej! Tor! Potroh!

(#8) Rocko


Rocko
tag

ööö... nem úgy volt, hogy a cég veszi és akkor mindegy mennyibe van a cucc? :DDD

(#9) [Vazz]


[Vazz]
tag

Sukár!!!

Én nem csak elképzeltem de át is éltem ugyanezt. :)

Három hete vettem egy pda-t én is és az asszony szó szerint ugyanezzel fogadott, majd ki akarta dobni az ablakon és még csak egy pillantást sem volt hajlandó rávetni. Aznap este nem beszéltünk többet semnemsemmi.... :)
Mondjuk lehet hogy nekem sem úgy kellett volna kezdeni hogy ismerd meg kiccalaáádunk új tagját. De ezt majd bővebben még vagy két-három hét tesztelés után itt a logouton.

Azóta kéccer volt a kezében és mindkéccer resizni kellett. Háá NŐ nem tehet rőlla. :D

(#10) rdi válasza [Vazz] (#9) üzenetére


rdi
veterán

be kell tartani a sorrendet: először mosogatógép, ruhaszárítrógép, majd jöhet a plazmatévé. Pda csak eztután, akkor is óvatosan kell adagolni...
Rockó: nincs annál roszabb, mint amikor egy cég, vagy egy főnök ''rád bizza'' hogy mit vegyél. Ha tűl drágát veszel, akkor azért baltáz le, ha túl egyszerűt, akkor azért.
Ismertem olyan francia tulajdonú céget, ahol tudni kellet, melyik főnöki beosztáshoz milyen autó ''jár''. ezt úgy értsd, hogy milyen lehet. :))

Fej! Tor! Potroh!

(#11) peba0706


peba0706
csendes tag

Jaj én is nagyon vágyom ilyen ''hülyeségre'' :D
Csóró fősulis révén, valaki tudna mondani nekem egy megoldást, hogyan tudnék navigálni én is? Amim van egy ős Siemens SX1 meg a zsebben párezer forint.
Egyébként - a szintén ősöreg - Symbian 6.1-re létezik valami használható GPS progi?
Jah, az ilyen külső GPS-eket gondolom külön kell töltikézni, stb... ugye?

Na hajrá! Dzsípieszt ócsóba! xD

Jó volt az írás.

(#12) rdi válasza peba0706 (#11) üzenetére


rdi
veterán

egyrészt használtan nézhetnéd, másrészt csak vevőt is lehet kapni, igaz symbianos telefonhoz tényleg nem tudom van-e program.

Fej! Tor! Potroh!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.