Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Slax


Slax
senior tag

Nagyon jó írás, grat!:R Ellenben szólok, hogy ilyen tehéntelepi szív(at)ásért nem kell Dániába menni. Négy hónapot dolgoztam egy tejtermelő telepen elletősként, amibe a takarítás, etetés, fejés (frissen ellett tehenek), mosás (fejőgépek), újszülőtt borjak első etetése, elapasztott ellés előtt álló tehenek felhajtása az elletőbe effektusokon kívűl az ellések levezetése is beletartozott, valamint a tőggyulladások és borjúfosások kezelése is (plussz még néhány apróság, meszelések, disznóperzselős rovarírtás). Ekkor voltam szakmámban (állattenyésztő) friss végzős, 17 éves. Első napomon 12 órás műszakban 11 ellés. Totál megértem, milyen lehetett ott neked.
Már alig várom a további részeket. :)

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2) Bubee82 válasza Slax (#1) üzenetére


Bubee82
őstag

Wow :) Örülök h van itt legalább egy emberke a szakmából :D Errefele nem hemzsegnek :)

Nos, mivel az írás nem lehet túlságosan részletes - ennél végképp nem - ezért sok dologról még be se számoltam. A leírtakon kívül még nekem is sok minden mást el kellett végezzek.

És igaz amit írsz, h nem feltétlenül kell Dániába menni, de én ott találkoztam vele ennyire intenzíven. Persze volt már dolgom korábban is állatokkal, de akkor volt az h komolyan, élesben kellett dolgozni. Amúgy egy olyan helyen dolgozni még szarabb, ahol lenézik azt az országot ahonnan jöttél és ezáltal úgy is kezelnek.

Hát én bizony elég keményen több hónapon keresztül dolgoztam napi 16 órákat de a végét már úgy éltem meg h bekúsztam a házba, összkapartam vmi kaját leültem a kanapéra és ott is maradtam. Szép kis időszak volt az eccer biztos :( :D

(#3) Scae [Edgar]


Scae [Edgar]
tag

Várjuk a folytatást. :)

(#4) Bubee82 válasza Scae [Edgar] (#3) üzenetére


Bubee82
őstag

Hamarosan ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.