Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Ez MO. nem csodálkoznék, ha ezeket pár napon belül széttörnék, és szétlopnák. :(

(#2) Brett apó


Brett apó
tag

És ez neked müködött?? én tegnap kerestem rá bluetooth-al,de nem talált semmit

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#3) adam182


adam182
csendes tag

mindenesetre nagy otlet a sok sz@ar semmitmondo reklam utan... :R

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#4) cizoe


cizoe
őstag

Ez már egy bevált módszer külföldön, mármint a BT reklámok. Viszont nem bizonyított hogy ettől jobban veszik -e a Nokiát. Magyarszágon más a téma. Itt vagy nagyon rákapnak (lásd Jamba átok), vagy széttörik. :D

(#5) 3psilon


3psilon
aktív tag

Szerintem kéne szerezni egy listát. Azután összeszervezni egy csapatot, és egy zarándoklat keretében körbejárni a várost. ;]
(érettségi szünet......)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#6) cizoe válasza 3psilon (#5) üzenetére


cizoe
őstag

25 db Nokia BlueTooth jeladó és chip valamint ugyanaennyi M***tireklám panel eladó, vagy motoroskaszára cserélhető. :D :D

(#7) Jégkokó


Jégkokó
veterán

És pesten pontosan hol található ilyen plakát?Mert szívesen meglesném, hogy milyen is ez. :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) HXY


HXY
addikt

Brett apó
Kétféle van:
1. jelzi, hogy a közelben van valahol
2. a másik meg maga a bluetooth-os plakát.

A képemen a jelző látható. A bluetoothos plakáton a gitár 3D-s.
[kép]
[link]

Jégkokó
Egyet már írtam én is. Ha valaki tud mág, akkor ne habozzon megosztani! ;)

[Szerkesztve]

(#9) cizoe


cizoe
őstag

''A Nokia a promóció keretében letölthető zeneszámok után a szükséges jogdíjakat megfizette.''

Még minid gnem értem , hogy a Nokiánk azon kívül, hogy a plakát maga egy nokia reklám, miben éri ez meg. Egy repülőtéri járatajánló már más, mert az egy terméket - szolgálttást hirdet... De itt? MInden telefonnal letöltheted (mondjuk korlátozhattak volna csak Nokiára ;) ), és igazából a tartalom nem a Nokiát reklámozza, kivéve ha nem a Nokia Tune remixet adják ingyen, amit nagyon kétlek. Szóval a lényeg, hogy szerintem sokkal értelmesebb célra is ki lehetne ezt használni. A BBC Clickben láttam még kb. fél éve egy riportot ezekröl a technikákról - reklámlehetőségekről. Számítani lehet még sok ilyesfajta reklámtáblára, remélem értelmesebb tartalmakkal. Ami tetszene az pl. egy letölthető árlista (bármilyen cég reklámjáról), stb. A lehetőségek száma végtelen, lassan már powerpointot is nézünk telefonon. :U

(#10) 3psilon válasza cizoe (#6) üzenetére


3psilon
aktív tag

Nem ellopásra hanem letöltögetésre gondoltam :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#11) krixkrax


krixkrax
tag

Lurdy haz 1-es villamos megallo.

(#12) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ha már ez a téma megemlítem, hogy a Tecsóban láttam a minap ilyesmi felhívást a bejártnál, hogy kapcsoljuk be a BT-t és akkor az áruház bizonyos pontjain értesülhetünk a különféle akciókról.

Feel Good Inc.

(#13) HXY


HXY
addikt

Ilyen a bluetooth-os plakát, benne a 3D-s gitárral: [link]

(#14) Omni válasza Pompi (#12) üzenetére


Omni
aktív tag

Erzsébeti teszkóban már hónapok (évek?) óta hírdetik. Bekapcsoltam, semmi nem történt, lehet mert régi telefonom van (R520m).

(#15) czipaocsi


czipaocsi
aktív tag

bárki bármilyen telóra tölthet le vagy csak NOKIA-ra?

Róma... Gondolák...

(#16) HXY válasza czipaocsi (#15) üzenetére


HXY
addikt

bármilyenre

(#17) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A Kosztolányi Dezső térnél is van egy ilyen plakát azt hiszem, a Feneketlen-tóval szemben a Rolling Rock Café előtt. De lehet hogy csak 5700 reklám nem tudom, majd holnap megnézem és lefényképezem...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) sekli


sekli
addikt

siralmas azert, hogy milyen zenevel ''reklamoz''..., de hat gondolom a celkozonseg..., mindegy, holnap pont a barosnal fogok leszallni, majd kiprobalom...:)

(#19) butch3r


butch3r
senior tag

13ker, Béke tér. 32es busz megállója (az örs felé menő oldalon). Valamelyiknap majd bekapcsolom mellette a bt-t, ma nem tettem nem tudom mien zenét ''ad''.

[Szerkesztve]

(#20) tildy


tildy
nagyúr

4-6os, a bme/elténél, emlékeim szerint

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) tildy


tildy
nagyúr

4-6.os margit híd budai hidfő, 4-6os nyugati.
Én probáltam mindkettőnél letölteni zenét, d enem sikerült:U Meg sem látta a bluetoothos eszközt:( Lehet mert SE-al próbáltam:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) slyking


slyking
csendes tag

elvileg ha jól emlékszem az Örsvezér terén is van egy. Árkád elött. Viilanyós megálló.
de nem 100. madj megnézem tutira.

Gigabyte P35-DQ6 | Core2Quad Q6600 | 4*1Gb Kingmax ddr2 800Mhz | Gainward 8800GT | 500GB WD + 200Gb Samsung | AeroEngine II | Samsung Syncmaster 225bw | Logitech G5

(#23) Hitetlenke


Hitetlenke
csendes tag

Sziasztok!
Én már másodika óta szemezek ezzel a plakáttal a Mester-körút sarkán, a villinger megállójában... hétfőn megnéztem közelebbről is... a kapcsolat azonnal megvolt és már jött is le a zene...

Szerintem bazijó ötlet... végre végre!!!!

Több ilyet szeretnék látni Budapesten!!!

Ja.. egyébként ezek nem M***reklám felületek, hanem Intermédiások!

Hapci

(#24) Blogter


Blogter
csendes tag

Sziasztok,

Nekem már három megvan:
Budai Skála, Rio melletti 4-es vili megálló és Lurdy-ház. Ha ott vagytok és be van a bluetooth kapcsolva küld egy szöveges üzit. Ha elfogadod már küldi is a zenét (kb. 2-3 perc míg lejön). Egy vilit lekéstem miatta, de megérte.

Hol van még ilyen? mert van még egy pár szám amit szívesen letöltenék. Ha így halad a technika jövöre filmeket kapunk.

A Blahán mi van? ott még eddig nem sikerült, bár egyszer kaptam egy üzit, de ott nem volt időm várni. :((

Blogter

(#25) Apollyon válasza Apollyon (#17) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nah szóval egy nap késéssel, de lefotóztam a Kosztos mellett a buszleszállóhelyen a háromdés gitáros BT portált :)
Íme
[kép]
[link]

Sajnos nem sikerült semmit letöltenem, mivel a telefonom nem talált semmilyen bluetooth eszközt.. :/
Amúgy SonyEricssonom van...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Érdekes ez a blútúszosdi. Egyébként a Nokia ezzel egész szép statisztikai adatokat tud gyűjteni.

Gondoljunk csak bele, hogy a MAC address első 6 jegye tartalmaz egy gyártó specifikus kódot, amely alapján azonosítható az eszköz gyártója ([link]). Ha Nokiás vagy gyakorlatilag a MAC alapján meg tudják mondani, hogy milyen készüléked van és azt hol adták el. Ha club Nokiás vagy már azt is tudhatják, hogy egészen pontosan ki vagy. Ha pedig sok helyen letöltesz, azt is tudják hol jársz. Ha vásárol valamelyik ''ember adatbázisból'' adatokat magának, akkor meg az egész ismeretségi köröd megvan és tudhatja, hogy, kik azok, akik szintén töltöttek le és ki milyen mobilt használ.

A többi márkánál szerintem ennyit nem tudnak (bár ki tudja), de már ez is egész érdekes. Amúgy ebből azt is szépen felmérhetik, hogy hol érdemes később reklámozni, vagyis, hol töltöttek le legtöbben.

Ez csak amolyan okoskodás, de akár lehet is benne valami. Sőt hülye lenne a Nokia, ha nem csinálna ebből frankó statisztikákat magának.

T_

-

(#27) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Láttam ma ilyen plakátokat, a nyugati mellett a buszmegállóba, a körúton szinte végig, és a haller utcába, a 2-es vili megállójába. De hogyan lehet ezekről letölteni? Mert párosítani akartam, de nem talált semmit :(

(#28) Blogter válasza Yushchenko (#27) üzenetére


Blogter
csendes tag

Nem kell semmit párosítani. Egyszerűen várni amíg megtalál. Ha magtalált küld egy szöveges üzit. Ha fogadod akkor kezdődik a zeneletöltés ami kb. 2-4 perc, gondolom mérettől függően. Tehát nem elég csak a szöveget fogadni, ha utána kisétálsz a körzetből bukod a zenét, ráadásul legközelebb már nem is próbálkozik veled.

Én már 8 zenénél járok, ha végigmész a 4-6-os vonalán a 25 zene legalább fele megvan. De csak a félbevágott gitárnál lehet letölteni.

Jár valami azért, ha hó végéig megszerzem az összes zenét. Mondjuk egy 5700.... :) :)

Blogter

(#29) Jégkokó válasza Terminus_ (#26) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem ez nem csak okoskodás, hanem alapból hülyeség.Úristen, hogy llehet ilyen hülyeségeket kitalálni. :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#30) Yushchenko válasza Blogter (#28) üzenetére


Yushchenko
őstag

ohhh köszi :DDD akkor majd valamikor amikor ráérős leszek végigmegyek én is ;]

(#31) Terminus_ válasza Jégkokó (#29) üzenetére


Terminus_
aktív tag

Miért is?

-

(#32) Jégkokó válasza Terminus_ (#31) üzenetére


Jégkokó
veterán

Miért szerinted a nokia kémkedni akarna az emberekről, csak mert kirak pár helyre ilyen plakátot?Már maga a feltételezés is egy nagy marhaság.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#33) Xantomas válasza Terminus_ (#26) üzenetére


Xantomas
őstag

Hát az én FFFFFFFF mac adressemmel nem sokat kezdhetnek. Mondjuk lehet, hogy ezért sem történt semmi, pedig végig bekapcsolt BT-vel mentem végig pl ma is háromszor a 4-es villanyos vonalán.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34) Terminus_ válasza Jégkokó (#32) üzenetére


Terminus_
aktív tag

Szerintem biztosan készítenek olyan statisztikát, hogy melyik plakátról hányan töltöttek le zenét. Legalábbis hülyék lennének ezt nem megtenni. És simán elképzelhetőnek tartom, hogy nem csak egy számlálót növelgetnek.

Ma már sok cég épít szép kis adatbázisokat az ügyfelei szokásairól, amit aztán mindenféle reklámkampányokban felhasznál. Ezért abszolút nem tartom kizártnak, hogy a plakátot erre is használják.

Persze nyilván vannak az adatgyűjtésnek szabályai, hiszen azt törvényileg szabályozzák. Ennek ellenére én szkeptikus vagyok, vagyis sok dologról hallottam már.

-

(#35) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ahogy látom mindenki SEvel sikertelenül próbálkozott - akinek sikerült milyen telefonja van?

(ha Nokiát mondtok, akkor nem fogok csodálkozni, kicsit sem... :( )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Nem megy ez nekem :( Beálltam a gellért térnél egy ilyen plakát elé, álltam vagy 1 percet, de nem talált meg. Keveset álltam, vagy szar a telefonom(Nokia 6680)?

(#37) cherockee válasza Jégkokó (#32) üzenetére


cherockee
aktív tag

Persze, az iwiw-et is véletlen vette meg a T-mobile, és a hasonló nagy látogatottságú portálokat is véletlen veszik meg kereskedő cégek...egész véletlen, hogy már közvéleménykutató cégek szakosodnak az ilyen statisztikák írására, csak a viselkedésünk elemzésére, szokásainkra...persze, én hülye vagyok, és szerintem a nokia csak fantasztikus zenéket akart mindenki elé tárni, és még csak azt se nézik meg a végén, hogy hányan töltötték le...

(#38) cizoe


cizoe
őstag

Szerintem maga a tábla döglött be, mert a Blahán nekem sem ment N70-nel sem

(#40) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én a rákóczi téren próbálkoztam vele, de nekem se akart semmit se csinálni.Hiába kapcsoltam be a BT nem történt semmi, aztán párosítani próbáltam, de akkor se talált semmilyen eszközt se.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#41) HXY


HXY
addikt

Nekem a Rákóczin és a Barosson is ment.

(#42) Jégkokó válasza HXY (#41) üzenetére


Jégkokó
veterán

És mit csináltál, hogy neked ment?Mert én hiába próbáltam keresni, nekem nem talált semmit se :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#43) HXY válasza Jégkokó (#42) üzenetére


HXY
addikt

1. bt-t be kell kapcsolni
2. várni
3. jön egy üzi (license), amit el kell fogadni
4. jön az mp3

(#44) tildy válasza HXY (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Én ezt eljátszottam : 10 percig vártam, aztán inkább villamosra szálltam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) tkazmer


tkazmer
addikt

Mammut 2-ben, a hervissel szemben van egy ilyen nyilas izé, magát az adót nem találtam meg, nem tudtam, hogy nem ott van helyben, hanem a nyil irányába kell menni.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#46) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma megint megpróbáltam ezt a plakátos dolgot, de hiába vártam csak nem történt semmi.Pedig nokia telefonom van. :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#47) HXY válasza Jégkokó (#46) üzenetére


HXY
addikt

A license-t, amit el kell fogadni, azt egy txt fálj-ban küldik ki, random időközönként.
Volt, hogy egyből megkaptam, de volt olyan is, hogy percekig vártam.

Azon mezei telók, amik nem tudják, hogy mi az a txt nem fogják tudni elfogadni a licenset.
A legtöbb Motorola ilyen...

A Nokia Symbian sorozatával ( 7650-től egészen az N95-ig ) szépen megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.