Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

persze a gép most is szarozik...kettőket pittyeg bootkor és keresi a HDD-t.
GRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3) sanyixXx válasza Kalandor (#2) üzenetére


sanyixXx
senior tag

no, akkor te sem a fél lábad hagytad el :DDD
lényeg az egészség. no meg hogy megjött a bagaboo táskám :) meg a aftershave-em. ma jöttek meg a faja szülinapi ajándékaim. 30-án voltam 21, csak a szigorlati szopás miatt nem értem rá öregedni :P

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#4) jerry311


jerry311
nagyúr

Szerencsés nap volt ez. 20k helyett csak 8.4k volt a szerviz.
Összesen 2 új aktát kaptam ma, a mmár meglévő 13-hoz, kb 2 órát dolgoztam egész nap, az összes 15-tel.
Nem baszták el a két szatyros rendelésemet a mekiben.
Nekem volt a legtöbb fragem CS:CZ-ben a munka utáni kis vígasságban.
Csupa pozitívum.

[Szerkesztve]

(#5) zsiga667


zsiga667
addikt

Én is szívtam ma rendesen...
''Reggel'' magamtól felébredtem 8-kor, alig bírtam visszaaludni, erre faterom felébresztett 9.30-kor, pedig 11 órai ébresztő volt betervezve.
Leültem a gép elé és hangos k*rvaanyázások közepette konstatáltam hogy megdöglött a kedvenc torrentoldalam ahonnan épp kb. 50GB-nyi cuccot töltöttem.
Ezután apám mondta hogy meghalt a szomszédunk kutyája, amiről eszembe jutott hogy az én kutyám meg egy éve halt meg.
Aztán kiderült hogy le kell szaladnom vidékre, úgyhogy beültem a kocsiba. A GPS otthon maradt, mert 10 perc keresés után se találtam meg a szemétdombban, így papírtérképpel a kezemben próbáltam valahogy kikeveredni az M5-re úgy hogy minél távolabb maradjak a Hungáriától. Természetesen eltévedtem... Végül inkább rámentem a ferihegyi gyorsforgalmira, onnan az M0-ra, csak 20-25km kerülő, ugyanmár, nem sietünk, meg a benzin is ingyen van.
Nagynehezen leértem Dabasra, magamhoz vettem a notebookot amiért mentem, majd elindultam Gödöllőre (egyetemi nyári gyakorlat). Mivel késésben voltam ezért nyomtam neki rendesen, persze le is fotóztak, 90-es táblánál 120-130 körül mehettem.
5km-re Gödöllőtől valami idióta kamionos benézett egy kanyart, egy óra pihi a dugóban. Még jó hogy a főnök épp indult nyaralni így nem igazán érdekelte hogy másfél órás késéssel estem be.
Röviden ennyi.

(#6) Vamp


Vamp
senior tag

Örülök hogy mindössze ezek a legnagyobb gondjaid...:D


Látod én egész nap dinnyét pakoltam szlovákiában, majd idehaza krumplit, kb 5 tonnányi ládát mozgattam meg, a hátamat nem érzem, holnap, holnapután ugyanez, a földmívesnek bezony melóznia kell. Lesz is ebből egy cikk nemsokára, no offense, de tényleg:D

Legyen szebb napod!

Üdv

(#7) yash


yash
senior tag

Nekem tök jó napom volt! Találkoztam sok baráttal, egész délután együtt lógtunk, délelőtt árkot ástam (önszántamból), szóval semmi rossz nem volt a napban. Délután mondtak vmi ilyesmit, hogy péntek 13, de leszartam! Évek óta ez volt az első szerencsés iylen napom! Szerintem ebből az a tnaulság, hogy minden nap történik vmi szar, csak péntek 13-án jobban megfigyeljük az ilyeneket! Mivel én leszaretam, hogy milyen nap van, csak a pozitivumokat néztem! És BEVÁLT!!!

(#8) Pukkancs


Pukkancs
tag

Én nyári szünetben azt sem tudom, hogy milyen nap van :C

(#9) sanyixXx válasza Vamp (#6) üzenetére


sanyixXx
senior tag

azért is írtam a végére, hogy nem történtek katasztrófák, csak a kedvemet húzták lefelé. egyedül parkolás bassza még a csőrömet, de azt sztem ledolgozom közmunkán. abból is jó kis cikket lehet írni biztosan:)
pakolnám amúgy én is rekeszeket, de most bringás munka jutott. mondjuk ezt legalább élvezem :DDD csak mondjuk rendes munkaidő kéne, nem pedig 4 órás...

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#10) feka007


feka007
nagyúr

Átlagos napom volt tegnap, nem sült el rosszul semmi sem :D Apámmal bekocsikáztunk Pestre, megvettük az előre kinézett über gps-t. Bár befelé volt egy félórás araszolás, de ez Pesten nem újdonság, és hazafelé sem borultunk fel apám őrült vezetési stílusa ellenére, a cuccal is meg van elégedve, azt se kell visszavinni hétfőn :D

(#11) McCann


McCann
tag

Tegnap be kellett vinnem anyamat korhazba, nem kaptam fizetest mert csak jovo heten lesz letta, s nem mentem be a melohelyemre azert a kulcsert, amivel ma reggel dolgoznom kellett volna jonni, mert tiszta ideg voltam... :W

Nem, azt hiszem, nem volt tul sikeres a tegnapi napom... :( :O

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#12) Csimasz22 válasza Vamp (#6) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Földműves? Nem úgy írsz...

(#13) Csimasz22 válasza Csimasz22 (#12) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

A mi családunk környezetében élő szárnyasoknak volt szomorú napjuk a 13.; ...és egyben az utolsó :O
Anyám 20-nak vágta el a torkát, én meg a kis családommal elintéztem, hogy zacskóba, később a hasunkba kerüljenek!
A tanyáról hazafelé tartva még egy fácánfiú is az áldozatunkká vált. Úgy látszik belejöttünk a vadászatba!
A kedvesem elütötte az autójával. Azt is megkoppasztottuk! HÁÁHÁÁ! ;]

(#14) DArchAngel


DArchAngel
tag

Nem ezen, hanem az előtti péntek 13-án felhívott húgom, hogy csepeg a melegvizes csap. A főelzáró csap eresztett kicsit. Mondom: én szét nem szedem, nyomás alatt van. Azért megbeszélem a dolgot apámmal, aszongya, egyszerű, ki kell csavarni, és újra betömíteni. Öt perc múlva a hüvelykujjammal nyomtam vissza a melegvizet a csőbe. Nem volt vicces. Mire sikerült a főcsapot a lépcsőházban elzárni (a közös képviselő alig találta meg), addigra a víz kitört a fürdőszobából a szomszédba, onnan meg az alsó lakóhoz, aki alaposan kiverte a balhét, hogy akkor most ő elázik. Húgom teljesen ideg lett, még anyámék is bejöttek vidékről, kocsival. Mikor húgom nyugtatgatták, kintről éles pattogást hallotunk...
Kimentünk, csak azt láttuk, hogy púpozódik felfele a padlócsempe. Valószínűleg rosszul rakták le, nem bírta. Persze addigra befutott barátnőm is, aki magából kikelve keresett, mert otthon hagytam a mobilt is, gépet bekapcsolva, mondván: csak átugrom tesómhoz (50 méter) megnézni a csapot...
Ehhez képest a legutóbbi pénteken semmi extra nem történt velem.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#15) mahatma


mahatma
aktív tag

Velem sose történt semmi extra péntek 13-án, legalábbis nem emlékszem rá. Miután 12-én aláírtam a 2027-ig szóló hitelszerződésemet, visszamentem 13-án a bankba, az elintézett fölhivatali papírokkal. Visszafele motorral sikeresen elcsaptak....ez az én péntek 13-ám...(mázlim volt, csak átrepültem a kocsin, és nem lett semmi bajom, a kocsit alaposan összetörtem, meg az első villámat cserélik a héten).

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.