Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bero


Bero
aktív tag

Üdv!
Gratulálok, jó kis teszt!
Nekem is volt egy n30-am, de csak átfutólag, nem sok időm volt tesztelni.

(#2) Peet210 válasza Bero (#1) üzenetére


Peet210
őstag

Köszönöm.
Én kb. 1 éve használom és ezidáig még egyszer se volt vele próblémám.
Elégedett vagyok. :)

Today's record, is tomorrow's motivation

(#3) duracell89 válasza Peet210 (#2) üzenetére


duracell89
senior tag

Jó lett, grat! :)

Na erre jó egy web2 community oldal :)

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt

Nagyon jó teszt, és lényegretörő! :R Egészen kedvet csináltál a kis ketyeréhez. Sokszor gondolkodtam már rajta hogy PDA-t is ki kellene próbálnom, ám mindig elrentett a viszonylag nagy ára, meg az a félelem, hogy mivan, ha nekem ez már kényelmetlen (mondjuk én MDA-ra vágytam mindig is). Viszont ha egy ilyet találnék használtan jóminőségben, elképzelhető hogy befizetnék egyre, és legalább a barátkozás megkezdődne a kategóriával.

(#5) Peet210 válasza DarkByte (#4) üzenetére


Peet210
őstag

Köszönöm.
Ha egyszer rászánod magad egy ilyen gép vásárlására jól gondold át hogy mire is fogod használni.Pl. remek határidőnapló , fontos feljegyzéseid, dokumentumaid, nyílvántartásaidat tárolhatod rajta aztán digitális fényképalbumként is remek, videók filmek nézésére(ha nem zavar a kis méret), mp3 halgatásra és még sorolhatnám(akár távirányítoként is használhatod a TV-hez videóhoz DVD-hez).Ma már elég sokféle kapható különféle felszereltséggel(mint pl GPS) ezeken végig kell zongorázni és a legmegfelelőbbet kiválasztani.Viszont tudom az áruk sajnos tényleg magas(én is szivesen vennék csúcsszuper PDA-t de a pénztárcám nem engedi) ezért is kell jól átgondolni.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#6) szalai56 válasza Peet210 (#5) üzenetére


szalai56
senior tag

Egy kis beállítás is jöhetne. (hogyan internetezzünk stb...)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#7) Peet210 válasza szalai56 (#6) üzenetére


Peet210
őstag

Talán majd az is lesz de az biztos hogy soká, sajna egy perc szabadidőt alig tudok kicsikarni :O

[Szerkesztve]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#8) chelsea1995f


chelsea1995f
csendes tag

Sziasztok!

Hozzámkerult egy ilyen szerkezet csak az a bajom hogy az egesz nemet es en egy kukkot nem ertek belole. Egy magyaritast nem tudna vki linkelni v eljuttatni hozzam?:-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.