Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Ez az első cikkem, csak azért írtam mert feladat volt írni egy cikket, de gondoltam felrakom, nekem ez a véleményem az idei repülőnapról! ;)

Original's never fit - Socket 370

(#2) tkazmer válasza <MZ/X> (#1) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem kicsit tördelhetnéd, így nem túl jól olvasható :U

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Remélem kicsit jobb!

Original's never fit - Socket 370

(#4) tkazmer válasza <MZ/X> (#3) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, így már jobb :)
Akik az árpádsávos zászlókkal voltak, azoknak milyen autójuk volt? Csak mert a solymári majálison sikerült megfigyelnem, hogy az ''elnyomott'' szélsőjobb ML mercedesekkel képviseltette magát...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Minden ilyen nyílt program az ilyen szemetet áruló árusokkal van tele, ez nem mostanába lett csak divat.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) <MZ/X> válasza tkazmer (#4) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Sajnos ezt nem figyeltem meg, de feltűnően sok Audi lézengett...

Kokó: Az a problémám az egésszel hogy a repülők csak úgy mellékesen voltak megemlítve, vegyél minél több vackot. Azt már bele se írtam hogy a kommentátor 5 percenként ismételte azt hogy mikor, mennyiért, kivel, mivel lehet majd sétarepülni.

Azért másvalaki véleményére is kíváncsi lennék aki kiment a rendezvényre!

Original's never fit - Socket 370

(#7) DArchAngel válasza Jégkokó (#5) üzenetére


DArchAngel
tag

Ez hozza a pénzt. Csak azt nem értem, hogy ezek az árusok miből élnek meg?
Lefizetik a helypénzt, odautaznak stb., de én egyszer sem tapasztaltam, hogy akkora hatalmas forgalmuk lenne. Bár az biztos, hogy a haszonkulcsuk szép nagy, szerintetek mi kerül egy szelet kenyérben 40 Forintba? :U

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#8) e30st


e30st
tag

mz/x

amint látom fogalmad sincs, hogy mi a lényege egy ilyen repülőnapnak.

először is azért rendezik, hogy profitáljanak belőle. - mily meglepő -
a kommentátornak ezért kell ezt népszerűsíteni. eleve az emberek többsége csak azért megy ki, hogy lásson repülőt, holott az lenne a lényeg, hogy aki kimegy repüljön is ,ezzel támogatva az igencsak kevés pénzből éldegélő magyar sportrepülést.

a tavalyi, Dunakeszin megrendezett ugyanilyen repülőnapon 200 000 forint nyereség volt, a szponzorok, repülések, egyéb bevételekkel együtt. igaz hogy sok fölösleges vackot árusítanak, de valamiből meg kell élniük, és kell hogy népszerásítsék a repülést, nehogy kihaljon a pilótatársadalom.
igazából ezeken a napokon az a legnagobb siker, hogy van kb 100-150 kölyök, aki eldönti, hogy pilóta lesz, és érdeklődik a tanfolyamok iránt, majd lesz közöttük 30, aki komolyan úgyis gondolja, hogy megér a tanfolyam félmilliót, majd abból kb 7-8an el is kezdik a tanfolyamot, és abból lesz kb 4 pilóta.

és ne gondold hogy a szervezők és lebonyolítók pénzt kapnak. még a pilóták sem. Bessenyei és Veres esetleg kap egy 20-ast, de akik tologatják a gépeket, meg végzik a munkát, azok kapnak 5600 forintnyi lerepülhető összeget a számlájukra. és a rendezvény csekély nyereménye jellemzően annyira elég, hogy kifizessék a gépek biztosítását.

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Bevallom, a kommentek keltették fel az érdeklődésemet.
Túl sokat foglalkozol az odaérkezéssel, ráadásul nem is elég érdekes a leírás. Több időt szentelhettél volna inkább a repülőgépek leírására, vagy a kommentátor bírálása helyett te magad írhattad volna ide , hogy ki milyen figurákat csinált, és hogyan hatott rád a látvány. Az Árpád-sávos zászlót például meg se kellett volna említeni! Olyat láthatsz Madridban is, és akkor mi van?

"Lefizetik a helypénzt, odautaznak stb.," Ezért 40Ft egy szelet kenyér.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.