Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ClioRS


ClioRS
őstag

UP :DDD
Jó és hasznos program, de jó is lenne, ha valaki symbianra is megcsinálná :U

(#2) norbee2244 válasza ClioRS (#1) üzenetére


norbee2244
senior tag

+1

(#3) P00By


P00By
nagyúr

Nagyon jó! :R

(#4) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

UPPOT NEKI!!!! :C
JAVA-s nem lesz???

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5) ThaBoss válasza RepeatSector (#4) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Annak én is örülnék... :))
Amúgy grat, szép munka! :R

(#6) ClioRS válasza RepeatSector (#4) üzenetére


ClioRS
őstag

Lehet, hogy egyik ismerősöm meg tudja csinálni a java verziót :U

(#7) Kommy


Kommy
veterán

RepeatSector, ThaBoss, ClioRS: Én nem hiszem , hogy nekikezdenék, túl sokfajta telefon van és nagyon sok utánajárást igényelne a programozás. Amúgy gondolkodtam én is, hogy symbian-ra meg lehetne csinálni, de 1 nincs min tesztelni, meg ahhoz nem egy telefon kéne hanem több. (mert mind1gyiknek más a képernyő felbontása, meg ott vannak az éridősek és a sima telefonok.

Amúgy köszönöm mindenkinek a dicsérő szavakat.

(#8) hfrankee


hfrankee
senior tag

Ez mitől más és uj,mint EZ?!

(#9) Kommy válasza hfrankee (#8) üzenetére


Kommy
veterán

Abban , hogy ez iPhone-ra van az meg Windows-ra

(#10) hfrankee válasza Kommy (#9) üzenetére


hfrankee
senior tag

Vazzeg,szépen benéztem,meg beolvastam :B

(#11) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sok sikert kívánok, terjedjen csak a PH! Upper minden OS-re :)

(#12) ClioRS válasza Kommy (#7) üzenetére


ClioRS
őstag

Java is jó lenne, az valamivel könnyebb nem? :U

(#13) themebuilder


themebuilder
senior tag

Grat a készítőnek ügyes munka :C

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14) veector válasza ClioRS (#12) üzenetére


veector
senior tag

nem :N

(#15) Kommy válasza ClioRS (#12) üzenetére


Kommy
veterán

Hát én nem vagyok benne biztos, hogy egyszerűbb lenne.

(#16) juhig12


juhig12
tag

Nagy ember vagy, jöv héten megjön a iphoneom arra ez lesz az első amit felteszek :DDD

:C UP NEKED!!!

:C

(#17) Kommy válasza juhig12 (#16) üzenetére


Kommy
veterán

Köszönöm mindenkinek a dicséretet.

(#18) huszar90


huszar90
aktív tag

Én is köszönöm! Nagyon hasznos progi és még minőségi is :C :R

(#19) k_laci


k_laci
tag

android verzió várható ? :F :D

(#20) Kommy válasza k_laci (#19) üzenetére


Kommy
veterán

El se olvastad a cikket ez a kérdésed szerint. Ott van az első sorokban APHUpper néven keresd a fórumban, vagy katt a szövegben az APHUpper szövegre

(#21) themebuilder


themebuilder
senior tag

Most már csak valami olyan program kellene ami a windows tálcán kiírja, hogy önnek privát üzenete érkezett :K

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#22) domi007


domi007
őstag

Windows Mobile-ra is kene, meg mindig abbol van a legtobb :B :B

A progihoz egyebkent :C :R biztosan dolgoztal vele nem keveset, grat!

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#23) Kommy válasza themebuilder (#21) üzenetére


Kommy
veterán

Ezt a funkciót el tudja látni a PH Upper 2

(#24) Kommy


Kommy
veterán

Beküldtem a programot elbírálásra, reméljük hamar elfogadják és mindenki használhatja majd.
az ikonja így fog kinézni egyenlőre.

(#25) huszar90 válasza Kommy (#24) üzenetére


huszar90
aktív tag

Ha esetleg gondolkodsz a program bővítésén, van egy ötletem amit talán nem is lenne annyira nehéz leprogramoznod még mellé. Lehetne egy úgy nevezett termék figyelés ami abból állna hogy pl érdekelnek az ati 5850-nek létre hoznék ennek egy fület és erre rákereshetne mindig a program akárhányszor rányomok erre a fülre. így mindig a legfrissebb hirdetést látnám 5850 témában. Végülis ez egy automatizált keresés lenne. És ha több cucc érdekelne akkor több fület lehetne létrehozni és ha rájuk kattintok mindig frissulne a találati lista. Mert így gyakran van az hogy keresek vmi terméket de mindig valaki hamarabb lecsap rá minthogy eltudnám olvasni. Főleg ha sok dolog érdekli az embert akkor teljesen elfelejtkezik mindig rákeresni.
Szóval ha nagyon unatkozol akkor esetleg ezt is beleépíthetnéd. Szerintem sok mindenkinek hasznos lenne legalábbis az ismerőseim egyetértettek velem :R ;)

(#26) Kommy válasza huszar90 (#25) üzenetére


Kommy
veterán

Jó ötletnek tűnik. Tehát arra gondolsz, hogy pl beírsz egy szót amire keressen rá a hardverapró oldalán és mondjuk ezt eltudd menteni könyvjelzőként és ahányszor megnyitod ezt a "könyvjelzőt" akkor újra lekérje az összes ilyen hirdetést.
Szóval lehet róla szó, ha lesz időm elkezdek gondolkodni , hogyan lehetne ezt megoldani. Amúgy én se tartom rossz ötletnek. Mintha mondjuk most azt szeretném, hogy veszek egy iphone-t akkor ne kelljen minden alkalommal beírogatnom a keresőszót.

[ Szerkesztve ]

(#27) huszar90 válasza Kommy (#26) üzenetére


huszar90
aktív tag

pontosan erre gondoltam :K (nem gondoltam hogy teljesen érthető amit megfogalmaztam) tehát végülis egy kereső szót ment el a progi ami mindig hozza a friss találati listát. :))

(#28) Kommy


Kommy
veterán

A program letölthető a magyar AppStore-ból

(#29) Kommy válasza Kommy (#28) üzenetére


Kommy
veterán

Itt a link a program letöltéséhez

(#30) Kommy


Kommy
veterán

Kint van az 1.01-es verzió, mostantól 3.0 ás rendszer a minimum követelmény. Letöltés

(#31) gtamate2


gtamate2
veterán

Nekem az előző is működik 3.1.2-es JB oprendszerrel, de 3.1.3. fake kellett hogy induljon.

*Sn0w

(#32) Kommy válasza gtamate2 (#31) üzenetére


Kommy
veterán

Neked működött de sajnos másnak nem.

(#33) Sebastian072


Sebastian072
csendes tag

Nagyon jó kis progi én is használom már egy idelye.

(#34) sazabi


sazabi
aktív tag

gratula! :)

(#35) Kommy válasza sazabi (#34) üzenetére


Kommy
veterán

(#33) Sebastian072 , (#34) sazabi: :R

Új funkció felvetések a program fórumjában

[ Szerkesztve ]

(#36) gtamate2 válasza Kommy (#32) üzenetére


gtamate2
veterán

nekem se indult, hanem cydia-ból le kelett hozzá tölteni azt hiszem egy ilyen app-ot hogy fake 3.1.3 és utána tökéletesen működött, miközben ugyan úgy 3.1.2 volt a touchon :) (tehát csak az itunes hiszi azt hogy 3.1.3 van a telón)

*Sn0w

(#37) Kommy válasza gtamate2 (#36) üzenetére


Kommy
veterán

Én tudom, hogy a fake 3.1.3-at kell felrakni, de nem mindenkinek müködik az a megoldás sajnos. Van akinrk ugyan úgy csak kilép indítás után. Amúgy köszönöm a visszajelzést így legalább látom, hogy próbálkoztok.

(#38) gtamate2 válasza Kommy (#37) üzenetére


gtamate2
veterán

Aha értem, amúgy Touch 2g-m van és original 3.1.2sw blackrain jb-el, és tökéletesen működik jelenleg :) Egyesével nem lehet amúgy Up-olnI?

*Sn0w

(#39) Kommy válasza gtamate2 (#38) üzenetére


Kommy
veterán

De lehet ha csak simán rányomsz a hirdetés sorára, ha a nyilra nyomsz akkor megnyija a weboldalt.

(#40) Kommy


Kommy
veterán

Kérdés!!! Kell az a funkció, hogy ha a hirdetésen elhúzzuk az ujjunkat megjelenjen a Delete gomb, mert ha kell akkor szenvedek vele, hogy visszakerüljön, mert valahogy sikerült eltüntetnem, amikor magyarra megcsináltam az edit gombot.

Elkészült a kulcsszókereső , már le is menti elküldtem pár embernek akik még megjelenés előtt tezstelték a programot, és már el is menti a kulcsszavakat.

[ Szerkesztve ]

(#41) Kommy válasza Kommy (#40) üzenetére


Kommy
veterán

Megoldottam az ujj elhúzásra előjövő törlés gombot, mostmár használható újra.

A program azon részei ahol eddig maradtak angol kifejezések, ott mostantól mindenhol magyar kifejezések találhatóak.

Lehetőség lesz a hirdetéseket saját sorrendbe rakni, ez egyenlőre még hibásan működik de működik. Nem jó helyen hajtja végre a műveleteket, pl nem azt törli amit szeretnénk átrendezés után. Meg most még ha újraindítjuk aprogramot akkor visszarendezi úgy ahogy a weben is található.
Mondjuk ez a funkció igazából a kulcsszavas keresőhöz jöhet jól ott is megvalósításra kerül.

(#42) Kommy


Kommy
veterán

Beküldtem az AppStore-ba 1.02-es verziót amiben lesz egy új funkció: az új funkció az, hogy lehetőségünk van hirdetések között keresni kulcsszavak alapján, amelyeket elment a program, hogy a következő indításkor is meglegyenek azok a kulcsszavak.

Képek:

Kulcsszavak felvétele:

Keresés végeredményének betöltése

A hirdetések betöltésénél is megvan az elötétítés, és most már a status baron is jelzi a weboldal betöltődését

[ Szerkesztve ]

(#43) Kommy válasza Kommy (#42) üzenetére


Kommy
veterán

Még egy kis változás, hogy ahol a webet böngészed ott lehetőség van visszalépni az előző oldalakra, vagy akár előre ezt egy toolbar segítségéveel oldaottam, meg.

Az eredeti ötletem az lett volna, hogy gesztusok segítségével lehessen az előre és a vissza lépés csak akkor a gesztus az a két ujjas swipe lett volna), nem futhatna 3-as rendszeren így maradt a gombos megoldás, meg úgy annyival több hely lenne a képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#44) #92942848


#92942848
törölt tag

Macre nem akarja valaki portolni a pHuppert?
vagyunk páran mac userek itt.

(#45) Kommy válasza #92942848 (#44) üzenetére


Kommy
veterán

Megnéztem, de azért ez nem egészen úgy van mint iphone-ra a fejlesztés, kicsit több minden van itt.

Amúgy ajánlom, hogy töltsd le az sdk-t (ingyen letölthető csak kell egy apple id) és keresgélj neten megoldható sok minden.

Jó lenne egy mac amin csak fejlesztenék.

(#46) Kommy


Kommy
veterán

Beküldtwm az 1.02-es verziót amiben új funkció a keresőszavak menthetősége és igy egyszerübb ha valamit szeretnénk vásárolni. Remélem jövő héttől már ti is hasznàlhatjátok.
Addig is várok ötleteket további funkciókra.

(#47) Kommy


Kommy
veterán

Találtam egy bugot, ami akkor fordul elő, ha up-olásnál valmai hiba van akkor is csökkent az UP!-ok száma, viszont ha lekértük a hirdetéseket újra akkor beírta a megfelelő számot, Ez a bug kijavítva. mostantől színnel is jelezni fogja az UP! sikerességét/sikertelenségét, viszont egynelőre van egy kis hiba vele, hogy az első és az utolsó hirdetésnél bután néz ki, mert kilógnak a sarkok.

HIbás kinézet a felső hirdetésnél

Közéső hirdetésnél nincs ilyen hiba

Meg fejlesztem a keresést is ahol mostantól ugyan úgy fog megjelenni, mint a saját hirdetéseink, csak más adatok lesznek láthatóak.

A mostanában megjelenő 1.02-es verzióban ezek a változások még nem lesznek megtalálhatóak,de az azutániban igen, sőt lehet megmarad a keresésnél a webView és a táblázatos forma is attól függően hova kattintunk, mint a hirdetés up-olsánál és megnyitásnál.

(#48) Kommy


Kommy
veterán

Elbírálás alatt a 1.02-es verzió, ha elfogadják akkor lehet, hogy már holnap használhatja mindenki.

(#49) Kommy válasza Kommy (#48) üzenetére


Kommy
veterán

Letölthető az 1.02-es verzió.

(#50) Hiftu


Hiftu
senior tag

Nem tudom volt-e már, de ezzel a PH-tól veszel el pénzt. Nem tudtad, mi? :F
A megjelenő hirdetésekből tartják fent az oldalt.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.