Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Gyorsan átfutottam, ha időm engedi el is olvasom.
Ez a kérdés elég sok fejben lezaljik mostanság egyébként. Jelenleg én is egy iphone vásárláson gondolkozom, igaz kisebb testvérén.

Ahogyan te is írod , nem véletlen ez a táblázat ,ami a T holnapján van, markating meg stb stb., ezzel sarkallva adott usert, minél nagyobb összeg otthagyására. Persze nekik nem "azonnal" kell, hanem beérik azzal, ha előfizetés szinten húzhatnak le.
Persze jár mellé szolgáltatás is.

[ Szerkesztve ]

(#2) luw2win


luw2win
őstag

Kis képregény a végén nagyon üt, és van is valóságalapja, biztos hogy ki nem adnénk ennyit egy telóért...

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Ez tényleg LOL.:D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) 8nemesis8 válasza luw2win (#2) üzenetére


8nemesis8
veterán

A képregény tényleg nagyon nagy.
De ami a gond, hogy a mai fogyasztói társadalomra mennyire igaz ez. Több embert ismerek, aki hasonlóan elszántan vásárol apple terméket, így is, hogy nem nagyon tehetné meg.

(#5) wwenigma válasza luw2win (#2) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Majd jól jönnek az epöl fanboyok és lecsesznek, hogy az nem egy teló hanem egy életérzés. :C

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6) mephi666 válasza 8nemesis8 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... nekem is volt ismerősöm, aki sorban cserélgette az almafonjait és menőzött velük... mellesleg istenítette is folyamatosan... elgondolkodtató ez a táblázat is, hogy összességében melyik az olcsó meg melyik a drága telefon :K

jó írás lett és hasznos is lehet pár embernek... nekem mondjuk nem, mert nagyon hidegen hagy az almafon... telefonom van, amivel telefonálni lehet, a kompaktom meg 100szor szebb képeket lő, mint bármelyik "minikamera" :) net meg van a közelemben, amikor kell...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) daninet


daninet
veterán

Tyű az annyát.. néztem én az árakat, de igazából nem szoroztam össze.. Ez még mákból is sok nemhogy pénzből :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8) JoeYi


JoeYi
őstag

ez ezer szónál többet elmond az érzésekről, hatalmas :)

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem tudom, hogy van-e értelme azt nézni, hogy mennyit fogsz kifizetni. Az IKON200-as csomag baromira megéri, még mindig az egyik legjobb. Oké, emellett nem olcsó a telefon, de ez elég nyilvánvaló, nem kell csodálkozni. Néztem HTC-ket is, de baromi drágák. Ha eladnám most a 3G-met, akkor kb. 50k-t kéne rádobnom az iPhone 4-re és megint jól ellennék egy darabig, a fentebb említett díjcsomagban. Nagyon sokan megijednek a hűségnyilatkozattól, ezt nem igazán értem. Ha olyan anyagi helyzetben vagy, akkor eleve ne vegyél ilyen - és hasonló - készüléket.

Az is érdekes, hogy azt mindig elfelejtik az emberek (szerintem a cikkíró is), hogy a havidíjban nem kevés szolgáltatás van, ez egy teljesen más kategória, bármilyen telefont is veszel, ez ennyi, vagy még drágább lesz. Szerintem teljesen korrekt a T díjszabása az iPhone esetében, nincs ezen mit ragozni. Sorry, de ez egy totál idióta és értelmetlen cikk.

[ Szerkesztve ]

(#10) AkosL


AkosL
aktív tag

Nem tudom, de szerintem így nem lehet mérni egy készülék árát, mivel az előfizetésben benne van csomó szolgáltatás, amit kihasználsz.

Ha abszolút nem nézed ezt, akkor domino csomga, 185e és kész.

Így bármelyik telóra ki lehet hozni ilyen magas árakat...

Mellesleg nem csak ikon díjcsomaggal vehetsz iphonet, hanem bármivel.

Tehát több sebből is vérzik a cikk,

(#11) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hát azért a realitások talaján kellene maradni.
Ismerősömnek most született a kisgyereke és vett egy ilyen "telefont" függetlenül.
Persze a család vette a gyermeknek meg a cuccot de a srác menőzött a telefonnal amíg nem oltotta le egy kiscsaj. Kerek perec megmondta neki hogy te seggfej most születt meg a kislányod és te egy ilyen szarra adtál ki 300.000Ftot hát ásd el magad. Pedig a kiscsaj szemüveges kicsi visszahúzódó és csendes de ez nála is kilőtte a biztosítékot. De sajnos sok ilyen van.
Nekem még nincs családom gyerek és feleség . Addig kiélem magam. Hiába szinte a semmiből élek de amit "keresek" az az enyém.
Remélem nem leszek ilyen ember mert akkor inkább földeljenek el....

(#12) capulet75


capulet75
addikt

Pár mondatban tudná nekem vázolni valamelyik telefonértő kollega hogy mi a lényegi különbség a 3 és a 4 iphone közt?Thank you.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#13) AkosL válasza capulet75 (#12) üzenetére


AkosL
aktív tag

Jobb kijelző és kamera, vékonyabb, nagyobb akksi, gyorsabb proci és több ram.

(#14) DeFranco válasza capulet75 (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

More revolutionary. More amazing. More incredible. :))

(no flame, de ezt nem hagyhattam ki. nyilván vannak valós előnyei, nem célom ekézni az almát, a hw-el és a sw-el nincs semmi bajom)

(#15) Jhonny06 válasza capulet75 (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kb. minden, ami számít. [link]

(#16) JanFe


JanFe
aktív tag

A kepregeny nagyon jo :)
A cikk is jo. Koszi

"There is nothing permanent except change"

(#17) mephi666 válasza capulet75 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

a 3 csak 300%-al növeli az e-péniszed, míg a 4 már 400%-al ;]

#14: szintén "no flame" :R

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) capulet75 válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


capulet75
addikt

Köszönöm a pontos választ. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#19) 8nemesis8 válasza mephi666 (#6) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen, így is fel lehet fogni. Nem is rossz hozzáállás, árban meg ugyanott vagy ha veszel egy átlag telefont mellé egy közepes kompaktot, igaz cipelni kell, de jobb a minőség.

(#20) Gál István válasza mephi666 (#17) üzenetére


Gál István
senior tag

rofl :) Egyébként semmilyen somagban sem vennék ilyen trét.

[ Szerkesztve ]

(#21) Jeanne d'Arc

Én majd most fogok venni, csak ugye hiány van belőle szal nem tudok...:(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#22) luw2win válasza wwenigma (#5) üzenetére


luw2win
őstag

ajjajj tényleg az a nagybetűs ÉLETÉRZÉS :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23) mephi666 válasza 8nemesis8 (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

az l700-asom tökéletes telefonálásra, megeszi az xls/doc/pdf/stb formátumokat, zenét is tudok rajta hallgatni, esetleg "mozizni" is és ennyi nekem untig elég... talán 9400 volt, amikor a pannonnál szerződést hosszabbítottam 1.5 éve... az olympus sp510uz volt vagy 50ezer, amikor kb 3 éve megvettem, de most szerintem 25 körül lehet szerezni simán használtat... nekem nem létszükséglet a csomó extra ficsőr meg alma... ez a 2 eszköz kényelmesen elfér nálam (általában válltáskát hordok magamnál, abban kényelmesen elvan a gép) és amire kell, bőven jók :K fotózásban szerintem a legolcsóbb kompaktokkal sem lehet összehasonlítani egyik mobilt sem... nem sok olyan mobillal készült képet láttam, amire azt mondtam, hogy: "na, ez már alakulgat"

#24: hát az almafon4 árából simán kijön egy dslr is (meg mellé egy használható telefon) :) csak arra akartam rávilágítani, hogy egy olcsó/régi kompakt is szétalázza fotóminőségben...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Drenadar válasza 8nemesis8 (#19) üzenetére


Drenadar
veterán

erre meg aki kicsit igényes a fotózásra, mondjuk egy fotós közölné, hogy fotózáshoz tán tükörreflexes gép kellene nem kis játék.

Nekem bőven elég egy kis minikamera ami a telefonban van, amire én használom amire nekem kell... jó.

nekem sem kellene iphone és szerintem lényegtelen, hogy mi van a díjcsomagban ennyi pénzért.

És nem értem mi köze van az anyagi helyzetnek a hűségidőhöz?

(#25) Alex91 válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Alex91
félisten

Van ertelme, es en is ugy neztem, hogy nekem is pl. az ikon200 12 honappal erne meg :). Mivel a jelenlegi telefonalasi szokasommal meg ennek is magas a havi elofizetesi dija. (Eves szinten ugy 15-20 ezret telefonalok el.) Persze valoszinuleg itt hasznalnam a mobilnetet is. Tehat nekem inkabb a telefon araba szamolna bele az elofizetes ara. Persze, aki jobban kihasznalja az elofizetest, annak kvazi a keszulek maga olcsobb.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#26) Jhonny06 válasza Alex91 (#25) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván ez emberfüggő, hogy ki mennyire használja ki azt, amit vesz. Akkor neked más díjcsomag kell, egy csomó közül lehet választani, nem csak IKON van. De ez még mindig nem változtat azon, hogy hülyeség beleszámolni a szolgáltatás árát, mert ez készüléktől független. Bármilyen telefont veszel, ha használod, ezek a díjak benne lesznek, ennek nincs köze az iPhone-hoz.

Drenadar: Az, hogy sokan azért nem akarnak belekezdeni egy ilyen hűségidőbe, mert ha beüt a krah, akkor nincs az, mint a feltöltőkártyánál, hogy nem veszed, ezt fizetni kell és kész. Ha meg le akarod mondani, akkor is olyan összegű kötbér van, mintha kifizetnéd az egészet, amire vállalkoztál, azaz legalább olyan szar, mintha maradnál, vagy még inkább.

[ Szerkesztve ]

(#27) Wyll válasza AkosL (#10) üzenetére


Wyll
őstag

AkosL + Jhonny06:

Igen, valóban meg lehet venni más díjcsomaggal is, ezt én is csak azután tudtam meg, hogy megírtam a cikket, ezzel lehet hogy update-elni is fogom.

Az viszont nem igaz, hogy elfelejtettem volna az előfizetés tartalmának jelentőségét. Ha elolvassátok végig, sok helyen utalok rá, hogy ez vagy az többet/kevesebbet tartalmaz. (A színes táblázat alján is pont erre hívom fel a figyelmet, hogy azért nem olyan egyértelmű a dolog.) Való igaz, a teló meg az előfizu ára van az előtérben, de az nem igaz, hogy teljesen kimaradt volna a vásárolt szolgáltatások fontossága.

A csillagok utáni nagy bekezdésben meg pont azt írtam le (és a cikkben is írtam), hogy az Ikon 200 tűnik az egyik legjobbnak, meg hogy tök jogos álláspont lehet a hűségnyilatkozatot+alacsonyabb árat előnyben részesíteni.
Az is benne van megintcsak többször is, hogy aki nem teheti, az ne ilyet vegyen.

Szal nekem úgy tűnik, minden benne van, amit hiányoltok. :P

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#28) myteve válasza DeFranco (#14) üzenetére


myteve
csendes tag

és nem mellesleg More Expensive.
( ;] )

(#29) skrabi


skrabi
senior tag

nagyon jo cikk!!!

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#30) Alex91 válasza Jhonny06 (#26) üzenetére


Alex91
félisten

Azert ne mond mar, hogy a telefon 30k-ba van, ha havonta fizetek erte 17k dijat, es letelefonalok belole 1500-at! :) Azert mondom, ha valaki havonta elcsacsog 17k-t, akkor neki tenyleg 30k-ban van a telo, egyebkent meg... Tehat ez is santit, hogy csak a telo arat kell nezni.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31) BiP


BiP
nagyúr

Én is csodálkozom, hogy kimaradt a 2 dominós változat. És akkor máris borul a mondat, hogy 200 alatt nincs. Viszont továbbra is igaz, hogy a legdrágább a legolcsóbb :)
Tudom, tudom, előfizetéses csomagok voltak terítéken. De miért csak? Ennyi variáció mellett (főleg, hogy a csomagok közti különbségek nem is voltak kivesézve), simán elfért volna.

[ Szerkesztve ]

(#32) 8nemesis8 válasza mephi666 (#23) üzenetére


8nemesis8
veterán

Persze, de a 4-esben nem is a hardvert fizeted meg. Hanem azt, hogy a T úgy áraz , ahogyan(illetve az Apple annyiért adja neki amennyiért). Továbbá a szoftver, ami talán tényleg megérhet nem keveset. De ez nem átlagembernek való, mint ahogyan kint ők az átlag meg tudja fizetni simán.

(#33) 8nemesis8 válasza BiP (#31) üzenetére


8nemesis8
veterán

Egyetértek én is ezzel, biztosan többek is így veszik meg kártyásan a telefont.

(#34) Blaise


Blaise
veterán

Az a baj, hogy csak az ikon csomagokat vetted figyelembe.

Én például ha a zárt flottás előfizetésemmel (ami baromi olcsó) akarnék iPhone-t venni, akkor a "Díjcsomagra vonatkozó hűségnyilatkozat nélkül" árat figyelembe véve 142.990 Ft-ot kéne fizetnem. :U

(#35) Alex91 válasza Blaise (#34) üzenetére


Alex91
félisten

Ez biztos?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#36) feciidapro


feciidapro
csendes tag

Istenem már megint ilyen számolgatás... Havi díjba NEM a telót fizeted... Fogjuk már fel.. Hanem azért szolgáltatást kapsz !!!! Szóval a telefon annyi amennyit befizetsz elején ( Kivéve ha hitelre veszed ) Utána a szolgáltatásért fizetsz havi xy összeget NEM a telóért..

(#37) Alex91 válasza feciidapro (#36) üzenetére


Alex91
félisten

Azert ez ennel bonyolultabb :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#38) Gengi válasza feciidapro (#36) üzenetére


Gengi
senior tag

Tudod miért nem olyan nagy a különbség a banki hitelezés és a telefon előfizetés közt?
Mert mind kettőt be kell fizetned. Onnantól kezdve rabláncod van. Szolgáltatást kapsz érte ugyan ,egy olyan szolgáltatást ,amit vagy kihasználsz vagy nem.

Ezt az összeget még ,ha kapsz érte valami kézzel foghatatlan virtuális dolgot ,akkor is ki kell pengetni abban a 2 évben. Ez pedig a telefonod hozadéka. Ha simán előfizetéses vagy nincs hűségidőd szintén fizetsz azzal a különbséggel ,hogy ha épp nem úgy állsz anyagilag meg tudod szüntetni. Ilyenkor itt nem. Cseszheted te ,ha megszűnik a munkád (mert ilyen a világ) és ki kell fizetned 18K forintot.... Borul a domino és bukod a telefont és azt ,amit eddig befizettél...

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#39) marositech


marositech
senior tag

Sziasztok!

Egyetértek az előttem szólohoz, hogy az ikon 200 nagyon megérős csomag.
Én is ezzel vettem együtt a ájfon 4-hez.
Ami tény, kb. 20e Ft-al lett drágább a mostani ájfon az előző évhez képest.
Hisz 120-ért olyan 2 éves előfizut választhattál amire csak akartál. Most meg csak kb. 140-ért.
És igen 118-ba kerül MAGA a telefon cserébe 2 évig havi 5000 Ft-ért szolgáltatást kapsz. Így kár volt összeadni, de jó maga a cikk! Én is az elején így kezdtem el számolni, hogy havidíjakkal együtt mennyi lenne a telefon. De ez hibás gondolkodásmód.

antialmafanoknak:
Tudom az iphone szar. Tényleg nagyon szar. Nektek!
Iphone csak évente jelenik meg. Tehát garantálja azt, hogy amit megvettél 1 évig nem jön ki újabb. hátécé nókíja számszung azok meg havonta adják ki az újabbnál újabb telefonokat. Ez már noszensz,
És igen, 2010-ben ha venni akarsz egy 3G-s modelt (ami 2 éves) kb. 50000 Ft körül találhatsz használtan. Van értéke. És a többi telefon?
És még sorolhatnám...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#40) BiP válasza feciidapro (#36) üzenetére


BiP
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe a 2.kép alatti csillagos képaláírást :)
Az egész cikk ennek szellemében készült, ha elolvasod, látod.

[ Szerkesztve ]

(#41) talamasca


talamasca
senior tag

Jelenleg gondolatébresztőnek jó a cikk, de a reklámokkal ellentétben NEM KAPHATÓ az iPhone 4 a T-Mobile-nál...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#42) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Jó cikk, tetszik az iPhone4, de t-s előfizetést soha :(

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#43) kbarbuss


kbarbuss
csendes tag

Végigolvastam a cikket.

van egy ilyen lehetőség még hogy:

iphone 4 16gb , díjcsomagra vonatkozó hűségnyilatkozat nélkül, részletfizetéssel 0%THM.

ehhez én választhatok ECO díjcsomagot?

only god can judge me

(#44) Cyno válasza Gengi (#38) üzenetére


Cyno
tag

De mind a kettőért kapsz valamit.
A hitelből indíthatsz egy vállalkozást, vagy vehetsz egy lakást. Pl. nem a főbérlőnek adod a pénzt, hanem -lehet, hogy 15 évig,de - a saját ingatlanodba fekteted.
Az előfizetésért meg szolgáltatást kapsz. Nem értem, hogy egy ilyen elemzőnek tűnő cikkből miért maradt ki, hogy melyik ikon-hoz milyen szolgáltatás jár.
Ha mindig a legrosszabbtól tartanánk, nem tudom hol tartana az emberiség.
Ettől függetlenül én sem vennék ennyiért, ilyen feltételekkel semmilyen telefont, de csak azért mert nem tudnám kihasználni. Megfelel az ingyen kapott flottás telefonom.
Biztos vagyok benne, hogy valakinek még az Ikon 600-ba foglalt szolgáltatások/azok mennyisége sem elég. Na az, nyugodtam megveheti.

(#45) Jhonny06 válasza Alex91 (#30) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ebben a havidíjban természetesen nem csak a szolgáltatás van benne, hiszen nem teljes áron kapod meg a telefont, hanem kvázi a havidíjjal is törlesztesz valamennyit (ezt persze senki sem írja le, de mindig is így volt), de akkor sem ez a végösszeg jön ki, mivel a havidíj nagy részét a szolgáltatás képezi és nem az a fennmaradó összeg, ami benne foglaltatik a havidíjban azért, mert olcsóbban kaptad meg a készüléket. Mivel ezek meghatározott csomagok, ezért akkor is ugyanannyit fizetsz, ha egyáltalán nem használod a benne foglaltakat. Ezek után ezredjére is leírom (nem fogom még egyszer, ha nem világos, akkor hagyjuk), hogy hülyeség így számolni, nem reális.

[ Szerkesztve ]

(#46) #72042496 válasza marositech (#39) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha veszek egy új telefont és meg vagyok vele elégedve, akkor a legkevésbé sem érdekel, hogy egy hónap, vagy egy év múlva jön ki az új. Az értékvesztése amúgy a többi drága telefonnak is hasonlóan alakul, szóval ezzel nem tudom mit akartál mondani.

(#47) Gengi válasza Cyno (#44) üzenetére


Gengi
senior tag

Nem az előfizetés tematikájával van a baj ,hanem a rablánccal. Amit elkezdtem ecsetelni.

Ha belevágsz ebbe megkötöd az előfizetésed onnantól kezdve alsó hangon fél millióval rövidül meg a pénztárcád. Úgy ,hogy egy percet nem telefonáltál ekkor még! Kész eldőlt ,hogy márpedig te ha törik ha szakad 500 000 Ft-t fogsz kifizetni. Ha a legkisebb előfizetéseket nézed szintén 200 000 Ft-al fog megrövidülni. Innentől kezdve nyugtathatod magad ,hogy a szolgáltatásod adott. De adott akkor is ,ha nem rabláncos előfizető vagy. Így a váratlan dolgokra jobban fel tudsz készülni.

Innentől kezdve a hangsúly nem azon van ,hogy fizetsz a szolgáltatásért ,hanem az ,hogy fizetned "KELL" érte. Aki kihasználja és így és úgy is kifezetné annak megvan a megfelelő költség hely a fejében és tudja hova tenni. De a tény tény marad. Ennyit ,ha törik ha szakad ,ha telefonálsz ,ha nem ki KELL fizetni. Ha pedig az élet úgy hozza márpedig sokszor van így ,a céged csődbe mehet , a munkád megszűnhet , váratlan kiadásod lesz. Ezen nem fogsz tudni spórolni vagyis tudsz . Egyszerűen nem fizeted be ,de akkor meg kilövik a telefont.

Az elv hasonló ahhoz ,mint mikor beregisztrál 100 ember egy versenyre. Amint mindenki beregisztrált a versenyre már meg is van a győztes. Pedig még a verseny se zajlott le.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#48) AkosL válasza Gengi (#47) üzenetére


AkosL
aktív tag

1, vegye ilyenkor dominoval
2, akinek ilyen telefonja van, legyen annyi tartaléka, hogy havi 5e-t ki tud fizetni az előfizura
3, vegyen valami olcsó telefont dominoban

(#49) Balupapa


Balupapa
senior tag

aki így nézi a telefon árát az
1. soha nem lesz ehhez hasonlo telefonja
2. nem túl okos.

ismerősömnek ikon600 csomagja van, egy 3 éves fos nokiával. mert ő sokat telefonál és neki az olcso percdij a legfontosabb! mobilnet-tv-t nem is használ ugye...
nem szabad az elofizetése dijat hozzá adni mert az 1 szolgáltatás amit ki is hasznalsz ráadásul ekeg kedvező percdijakkal, és telefon árakkal!! elkéne ám gondolkodni....
dominoba a telefon sokkal drágább és a percdijak is sokkal magasabbak. miről beszélünk?
aztan meg dobalja a feltöltös láma a visszahívó sms-eket ami sztem teljesen égő, kb mintha kérne az illetőtől.

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#50) capulet75


capulet75
addikt

Utánanéztem és valóban jó kis vas de mivel nekem nincs havi 5k sem a telefonszámlám igy annyiba kerülne mint egy használható dslr.Asszem marad a "régi" teló és megtámogatom egy 500D-vel. :B

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.