Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) safi.sfr


safi.sfr
csendes tag

Köszi szépen, nagyon jó és szórakoztató cikk volt, jó volt olvasni! :)
A jéghegy-áll meg különösen megmosolyogtató volt :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

A Micro Volts-ról nekem is egyből a TF jutott eszembe. Szerintem nem véletlenül. :)

(#3) noisia


noisia
aktív tag

Play4FRee-t meglessük!!!!!!

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#4) ViZion válasza safi.sfr (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Köszönöm! Örülök, hogy tetszett!
Csak lelkes amatőr vagyok, de szeretném megközelíteni az igazi bemutatók minőségét (576 és CoV cikkeken nőttem fel... :D ).

Az oldalakra tördelésért köszönet Kalandornak a Logout házigazdájának!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Ezer köszönet! :R

(#6) Torry


Torry
addikt

Töltődik a Micro Volts. Állati kíváncsi vagyok rá.

(#7) Daffchy


Daffchy
őstag

Köszi a cikket, jó volt olvasni! :R

Én a BF Heroes-t tolom nagy ritkán, teljesen jó és élvezhető játék. :))

(#8) Torry válasza Torry (#6) üzenetére


Torry
addikt

Gyááá emberek!
Micro Volts-ozni mindenki! Iszonyatosan jó játék!

(#9) ViZion válasza Torry (#8) üzenetére


ViZion
félisten

Örülök, hogy tetszik! A bal shiftet próbáld ki :K , beszólások asszem' X-el, de lehet ezt már én állítottam be erre...
Van csak kalapácsos pálya is, marhajó! A leveleidet is nézd, mert kapsz kipróbálásra ajándék motyót. Remélem majd összefutunk ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) Phvhun


Phvhun
őstag

BF WR meg CA mind laggolnak, elrontja az egész játékélményt.

(#11) Saccco


Saccco
nagyúr

A Combat Arms-ot összekevertem a Alliance of Valiant Arms-al. El is ment a kedvem, de aztán rájöttem, hogy elnéztem. :D

Az AVA nagyon birizgálja a fantáziám... csak még nem értem el odáig, hogy leszedjem.... :)

szerk:
Csak így tovább! Urban Terrorba már belehajszoltál... :C :DD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Cross Fire-t próbáljátok ki. Olyan, mint a CS csak sokkal jobb.

[link]

(#13) ViZion válasza Saccco (#11) üzenetére


ViZion
félisten

Háát, örülök, hogy függőségbe hajszoltalak :K A WoP-ot nálam leváltotta a Micro Volts, szinte naponta tolom, marha vicces.
AvA a következőben lesz! Gabesz1019 Te se rohanj előre!
Spoilerezésért meg:

;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) Egorov


Egorov
aktív tag

Jó ez a mikrovolc :DDD Csak most éppen ledobott és nem enged be. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Megint csak egy nagyon jó kis írás, a BF P4F nagyon állat a BFH megint csak nagyon király a War Rockot akartam játszani csak soha nem jött össze csapattal. Másokkal meg nem sok kedvem volt eddig. De meglesem ezeket a játékokat. :R

Verba volant, scripta manent.

(#16) Egorov válasza Egorov (#14) üzenetére


Egorov
aktív tag

Még mindig azt írja ki amikor lépnék be a játékba, hogy nem tud csatlakozni. Nektek megy? Pedig már kezdtem beleljönni. :)
szerk. karbantartás. -.-' vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17) Tonchi válasza Egorov (#16) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Azért nem tud, mert május 5re frissítést igértek, és tartják is, honlapon, indítópanelen is jelezve van, de fogadjunk hogy te vakon nyomogatod a Login button-t :D
szerk: de karbantartás :)

[ Szerkesztve ]

(#18) GabN73


GabN73
addikt

Combat Arms és BF P4F: Sajna sok a csaló... túl sok :(
Heroesben is akadnak,de kevesebb mint az előző 2ben. :K

(#19) GIJoe


GIJoe
addikt

Nagyon jó cikksorozat! Köszönjük szépen :R

(#20) Geller72


Geller72
veterán

..hogyan várják el, hogy fizessek érte, ha tele van csalókkal..ha lehet csalni..akkor az egész nem érdekel..megmondom én..még ingyen sem. Ez van. :R.

(#21) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

BF P4Fbe mennyi a max level? 20?

(#22) ViZion válasza Geller72 (#20) üzenetére


ViZion
félisten

Az a baj a hsz-eddel, hogy teljesen igazad van :B
Sajnos -ahogy a cikkben is írtam- már a zárt béta alatt is rengeteg csaló volt. Elvileg bétáknál figyelik hogy teljesít a játék, mik a visszajelzések, etc. mert még fejlesztenek rajta. Érdekes módon a csalókkal nem törődik az EA. A fizetőseknél is ez van! Mikor szóvátették, hogy most mi van? EA szerint a Punkbuster dolga. Könyörgöm, a PB nem ingyen adta a "védelmet" (crack nélkül több is a szívás... 2142-t én is no DVD patch-el toltam, mert a korongot kerregtette a meghajtóban). Ha a PB nem elég, akkor el kell hajtani őket a bánatba, és keresni jobbat.

2142 legutóbbi patchelése előtt felhívtuk a figyelmüket bugokra, cheatekre... és nem értette a programozó, h miről van szó. "háát ha nem tudod kilőni az ágyút, v. a békát, akkor a csapatodé" - erre mi: azért nem lehet B+, mert berakja a falba, dobozba... ez a "feature" maradt is. A programozók nem játszanak :N

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) Ventur@ válasza ViZion (#22) üzenetére


Ventur@
senior tag

Köszöntem én is az - ismét - remek cikket :R .

Battlefield Heroes-t a kezdetek kezdetén kipróbáltam, nem is volt rossz egy szintig. Az már kevésbé tetszett, hogy pár nap után olyan csúzlikkal szedtek le, hogy se köpni, se nyelni nem tudtam. Ami részben oké, mert fizetett érte - gondolom -, csak a hiba abban volt, hogy azonos szinten volt, mint én és ez már így kicsit gáz volt, hogy mivel alázott/aláztak be :) . Jó én nem fizettem érte, csak amiket a BF pontokért (vagy mi volt a neve) lehetett pár napra kipróbálni :) . Viszont az bejött, hogy nem kellett nagy vas alá.

Battlefield Play 4 Free-ről meg a Gamepod-n olvastam, fel is tettem, nem is rossz, csak tényleg eléggé laggos :F .

Viszont ezt a Micro Volts-ot ki kell próbálnom. Ez nagyon beteg egy játék így, ahogy leírtad, meg amit betettél videókat (az a benga nagy villáskulcs a csaj kezében, meg ahogy osztja vele a gyilokot az kész) :C . Kötelező :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24) Geller72 válasza ViZion (#22) üzenetére


Geller72
veterán

Az a baj az EA-val, mint a legtöbb kereskedővel. Addig érdekli, amíg eladja. Aztán már nem. Csinál neki egy nagy Hype-ot, őrült összegeket fektet a PR-be, ahelyett, hogy a belbecsre fordítaná. Ha van egy BRAND-em, egy game, mondjuk a BF, akkor szarok a PR-re. Megcsinálom(tatom) űber faszán, aztán elküldöm a demo linkjét a Gamer magazinoknak, youtube-ra ingyen felpakolhatja az ingame videókat, és kb ennyi lenne a PR része, mert egy etalon gammának nem kell több reklám, ha jól van megcsinálva. de így..b..k meg..:D.
Szerintem.
:R

(#25) ViZion válasza Ventur@ (#23) üzenetére


ViZion
félisten

Köszönöm, hogy olvastad! :R
Ha a BF H tetszett, akkor ez is tetszeni fog! Ez sem igényel vízhűtést, a konfigod bőven elég. Nagyon "durva" meccsek vannak. Aki nem vágyik nagy hadműveletekre annak kötelező!

Geller_1972: hát igen... olvastam, hogy a BF 3 PR-ja több, mint némelyik Afrikai ország GDP-je :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26) EczkE


EczkE
addikt

Köszi a cikket!

A Combat ARMS EU-val régen sokat játszottam, szerettem. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#27) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Valami jó ingyenes netes autós játékot nem tudtok? NFS World-öt ismerem.

(#28) Saccco válasza Gabesz1019 (#27) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most így hirtelen, ezt találtam.

szerk: A kapcsolódó videókban is lehetnek még érdekesek.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Gyertek minél többen BF P4Fezni, erős túlzás amit a csalókról ír a cikkben a ViZion

(#31) ViZion válasza DEV_NULL (#30) üzenetére


ViZion
félisten

tényleg sok van, külföldi fórumokon is ezt teszik szóvá. Ettől még jó játék, remélem a véglegesnél már nem lesznek ilyen "játékosok". Vagy itt is lehetővé kellene tenni, hogy kickeljünk :F Nem tudom mi lenne a jó megoldás.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32) Kassadin


Kassadin
addikt

Kb. 1,5 évig játszottam BFH-val, azért el kell mondanom, hogy akadnak csalók ott is, hiszen aimbot létezik a játékhoz. A játék élvezhetőségi faktora addig jó, amíg a karaktered nem lesz 20-30 szint közötti...Amikor összetalálkozol egy full fizetős ellenfél csapattal, ott rendszeresen be fognak darálni a jóval erősebb fegyvereknek köszönhetően. Így visszagondolva én azt mondom, csak úgy érdemes játszani hosszú távon, ha fektetsz bele pénzt, különben abba fogod hagyni a rengeteg külföldi miatt, akik felvásárolják az egész storet számunkra horribilis tűnő összegekért. Arról nem beszélve, hogy nem tudsz mindent fedezni a szerzett pontokból (sebtapasz, fegyver bérlés stb.), de nem véletlen van ez így kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#33) ViZion válasza Kassadin (#32) üzenetére


ViZion
félisten

Háát igen, ez a lényege. A probléma az, hogy ami nekik zsebpénz, és símán vállalható, az itt X napi fizetés... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34) Kassadin válasza ViZion (#33) üzenetére


Kassadin
addikt

Ezért nem játszok "ingyenes de pénz nélkül semmit sem érsz hosszútávon" játékokkal, például az AvA online is tipikusan ilyen játék, a végén már nem tudod fedezni a játékbeli költségeket a játékbeli pontokkal. Inkább megveszek egy játékot xy összegért, de tudom hogy ha jobb valaki nálam, akkor nem azért van mert vastagabb a pénztárcája... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) Tonti


Tonti
tag

Nagyon tetszett a cikk.
GRATULA!!! :C

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

(#36) ViZion


ViZion
félisten

Ápdét!!! Zombimód (Infection) a Micro Volts-hoz! :C
Nagyon jó! szuperek a zombik, nagyon betegek a beszólások... :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#37) Egorov válasza ViZion (#36) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nekem a zombi mód nem tetszik. Csak rohangálok egy szutyok baltával vagy mivel, lőnek rám, nem érem utól az ellent... :( Jobb a rendes mindenki lő mindenkire stílus. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38) DEV_NULL válasza ViZion (#31) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nézd, nem sok ideje játszok vele, már van egy 16os assaultom és egy 14es medicem.. Eddig nem igazán találkoztam csalókkal.

(#39) ViZion válasza Egorov (#37) üzenetére


ViZion
félisten

Pedig jó a zombi mód... csak nem olvastad, hogy spéci zombi képességedet - a gyors futást- az F gombal tudod előcsalni. Mivel mezei fegyverekkel szinte lehetetlen kiírtani, bátran lehet rohamozni, és "szaporodni".

DEV_NULL: valóban javult a helyzet a zárt bétához képest, így a sokadik este után nekem is úgy tűnik. Eltűntek pl. az elérhetetlen háztetőkről a sniperek -persze ahova vezet létra ott hemzsegnek :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40) DEV_NULL válasza ViZion (#39) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nekem a sniperekkel sincs igazán bajom, inkább az a probléma, hogy csak az omant rakták bele amin lehet légi járműveket is használni. Szívesen látnék a jövőben legalább még1 mapot a bf2ből amin lehet repülni, pl 32es kubra. ;)

(#41) vitaro


vitaro
senior tag

MicroVolts marha jó! :C

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#42) blackydan


blackydan
senior tag

A jó öreg bfh, asszem újra beizzítom az accountom :K

(#43) ViZion válasza DEV_NULL (#40) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem a legnagyobb bánatom, h nincs server kereső... Légijárművek...hmmm... mondjuk nem kedvelem :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44) DEV_NULL válasza ViZion (#43) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Szerver kereső sem gond igazán, mivel úgys kevés map van - gyorsan lemennek. Nekem idáig még nem adott lagos szervert, ha pedig van spanod játékon belül, akkor tudsz joinolni oda ahol ő van, szóval szerintem ez sem olyan nagy probléma.

Nekem helikopter a kedvenc! Nagyon jó repkedni alacsonyan a pálya felett és osztani a halált vele! ;) Csak sajnos unalmas, hogy Oman van egyedül..

(#45) elithun


elithun
őstag

Emlékszem mikor még gyenge gépem volt milyen sokat játszottam az ilyen ingyenes multikkal, mint a Combat Arms és a WarRock. Sok jó emlék született akkoriban.
Kösz a listát és a leírásokat. :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#46) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Jó írás lett,ki is próbálom majd valamelyiket.

(#47) Rydero


Rydero
csendes tag

Pont most kerestem én ilyen gammákat! Így összesítve azért könnyebb! Köszi!

(#48) wikings2


wikings2
őstag

Physic probléma a MicroVolts indításánál. Pedig a Minimum lazán megvan...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#49) Saccco


Saccco
nagyúr

Jujj ez a MicroVolts nagyon állat!!!! :DDD

Főleg, mert simán bealáztam mindenkit... :DDD :DD


█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#50) Egorov válasza Saccco (#49) üzenetére


Egorov
aktív tag

Az egyes meg nullás szintűt nem volt nehéz kinyírni. :U

;] :DDD

Engem azért néha szét...patnak, főle amikor jön egy 22es vagy 24es :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.