Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) czappa


czappa
aktív tag

"Szeretik-a-tik-a meggyet, ketten szeretünk mi egyet.":)

(#2) Jégkokó válasza czappa (#1) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az nem ugy volt, hogy szereti a tik a meggyet :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Chaser válasza Jégkokó (#2) üzenetére


Chaser
titán

Na ez jó kérdés:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Akárhogy is van, tényleg az egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb...) magyar film.
Sanyit, a lovat a mai napig emlegetem, de valahányszor felhozom, a kortársaim sajnos nem tudják miről beszélek...
Én is legalább tízszer láttam a filmet. Nagyon szeretem.:)

Harrrr!!!!

(#5) Gaben01


Gaben01
őstag

Úristen hányszor megnéztük már haverommal beszívva és minden alkalommal új volt a film :DDD A legnagyobb magyar film.
"A k**va istenit,meggyalázták a csendőrséget." :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6) tocsa válasza Gaben01 (#5) üzenetére


tocsa
senior tag

Én mindig sajnálom, hogy minden bizonnyal annyi sok finom lekváros gombóc odaveszett a forgatás miatt...

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#7) Geffry


Geffry
aktív tag

Mi ezzel indítottuk az újévet. Délelőtt 11óra (azaz reggel :DDD ) indult a bakterház :C
Időtlen remekmű!

Amúgy állítólag úgy választották ki Bendegúzt hogy a rendező azt mondta: Azé a szerep, aki fenékbe mer rúgni...

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#8) Pukkancs


Pukkancs
tag

Én vagy 3-szor olvastam végig a könyvet :D Leutánozhatatlan

[ Szerkesztve ]

(#9) Gaben01 válasza tocsa (#6) üzenetére


Gaben01
őstag

És Bendegúz az egyikkel irgalmatlanul szemen is küldte a bakterrt,látszik is ahogy odakap és kimegy az udvarra. :DDD

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#10) Ygg válasza Gaben01 (#9) üzenetére


Ygg
senior tag

S ezért döntötték előbb össze a házat, mert az volt a jel, hogy akkor borul össze, amikor a Koltay fut, de a kurva kölyök lendületből szemenküldte, nyomorult meg se látott, se hallott, csak kínjában kirohant.

(#11) robekri


robekri
addikt

Rengeteget meg néztem én is! Haverokkal bebaxva, axonnyal, egyedül, családdal! :)

Hamarosan megint megnézem! (évszakonként 1-2x:) ) Mái napig a legnagyobb magyar filmek egyike! Bár ne felejtkezzünk meg a ladagyárról (Egészséges erotika, bár ez politizálós kissé :D:D) és a "Béláim az úrban gondolkodjunk" hihihihihii

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#12) legiaap válasza Jégkokó (#2) üzenetére


legiaap
nagyúr

Neked van igazad. Szereti a tik a meggyet...

Nagyon jó film. Én is megnéztem egy párszor. Szerintem ez egy alap film. Nincs olyan ember aki ne ismerné. Vagy ha van is az nem is igazi magyar. :)
Egyszer láttam egy faszit a vonaton, olvasott valamit és közben úgy röhögött, hogy folytak a könnyei. Mindenki őt nézte, de mikor látták, hogy mit olvas, mindeki értette... ;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13) Lidi


Lidi
aktív tag

Na, ha kendék ennyire szertik, akkó' : [link]

(#14) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Biztos jó a film, de nekem nem tetszett. Pontosabban túl sokat vártam tőle.
Ahogy Pukkancs barátunk, úgy én is jópárszor elolvastam a könyvet. Azokat a szójátékokat képtelenség vizuális formában vissza adni, amelyeken tényleg könnyesre röhögheti magát az ember.
Az jár jól, aki először megnézi a filmet, aztán a kíváncsiságtól hajtva megveszi az eredeti művet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Jó fil, jó film, de lehetne jobb is. A színészekkel nincs is különösebb bajom, a Bendegúz azóta is fogalom, de itt is az volt a probléma, mint ami egy csomó (majdnem mindegyik) magyar filmnél ~1950 után, a rendezés. :|

(#16) gban


gban
Közösségépítő

Egyszer a Koltai mesélte (nem nyilvános médiában, gólyatáborba volt meghívva, és ott)hogy valóban balesetnek minősíthető a gombócos eset, mert elhúzódott a forgatás, megszikkadtak a gombócok, és a büdös kölök meg addig szórakozott, és addig mondták neki, hogy merje már odavágni rendesen azt a gombócot, míg tényleg kegyetlen módon hozzávágta.
Szerencsétlen Koltai tudta hogy nem az van a forgatókönyvben, de annyira fájt neki, hogy kirohant.

Postázást nem vállalok.

(#17) Gallardo007


Gallardo007
tag

Én néha erre a filmre alszom el:) ;) Egyébként a amikor fejbedobja a Koltait Bendegúz az csúcs, utána kimegy az ajtón, de következő kameraállásban már megint ottvan:)

[ Szerkesztve ]

(#18) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most ennyien nem ismerik Rideg Sándor halhatatlan művét, vagy ennyien érdektelenek?

Kismillió bejegyzésre számítottam, emiles értesítőt is kértem a rendszertől, úgy látszik potyára.

A szerző nagyon jó helyre nyúlt, ráadásul jól, többet érdemelt volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Kareszovics válasza robekri (#11) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Egészséges erotika"

Lehet rosszul idézem, de a kedvencem:

'Vtársak, 'vtársnők! Kostoltam; kicsit sos a perkelt!

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.