Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

r7-et használom, teljesen jó
egyedül az nem tetszik, hogy az 1.5-s androidra akar hasonlítani
miért nem inkább a gyári 2.1-es home van benne?
vagy van hozzá ilyen pakk, és csak én nem láttam?

(#2) impalaman válasza sagesz93 (#1) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nem az 1.5-ösre akar hasonlítani, hanem az alap Android 2.1-re. A 2.1-ben alapból ilyen launcher van. Hogyha te esetleg a Nexus féle launcherre gondolsz, akkor annyit tudok mondani, hogy igény szerint azt is meg tudom oldani. :D

(#3) sagesz93 válasza impalaman (#2) üzenetére


sagesz93
addikt

volt egy romod, amiben más launcher volt, de az is gyári volt.
ez volt, nem ez a 2.1 gyári launcher-e? :D Tudom, nem sokban különbözik. :))

a nexus féle launcher-t is kipróbálnám, ha meg tudod oldani.

(#4) impalaman válasza sagesz93 (#3) üzenetére


impalaman
aktív tag

Ez az r6-hoz készült javításban volt, lényegében ez tudomásom szerint az Android 2.0-ban volt benne, de eddig csak a Motorola telefonjain találkoztam vele. A Nexus launcher-ben még van egy kisebb grafikai munka, mivel még egy két dolgot át kell méretezzek a Pulse kijelzőjére való méretre. Lassan nekiesek a dolognak, aztán majd feltöltöm és linkelem. :) (Flashelhető zip kell vagy jó simán az apk is?)

(#5) sagesz93 válasza impalaman (#4) üzenetére


sagesz93
addikt

mindkettő jó, számomra a zip jobb lenne.
:R

(#6) impalaman válasza sagesz93 (#5) üzenetére


impalaman
aktív tag

Kész is. Nem az egész az én munkám, nekem már csak pár grafikai elemet kellett átméreteznem. Teszteltem, teljesen jól működik, innen le tudod tölteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) sagesz93 válasza impalaman (#6) üzenetére


sagesz93
addikt

Köszi, nálam is jó!
Nagy kár hogy a "menügomb" és az "asztalváltó pontok" közé nem lehet parancsikonokat rakni
de tudom, ahhoz ott az adw.

Más gyári home-ok áthelyezése pulse-ra megoldható még?
a touchwiz 3 launcher-t próbáltam, annyira nem fogott meg, igazából a motorola launcherét megnézném.

(#8) impalaman válasza sagesz93 (#7) üzenetére


impalaman
aktív tag

A Motorola launchere annyiban különbözik a sima 2.1-eshez képest, hogy más a kinézete. A Motoblur-os launchert pedig portolni kellene. Ezeken kívül van még a HTC-féle Sense, ezt szintúgy portolni kellene, de ez már sokkal nehezebb feladat, és lehet, sőt több mint valószínű, hogy a kernelforráskód is szükséges lenne hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) sagesz93 válasza impalaman (#8) üzenetére


sagesz93
addikt

értem, akkor kicsit nagy meló

amúgy a rommal kapcsolatban, semmit se csinálj vele, úgy jó, ahogy van
-nekem-
már semmi újat - jobbat nem lehet beletenni, mert a telefon ennyire képes.
majd ha lesz forráskód, akkor mehet a móka, de mikor.... :F :O

[ Szerkesztve ]

(#10) impalaman válasza sagesz93 (#9) üzenetére


impalaman
aktív tag

Épp ezért nem csináltam vele semmi egyebet, aki ennél is jobb/stabilabb romot akar, az tegye fel a legutóbbi vanilla romomat. :)

A forráskódot én jelenleg csak a 2.2 miatt várom, bár így forráskód nélkül is elég jól haladnak vele. :)

Az angol T-Mobile közleménye szerint, nagy az esélye annak, hogy csak októberben az új rom megjelenésekor adják ki a forráskódot. Viszont még ez sem biztos, mivel ők ilyet nem mondtak, csak szerintem így lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) sagesz93 válasza impalaman (#10) üzenetére


sagesz93
addikt

Az már semmi, addig kibírjuk :D

(#12) impalaman válasza sagesz93 (#11) üzenetére


impalaman
aktív tag

Így van, ha eddig kibírtuk, akkor ez már tényleg nem sok idő. :)

(#13) sagesz93 válasza impalaman (#12) üzenetére


sagesz93
addikt

kicsit tesztelgettem ezt a launchert, hát több erőforrást zabál, és kicsit instabil

esetleg a 2.0-s launchert is megcsinálnád zip-be? leginkább az 5 asztal miatt kéne.

(#14) rhen


rhen
senior tag

Szerintem a következő verzióban legyen a Zeam Launcher az alapértelmezett.
Valamint ha meg lehetne oldani, hogy működjön a webnwalk és a mobiltv. Az jó lenne. :B

(#15) impalaman válasza sagesz93 (#13) üzenetére


impalaman
aktív tag

Az 5 asztalhoz nem kell feltétlenül a 2.0-s launcher, egy Cyanogen nevű modder átdolgozta a 2.1-ét, annyit változtatott, hogy 5 képernyő van és ha egy ikont hosszan rajta tartasz a "kukán" akkor felajánlja az uninstallt is.

Mindjárt megkeresem és feltöltöm valahova. :)

ui.: Témázzam át 2.0-sra vagy maradhat a 2.1-es? :D

@rhen: Inkább maradok az alap launchernél, esetleg készítek egy kiegészítő zipet ami felteszi a Zeam-et. A MobilTV-t és a Web N' Walk-ot pedig megpróbálom megoldani. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) rhen válasza impalaman (#15) üzenetére


rhen
senior tag

Ez a launcher se rossz amit mondasz. Zeam-et meg fel lehet végülis rakni utólag is marketről.
Viszont a webnwalk és mobiltvt, ha meg tudnád csinálni az szuper lenne. ;)

(#17) sagesz93 válasza impalaman (#15) üzenetére


sagesz93
addikt

az se rossz,
de ha tudsz csinálni, jóljönne egy 2.0-s launcher is

meg ezt a zeam-eset is megnézném :)

(#18) impalaman válasza sagesz93 (#17) üzenetére


impalaman
aktív tag

Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem, de más dolgom volt. :)

Feltettem ide egy launchert ami úgy néz ki mint a 2.0-s, és 5 munkaterülettel rendelkezik. Most nem tettem be zip-be, remélem nem nagy gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) gonye


gonye
csendes tag

Szia,
Nekem az R7 van fenn. Tökéletes! Ami nem volt benne az notepad, és egy .pdf olvasó ezeket használom, úgyhogy pótoltam a marketről. Eddig csak FLB-ket használtam, de az 1.4.1-es nálam már nem volt stabil. Ezzel az r7-el még semmi gondom nem volt, és bevallom, nem is értem, hogy mi ez az angol 2.1-es t-mobilos frissítés. Én azt gondoltam, hogy az újabb főzött romoknak már ez az alapja... :U

(#20) NPeete


NPeete
tag

a gyári T-s romban milyen launcher van amúgy? Az a sajátjuk?
btw. azt se tom pontosan, hogy miket fed a launcher...

[ Szerkesztve ]

(#21) impalaman válasza NPeete (#20) üzenetére


impalaman
aktív tag

A launcherek, home-ok, főképernyő alkalmazások, nevezzük őket úgy ahogy tetszik, arra valók, hogy tudj alkalmazásokat indítani, widgeteket használni, ikonokat rendezni stb. Amúgy igen, a T-s gyári romban egy saját Huawei által fejlesztett launcher van, ami nekem nem tetszik, de ez csak az én véleményem. :)

@gonye: Az új angol frissítés elvileg javít egy-két hibát (ez a custom romokra semmilyen hatással nincs) és megnövelték benne a DATA partíció méretét 10 MB-tal, így ennyivel több elérhető belső memória lesz telepítéshez. Én csak a több hely miatt tettem fel.

[ Szerkesztve ]

(#22) gonye válasza impalaman (#21) üzenetére


gonye
csendes tag

Köszönöm a válaszod, én akkor maradok az r7-es DMC-nél. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.