Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Seikai


Seikai
aktív tag

Ps4-nél elkezdtem reménykedni az utóbbi 2 hónap jó volt most meg ez......

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#2) blackydan válasza Seikai (#1) üzenetére


blackydan
senior tag

Gondolom az unnepek miatt kicsit magasabbra tettek a lecet, de sajnos meg mindig elegge lapos a kinalat :(

(#3) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

PS3ra viszonylag korrekt, szóval én most örülök :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) oriic válasza Sirandrish (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már megint jobb mint X1-re. :(

Live-Die-Respawn

(#6) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Azért a Transistor nem akármi játék... :D

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#7) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért a PS4es se túl combos.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) oriic válasza Sirandrish (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Transistor nagyon jó játék. :)

Live-Die-Respawn

(#9) Sirandrish válasza oriic (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

De csak egy Indie cím..és kétlem hogy bárki a Transistorért fizetné a PS plust :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) moli.hu


moli.hu
őstag

nem is tudom, hogy merjek-e panaszkodni a valtozo cimsor-szoveg miatt (mult alkalommal nem volt "a"), vagy ujra el leszek mondva playstation-buzinak (ez jelen hirnel kulonosen vicces volna), csalo, hazug, tolvaj embernek?
mindenesetre en azert jo munkat kivanok.

[ Szerkesztve ]

(#11) oriic válasza moli.hu (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán értem mi a probléma. Akciófigyelőnél, PS Plus, Xbox Live esetében sablon szövegek olvashatóak, ahol csak az adatokat és címeket kell változtatni. Ez nem véletlen, tudatos döntés.

A szöveg értelmezhető, nyelvtanilag helyes, szóval mi a probléma.

Máskor pedig ha hibát találsz, jelezd kérlek privátban, mert hsz-ben ez eléggé off. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) EnterR


EnterR
veterán

Elég gyenge a PS4-es felhozatal. :(

PSN ID: marquuard

(#13) Rage47 válasza EnterR (#12) üzenetére


Rage47
veterán

A Transistor jo

(#14) HuMarc válasza Sirandrish (#9) üzenetére


HuMarc
addikt

Én fizetném :U Baromi jó játék, de sem a gépemen nem fut, sem a PS3-on... Meg amúgy ki a fenét érdekel, hogy indie cím, vagy sem?

(#15) Sirandrish válasza HuMarc (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sokan fanyalognak az indie címek láttán. Nem kell messzire menni. Kukkolj be a PS4 topikba. Főleg amikor kiderül hogy mik lesznek az új PS plus tartalmak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) HuMarc válasza Sirandrish (#15) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát, ez mindenkinek az egyéni szoc.-problémája. Egy játék se jobb, se rosszabb nem lesz attól, hogy indie, és a Transistor egy iszonyatosan jó játék.

Az Apotheon tényleg nem tűnik valami nagy eresztésnek, játékmechanikailag kb. a Dark Lands nevű ingyenes mobiljáték szintjén áll (ami egy nagyon jó játék, de mobilon), viszont aki szereti a görög mitológiát, annak bejövős lehet.

(#17) Sirandrish válasza HuMarc (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom jobban örül mindenki ha nem egy 3-4K-s címet hanem mondjuk egy 8-10K-sat kap. Ilyen egyszerű. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) HuMarc válasza Sirandrish (#17) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát, aki így szemléli a dolgokat, annak egészségére. A Hitman Trilogy-t én le se töltöttem, mert nem érdekel, pedig a Store-ban 10 000 Ft. A Yakuza 4-et sem fogom letölteni, valamikor az is teljes árú játék volt. Én nem drága játékokat, hanem játékokat szeretnék kapni Plusban. És a Transistor . És egyébként majdem 6000 Ft, tehát az éves PS Plus előfizetésnek több, mint a harmada.

(#19) Sirandrish válasza HuMarc (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Drága és jó játékot akar a nép :)
Szerintem érted te ezt.
Nem az a lényeg hogy 20K legyen...hanem hogy jó és lehetőleg 20K..nah :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.