Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madgie


madgie
titán

Eddig is borzasztó erős volt objektívekben a Fuji, most is nagyon jó cuccai jönnek.

Hogy mennyiért és ki fogja tudni megvenni? Az más kérdés :)

(#2) fi:zi'k válasza madgie (#1) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pont tegnap nézegettem az X-T1-et, meg hozzá a lencséket. Hát jajj.
Eladom mindenemet és a kitobi mellé talán tudok venni egy fényerős üveget még, és ezzel vége a keretnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3) madgie válasza fi:zi'k (#2) üzenetére


madgie
titán

Nekem nincs kit, de van egy 35/1.4, hát valami csudi üveg ez :))

szerk: ja, meg X-T1 sincs, pedig az is baba gép :)

[ Szerkesztve ]

(#4) SylverR


SylverR
senior tag

Betudnám söpörni őket egy táskába... Egy platóról. ;] :B

Nem!

(#5) fi:zi'k válasza madgie (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ugye, hogy ugye.
Mondjuk a használt árakat még nem néztem,de az ötvenes üvegük biztos kellene, ami 1000 ojró. Mellé mondjuk a 14/2.8, hogy legyen vmi nagylátó is, és már közel 3000-nél tartunk. :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) fairi válasza SylverR (#4) üzenetére


fairi
addikt

majd szólj nekem ha látsz ilyan platót:)

Én a teleobira vagyok kíváncsi, MILC-hez még nem nagyon készítettek jó teleobit, főleg zoomot(m43 tudom van kettő telezoom de elég alapok lettek)

(#7) madgie válasza fairi (#6) üzenetére


madgie
titán

Fujira majdnem mindig nagyobbak az objektívek, mint a Micro 4/3-ra, könnyebben lenyomható az emberek torkán egy nagyobb méretű f2.8-as telezúm.

De engem elsősorban a két új fix érdekel... meg mondjuk borsot törhetnének a Samyang orra alá egy 12/2 alternatívával (bár magam ellen beszélek, mert nekem ez a Sami van :D)

(#8) .mf válasza fairi (#6) üzenetére


.mf
veterán

M4/3-hoz pont érkezik 40-150 (ekv 80-300) f2.8-as; és adapterezhető a 4/3-os 50-200 f3.5-4.5, ami egy kiváló éles obi.

---

Ha kihoznának egy OMD vázstabis XT1-utódot, nagyon megremegne a kezem... Fotós fronton szerintem most a Fuji hozza a legérdekesebb dolgokat: kiváló üvegek, jó vázak.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) fairi válasza .mf (#8) üzenetére


fairi
addikt

azért a ekv 300mm nem egy olyan erős tele, nagyon is tudom...
Mondjuk a 50-200 (ekv 100-400) m43-ra már nem is lenne olyan rossz.250mm,na az már tényleg jó kis tele lenni(mondjuk 100-250 f/4 nem is nézne ki rosszul m43-on)
Ezek az adapterezett dolgok mindig lassúak, plusz hossznövelők

Vázakban van egy fura hiba magas iso-n csak jpg-t adnak, raw iso6400-ig van. Mi a fene? és vhogy az 1/8000-et se nagyon látni náluk, mondjuk ez a legkisebb baj.Mondjuk sok fényerős obi mellett nem lenen haszontalan...

Obi téren elég erős már. Kíváncsi vagyok mi lesz az a tele...

[ Szerkesztve ]

(#10) arn válasza fi:zi'k (#2) üzenetére


arn
félisten

En pont ezt tettem, de mar megint harom obinal jarok, es ugyse tudom megallni, hogy meg ne probaljak ki ezt azt.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) SylverR válasza fairi (#6) üzenetére


SylverR
senior tag

Oké, majszólok! :DDD

Az a 27 mm-es fix tetszene, kár, hogy nem menne rá a Nikonra. :U

Nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.