Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon beteg lesz úgy érzem :D

Live-Die-Respawn

(#2) james001 válasza oriic (#1) üzenetére


james001
veterán

Az biztos,engem nagyon felcsigázott,már a P.T. demó óta :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) atike


atike
nagyúr

Nagyon durván jó! Visszaadja a világ hangulatát nem gyengén... :) Igen, kellően beteg... :DDD

(#4) aizen92


aizen92
addikt

Nope,nope,nope.... NOPE!
Ez naaaagyon beteg!!! :Y A végigjátszás után a creditek előtt ki kéne rakni egy ilyet: Kérjük játék után azonnal keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5) james001 válasza aizen92 (#4) üzenetére


james001
veterán

Miért ezt neked és HuMarc kollégának találták ki ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) aizen92 válasza james001 (#5) üzenetére


aizen92
addikt

Köszi! Majd HuMarc-kal nyomunk egy youtubeos live streamet, ha lehet coopban játszani! :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7) Geller72


Geller72
veterán

" A videó érdekessége, hogy nem konkrétan a készülő remekműből származik, hanem egyfajta elképezése a ránk váró szörnyűségeknek."
L.O.L.

(#8) oriic válasza Geller72 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért is?

Hivatalosan "Concept Trailer"-nek hívják, vagyis nem a játékból származó előzetes.

Live-Die-Respawn

(#9) satz18


satz18
őstag

Egy királyos volt. Az első 3 nagyon tetszett, a 4 még szódával, azóta viszont hanyagoltam a sorozatot. Lehet itt jött el az újra elővétel pillanata.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) horkovy24


horkovy24
senior tag

Nekem azért vannak aggodalmaim a játékkal kapcsolatban! Norman Reedus a Walking Dead-ből mint főszereplő egy Silent Hill-ben?! Én jobban szerettem a friss úgymond ismeretlen új főszereplőket akiknek a történet során megismerhettük a történeteiket. De ez még csak az egyik része a dolognak a másik az a bizonyos plusz s betű a Hill szócskának a végén. Nagyon attól tartok hogy ebből is csak egy ilyen epizodikusan letölthető szarságot akarnak majd csinálni. Ami azért valljuk be eléggé elrontaná magának az egész játéknak a varázsát persze ezt csak azok éreznék igazán akik az első résztől végigtolták az összes részét a játéknak mint például én is. Nagy Silent Hill fan vagyok. De most per pillanat az egyetlen konzolom egy Wii U és megmondom őszintén hogy mikor erről a játékról meghallottam az első híreket nagyon elgondolkoztam a Wii U mellé egy PS4 beszerzésén. De egyenlőre úgy vagyok vele hogy azért még várok a dolgokkal mert nem tudom mi is fog majd ebből a játékból ki sülni. Mert valljuk be azért mostanában egyre több játéknál lehet azt észre venni hogy nagyobb a füstje mint a lángja még akkor is ha igazán nagy címekről van szó. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#11) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Elég durva Trailer lett. Azt hiszem ezt is csak YouTube-n merem "végigjátszani". :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#12) mlinus


mlinus
őstag

ez engem nem fogott meg, ez a trailer kb olyan volt hogy "pakoljunk bele minnél több furcsaságot aztán meglássuk mi lesz"

de a játékot nagyon várom.

(#13) section9


section9
őstag

Ez is bekerült a "játékok amikkel sosem fogok játszani, mert nem akarok szívrohamot kapni" dobozkámba. :B

(#14) Def26


Def26
félisten

Multicím vagy csak ps4?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) wednesday válasza horkovy24 (#10) üzenetére


wednesday
őstag

"Walking Dead-ből mint főszereplő egy Silent Hill-ben?! Én jobban szerettem a friss úgymond ismeretlen új főszereplőket akiknek a történet során megismerhettük a történeteiket."

Miért lenne ez most másképp? Tudsz valamit a főszereplőről? Nem egy párhuzamos dimenziókapun esett át Daryl Dixon, hogy rádöbbenjen itt nem zombik vannak körülötte már.

Az arcát (hangját) adja a játékhoz. Egyébként kíváncsi leszek ezt TPS vagy FPS nézetben fog e maga a játék futni.

(#16) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

űb+ :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) sagesz93


sagesz93
addikt

Köszönöm szépen, nekem ennyi elég is volt a játékból :DDD

(#18) horkovy24 válasza wednesday (#15) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ebben igazad van aláírom főszereplőről sem a történetről nem tudunk még semmit! De ez a dolog hogy ő a főszereplő még inkább ezt az epizodikus dolgot vetití nekem előre! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#19) Šolaire


Šolaire
veterán

Én még xbox classic-on játszottam a 2. résszel. Olyan apró dolgok voltak a legfélelmetesebbek mint pl amikor az ember átment egy szobán a bent lévő tv nem üzemelt,mikor visszatértem a tv be volt kapcsolva persze adás nem volt benne csak zúgot mellette pedig egy hatalmas vérfolt amin látszott hogy valakit egy iszonyatos nem evilági valami széttrancsírozott majd elvonszolt. Ezzel csak azt akartam érzékeltetni hogy az ilyen apró dolgok sokkal jobban hatottak lelkileg az emberre mint az ilyen hatásvadász ijesztgetések. Attól félek hogy csak a mostani divatot próbálják meglovagolni,de ne legyen igazam. :N

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) wednesday válasza horkovy24 (#18) üzenetére


wednesday
őstag

Igen, ez az epizósdi nekem sem tetszik. :N

Remélem ez legalább azt jelenti, hogy egy összegyűjtött "évad" sokkal többet nyújt egy komplett játéknál.

No meg azt is remélem, hogy a régi részek hangulata visszaköszön majd. Történetre, fejtörőkre gondolok. A Silent hill-be az volt a jó, hogy az ijesztő atmoszféra ellenére az embert hajtotta a kíváncsiság, hogy rájöjjön "mégis mi folyik itt"?

(#21) kengyel


kengyel
nagyúr

Ebből nem sok minden derült ki :)

kengyel

(#22) horkovy24 válasza wednesday (#20) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát meglátjuk! Kíváncsian várom a végeredményt! Attól teszem függővé a dolgokat! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#23) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Nagyon jó! Már alig várom! :DDD

A Hideo Kojima Game

(#24) Chp válasza Def26 (#14) üzenetére


Chp
őstag

Én is érdekelt vagyok.

(#25) saelin válasza wednesday (#20) üzenetére


saelin
veterán

Utolsó silent hill játékom a the room volt... a zenéit mai napig hallgatom! Ezzel a folyosós-szobás videóval nagyon rá utalnak szerintem, jó lesz ez.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#26) wednesday válasza saelin (#25) üzenetére


wednesday
őstag

Biztos több utalás is lesz a régebbi részekre. A 4. rész is tetszett nekem, bár sokak szerint nem az igazi. De önmagában nem volt rossz, pláne a mai alkotásokhoz képest meg egyenesen kiváló.

Most már egyre biztosabb vagyok az epizódikus formában, nem csak találgatás ez szerintem. A Hills is ezt akarja jelenteni. Mert eddig fogalmam sem volt mi szükség erre a plusz betűre.

(#27) oriic válasza Def26 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jön One-ra is.

Live-Die-Respawn

(#28) HKorn


HKorn
addikt

bameg ez de parrantós lesz, ezt este fülessel egyedül tolni, kb egyfolytában állna a szőr a kezemen :D

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.