Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na pasztmek.

All→M8

(#2) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

Sajnos ez minden szegmensben megfigyelhető és nem csak a "nagy" márkáknál.Egyre drágábbak a feltörekvő kínai gyártók készülékei is.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#3) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Kár lenne, mert szerintem az egyik sikere ez volt a G2-nek illetve a G3-nak, de az utóbbi időben látszik a középkategória árazásán, hogy emelkednek a kezdőáraik.

(#4) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Ha a sima G4 270e körül lesz, akkor a Note ellen szánt verzió mennyi? 300e-320e ft??

Xr

(#5) atike


atike
nagyúr

Volt olyan valaki aki azt hitte, hogy nem lesz drága...? :U

(#6) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Gratulálok a gyártóknak, tényleg bejön az a jóslat régebbről hogy lassan pár év múlva elérjük a fél millás telefon árakat.

[ Szerkesztve ]

(#7) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Talán lehet megérné nem akkora haszonkulccsal dolgozni az LG-nél a G4 esetében, hogy kicsit kifogja a szelet a Samsung vitorlájából...

Rendben hogy prémium bőr hátlap, meg miegymás... De ha ez így marad akkor az nem tesz jót az LG piaci pozíciójának... Legalább is javítani nem fog rajta...

Szerintem.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8) #86973952 válasza Hunt3r22 (#4) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az már kb. előre borítékolható, hogy az új Note (Samsung) sem lesz ennél olcsóbb. Szóval 2015 -ben ez elég reális saccnak tűnik.

(#9) pit stop


pit stop
addikt

Edge ellen? Mert miért is?
Sokakkal ellentétben ez a bőrös hátlap nekem nagyon nem jön be (bár élőben lehet más lesz) - akkor inkább kérném egy sima hátlappal. Mert semmi pluszt nem ad majd azon kívül egy S6-hoz vagy i6-hoz szerintem (valamiben egyik, valamiben másik lesz kicsit jobb, de aránylag kiegyenlített lenne).
Vettem mostanában LG termékeket, szép és jó, de nem látom hogy többiek feletti prémium lenne...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Ami a cikkből kimaradt, hogy ugyanott a 32GB S6 $795. Ami "csak" 30-al kevesebb. Itthon sem lesz ez 270k, de ettől függetlenül tényleg több mint amire számítottak a G2/G3 tulajok hisz azok is a jó/jobb ár/érték arány miatt voltak olyan kelendőek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) gerii


gerii
addikt

Úgy látszik van piaca az ilyen árazású telefonoknak is, pedig már röhej kategória.

(#12) myckie2 válasza WinstonWolf (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Honnan tudod, hogy a haszon kulcs olyan nagy? Szerintem bőven elképzelhető, hogy a haszon ugyan akkora lesz a G4-en mint a G3-on, csak az R&D és marketing költségek változtak.

[ Szerkesztve ]

(#13) Chevalier


Chevalier
tag

Annàl nagyobbat fog zuhanni az ára hasznàltan

einhorn az finkle

(#14) Snoop27


Snoop27
őstag

Tartok tole, hogy nem fogja elerni az S6 sebesseget, de barcsak ne lenne igazam. Nagyon varom ezt a telot, mert erre akartam (volna) lecserelni a G2-t, de ennyi penzt nem fogok kiadni erte :(

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#15) expander válasza pit stop (#9) üzenetére


expander
senior tag

szerintem egyertelmu, hogyha nem bor hatlappal kered, akkor nem lesz felszamolva a bor hatlap ara... valoszinuleg 10-20 dolcsit igy faraghatsz az arbol, de 800 kornyeken az mar kit erdekel... :D
amugymeg sajnos varhato volt, hogy ok is el fognak szallni az arakkal, ha ellenfelei szeretnenek lenni az s6-i6 frontnak, arban is ott kell lenniuk presztizsbol :(

(#16) joey04


joey04
titán

ezek meghülyültek...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) zsolt0017


zsolt0017
tag

Nem hiszem, hogy ez beigazolódik. Oké, hogy sokaknak ez lenne alternatíva (cserélhető akku + sd), de ehhez az árazáshoz minden extra funció kevés lenne. Vicc.

(#18) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Úh, ha tényleg ennyi lesz, akkor esélyük sincs! Az S6 Edge egyszerűen annyira ott van a szeren minden tekintetben (kitűnő anyaghasználat, a piac leggyorsabb processzora, kijelzőre szintén nem lehet panasz, extravagáns kinézet), hogy a G4-et nem tudom elképzelni, hogy fel tudnák fegyverezni valamilyen versenyképes megoldással, ami miatt az emberek inkább azt vennék, mint az Edge-et.
Sosem bírtam a Samsungot, de az Edge-et nagyon eltalálták...

Minden szavam magánvélemény!

(#19) migabi24 válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


migabi24
nagyúr

Sajnos mi vásárlók verjük fel az árakat, a gyártó csak kihasználja a helyzetet teljesen jogosan, ne félj ha megjelenés napján nem rohanna mindenki megvenni mindegy mennyiért adják alapon, szépen lejjebb mennének az árak

(#20) TRIvidore


TRIvidore
tag

Lesz krokodilbőrhátlapos variáns is? Inkább ne, reméljük nem ilyesmi indokolja a magasabb árat...

Never say no to...@##%%£...Panda

(#21) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Az LG mindig kicsivel a Samsung mögött járt felső kategóriás telókban, de árban kedvezőbb tudott maradni. Pl: Galaxy S2/Optimus 2x
Galaxy S3/Optimus 4X HD
Galaxy S4/G2
Galaxy S5/G3
Ha nem tudják magukat rendesen oda tenni az éven, akkor nem lesz valami nagy eladási darabszámuk.(Ha olcsóbb tud maradni, persze akkor más a helyzet.)
Én drukkolok nekik, de szerintem egy bőr hátlap nem lesz hozzá elég.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#22) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ha tényleg ennyibe fog kerülni akkot rohadt nagy bukta lesz!

(#23) babkukta


babkukta
senior tag

Lehet h ez csak az én eszmém, de szerintem a G2 és G3 is csak azért fogyott jól, mert jó ár/érték arány jellemezte, nem pedig azért, mert LG. A szolgáltatói árazásban is megfigyelhető, h a G3 pl jóval az S5 alatt van, de ez csak egy példa volt a sokból. Nem beszélve arról, h se a G3, se a G Flex 2 rajtja nem volt zökkenőmentes (szoftveresen). Nem tudom mire fel, de vmiben nagyon bíznak az LG-ék. A bőrben?? Kétlem, h az dobná meg az árát ennyivel. Hardver?? Sokkal olcsóbban hozzák ugyanezt. Kamera?? Hát, eddig nem hangzik rosszul, amit hallani róla, de a Samsungot eddig se nagyon tudta leverni senki (kivéve Nokia), tökmind1 milyen csili-vili marketing szöveggel jöttek. Nem lesz ez az árazás vmi jó :(

Üdvözlettel, Tibi

(#24) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem meglepő, ma a felső kategória a nagyobb gyártóknál mind jóval 200 felett kóstál, ez van.

(#25) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

De igen csak jó lesz.
Már a G3 is durva megy szép is nagyon.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#26) HawerKing


HawerKing
őstag

:)) VEEEEEEHEHEEEE
Nemis reg irtam mas topickban hogy az S6 es tarsa az idei csucs es a konkurencia alig tudja megszorongatni, egybol le is torkoltak, hogy annyi penzert lehet is jo .....
Meghogy a G4 jobb vetel lesz na persze persze

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#27) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Remélem lesz majd egy butított változat, kisseb fullhds kijelzővel, hasonló hardverrel, és sokkal olcsóbban... :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#28) Márko88


Márko88
aktív tag

Lassan 400.000 ft lesz egy új felsőkategóriás okostelefon.
A HTC-m is súrolt egy lélektani határt, de ha így folytatódnak többet nem veszek ennyiért, elég lesz a középkategóriás 90-100ért.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#29) Kasya válasza Xaels (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Szvsz a Flex 2 környékén fog nyitni.

(#30) Narxis


Narxis
nagyúr

Örülök neki legalább jobban megbecsülik az emberek azt ami van illetve nem fog boldog-boldogtalan G4-el flangálni.

Thanos was right.

(#31) babosmiki válasza Narxis (#30) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez a hír szerintem kamu!
A eddigiek mind azt igazolják, hogy az LG olcsóbb a Samsungnál ebben a kategóriában.
Miért is lenne drágább mint az S6? Ha olcsóbb lesz akkor sem tud majd vele versenyezni eladásokban...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#32) bAtt001 válasza Márko88 (#28) üzenetére


bAtt001
addikt

azzal meg csak annyi a gond hogy miután megvetted supportra ne nagyon számíts, ez van manapság a nagyobb gyártóknál kb a felsőkategóriának jár a későbbi support, a mini meg hasonló telefonok gazdái nézhetnek bánatosan... na de előre kínaiak én tuti xiaomi, oneplus, huawei, meizu márkák közül fogok válogatni :D

(#33) Jhonny06 válasza babosmiki (#31) üzenetére


Jhonny06
veterán

Miért lenne kamu? Kb. ilyen árkategóriában megy az S6 meg az iPhone 6/6 Plus is és azokat is viszik, mint a cukrot. Ez a néhány tízezer forint nem számít annak, aki amúgy is venne egy felső kategóriás telefont.

Akinek meg sok, annak néhány tízezerrel olcsóbban is sok lenne, így nagyon nem veszítenek vásárlókat.

[ Szerkesztve ]

(#34) babkukta válasza bAtt001 (#32) üzenetére


babkukta
senior tag

support... figyelj csak, neked ér dupla annyi zsét egy felső kategóriás telefon, h 1 vagy 2-vel több frissítést kapj a 2 év alatt?? :D Az a gond, h az a support is olyan a felsőkategóriában, amilyen. Ha lenne a flagshipekre 3 év support, sz.rni bele. De pl az h most megkapod e a bugos 5.0-ás lollit, vagy van egy stabil 4.4.4-ed... :D Érted.
Továbbra is azt vallom, h vegyen Nexust, akinek fontos a folyamatos frissítést. Én lesz.rom h 1 vagy 2-vel kisebb a droidszámom, legyen jó és stabil!! A többi nem érdekel

Üdvözlettel, Tibi

(#35) Wapmester


Wapmester
senior tag

itt aztán nagyon melléfognak, ha drágábban adják, mert akinek van egy kis esze tutira a samsungot válassza LG helyett, ez a bőr hátlapos hülyeség meg röhej

(#36) papi77 válasza babosmiki (#31) üzenetére


papi77
addikt

Szerintem is kamu!
Eddig is olcsóbban adta az LG a prémium kategóriás teljeit,valszeg most is min. 10%- al olcsóbb lesz.

Az első: NOKIA 1611

(#37) bAtt001 válasza babkukta (#34) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem nexusom is van és nincs gondom a lollipoppal csodával határos módon :D továbbra is vennék nexust nem kérdés de hogy 6 colra lőtték be a szerintük ideális méretet az valami borzalom... am meg kényszeres frissítő vagyok nekem kell az h még ha nem is használom de elérhető legyen a legújabb :DDD

(#38) drfedayn


drfedayn
tag

Leszarom 1 milla alatt nem veszünk telefont :C

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#39) babosmiki válasza papi77 (#36) üzenetére


babosmiki
addikt

+1 :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#40) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Szerintem ez csak egy előrendelési ár. Ken hong azt nyilatkozta az év elején,hogy a G4,a G3 és a flex2 ára között lesz.

(#41) Ace owner


Ace owner
addikt

Hát ez elég nevetséges árazás.. :U

Galaxy Fold 4

(#42) Weeman1


Weeman1
veterán

Majd ha kiadják meglátjuk pontosan mennyi lesz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43) Xaels válasza Kasya (#29) üzenetére


Xaels
félisten

Valósznűleg igen. Nekem egyébként nagyon bejön ez a bőr hátlap, még a barna is. Kicsit megcsömörlöttem a műanyag-üveg-fém triótól amit mindenki használ. Az LG most tényleg bátran nyúlt hozzá egy olyan anyaghoz amit ritkán fogunk a kezünkbe telefonon.

Viszont itt is látszik mennyire nem olvasnak, néznek utána az itt hozzászólok. Már lassan ezért is koptatom egyre kevesebbet a fórum hasábjain a számat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) Penguin95


Penguin95
senior tag

Nem hiszem, hogy ez valós ár. Ráadásul azért volt már ettől drágább csúcskészülék is.

(#45) Garada


Garada
őstag

Aztán ha ténylegesen nem fogy a várt szinten hamar eléri a G3 árát.

(#46) jacis


jacis
nagyúr

Igen nagy hiba lenne az LG-től....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) M5Norbi válasza Garada (#45) üzenetére


M5Norbi
őstag

Szerintem is.
Majdnemhogy borítékolható.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#48) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Addig fogják felfelé nyomni a gyártók az árakat, amíg a fanok ugranak rá. Kíváncsi lennék mennyire menne le a mobilok ára, ha egy szélesebb vevőréteg azt mondaná, hogy "OK ennyi?", akkor most nem cserélem le amim van. Lenne pánik és leárazás nagyon hamar.

(#49) Damage401


Damage401
senior tag

Lehet ilyen HSZ csalogató a cikk. DE azt látom amióta az Iphone egyre drágább, meg a Samsung is emelt az árain bőven, azóta mindenki így akarja megmutatni hogy ez a flagship ami majdnem hogy 1000 dollárt is súrol. Fent azon gondolkodnak, miben vagyok Én különb mint egy Iphone vagy a Samsung. Nesztek Prémium 300k-ért Support meg le van kakálva. Vagy a Snapi810 fűtőkazán ilyen drága. :D

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#50) Matada2.3 válasza atike (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én :(

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.