Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #79335424


#79335424
törölt tag

Nekem ezektől olyan "12, egy tucat" érzésem támad. Ilyenekkel már Dunát lehetne rekeszteni.
De, ha láttok az IFA -n a Huawei Talkbandéhoz hasonló koncepciót (kipattintható BT füles), akkor légyszi, írjatok róla! Köszi!

(#2) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Pénztárca kompatibilis lenne inkább. :)

(#3) Kékes525 válasza #79335424 (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha ezek nem tetszenek, akkor ilyet válassz: Cicret Bracelet video, Cicret Bracelet Home page Ettől nem lesz a "12, egy tucat" érzésed. :N

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) Zoja™ válasza Kékes525 (#3) üzenetére


Zoja™
őstag

Főleg, hogy a honlapon található videó is fake. Elég csak a ,,karra kivetített" kép mozgását figyelni, könnyen észrevehető, hogy egy gyenge utómunka az egész.

(#5) #79335424 válasza Kékes525 (#3) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, de ezen már túl vagyok. Szép elképzelés, de a prototípus képességeiből kiindulva, odébb van még, mire megvalósul a terv. Meg aztán vannak hátrányai is. Mediterrán helyeken a napfény a problémás, északabbra meg a vetítőt eltakaró kabátujj. Én sokkal egyszerűbbel is beérném. Egy Talkband, amin vannak hangerőszabályzó hardvergombok és meg tudja jeleníteni a különböző eseményeket úgy, mint a legtöbb okoskütyü. Sztem manapság ezek nem irreális igények.

zoooja:
Azok nem "fake" videók, hanem bemutatják a koncepciót. Ez nem "csalás"! Van egy videójuk, amin bemutatják, hogy hol tartanak a koncepció megvalósításában.

[ Szerkesztve ]

(#6) Kékes525 válasza Zoja™ (#4) üzenetére


Kékes525
félisten

Tudom, de nagyon jól nézne ki. Azért elfogadnék egy működő hasonló herkentyűt. :K

(#5) Somatom: Lassan kijönnek a valódi 3D-és kivetítők és akkor face to face beszélgethetünk. Olyan értelemben fake, hogy még nincs teljesen kész. Amúgy kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a megvalósított forma.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7) #79335424 válasza Kékes525 (#6) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy Kickstarter project volt, ahhoz készült a videó. Ez az eddig megvalósult prototípus.

[ Szerkesztve ]

(#8) joey04


joey04
titán

Az apró kijelzőn Play Áruház és persze billentyűzet is akad
:D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Kékes525 válasza #79335424 (#7) üzenetére


Kékes525
félisten

Kezdetnek nem rossz, de azért messze van még a kitűzött cél.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#10) #79335424 válasza Kékes525 (#9) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mint írtam, én nem hiszek a sikerességben. Túl szűk tartományban használható. Ha nem vmi kiemelkedő karról vetít, akkor bármilyen ruhadarab kitakarhatja a fényforrást. Az akkuidő is kérdéses. Egy napfényben is látható fényerejű projektor ma még elég nagy energiaigényű. Legalábbis egy karkötőben elhelyezhető akkumulátornak.

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nah, a gyártók nekiálltak fosni magukból az okosórákat. De vajon vásárlók is vannak?

Minden szavam magánvélemény!

(#12) Kékes525 válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


Kékes525
félisten

Biztosan lesznek. Buta vásárlók okos órákhoz. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13) kakuk.tamas válasza joey04 (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

WÁÁÁÁHHHH! De gonosz! :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) dkaro


dkaro
őstag

Valaki ténylegesen próbálta már ezt a zywatchot WP-vel? Nagyon szeretnék egy ilyesmi "kiegészítőt" a telómhoz de eddig egyre se mondták, hogy jó lenne androidon kívül más OS-el is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.