Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Maradok a MiBand-nél.

(#2) petipetya válasza Fejvadi (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dettó.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Kékes525


Kékes525
félisten

Az alvásfigyelő módról már írtam az okosórák kapcsán, az nem olyan egyszerű, mert ahhoz, hogy pontos legyen EEG kell. Ahhoz pedig, hogy releváns véleményt lehessen adni róluk a mért paraméterek pontosságát és természetesen az eszköz árát kellene tudni.

Én pedig maradok a Fitbit Charge HR-nél.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) atike


atike
nagyúr

....én meg nem maradok semminél... :) Ez olyan, mint az okosóra... Várok még, hogy normális árra redukálódjanak a jobbak... Kellene, tetszene, de még most nagyon drága ami igazán jó. Ezt szerintem az okos karkötőkre is kijelenthetjük... Illetve kell még, hogy bővüljön a funkcionalitás is. De alakulnak hála az égnek...

(#5) kriver válasza petipetya (#2) üzenetére


kriver
tag

+1
Ez a homályos kvarc kijelző elég gagyin néz ki. Ilyen vackot még egy hipermarket sem tudna értékesíteni.

(#6) Cathulhu válasza Fejvadi (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Tudtommal az egy egyszeru buta aktivitas mero, nem is egy kategoria a ketto.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#7) Fejvadi válasza Cathulhu (#6) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Butának nem nevezném, mert az idő kijelzésén kívül, rengeteget tud. Van rá fórum, ott minden le van írva. Ha ennél kezdődik a buta karkötő, akkor a többit nem tudom minek lehetne nevezni és meglehet venni 5 ezerért, ami nem pénz ha a tudását nézzük. Erre a homályos vacakra, biztosan nem cserélném le. Egy feltöltéssel 2 hónapot elmegy.

(#8) Cathulhu válasza Fejvadi (#7) üzenetére


Cathulhu
addikt

Számomra azért buta, mert van benne egy gyorsulásmérő és kb ennyi. Namost ezért semmi szükségem egy karperecre. Volt egy olyan fitbitem is nagyon rövid ideig, de rájöttem, hogy nagyon limitált. Ahol számomra az értelmes funkciók kezdődnek, az mondjuk a pulzusmérés, de ezek már drágábbak is. Namost a cikkben szereplő cucc ezt tudja, a mi band nem, ezért nem is egy kategória a kettő. A kinézet másodlagos

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) Fejvadi válasza Cathulhu (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igaz, de számos más hasznos funkciója van, amit meg én használok. Ezért írtam, hogy nem váltanék erre.

(#10) draco31 válasza Fejvadi (#1) üzenetére


draco31
veterán

Én is azt választanám inkább, mint ezt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11) Wave86


Wave86
tag

Szerintem egy fitnesskarkötőnél a kijelző teljesen felesleges, mert csak szükségtelenül fogyasztja az akkumulátort. Helyette inkább a pontos, precíz adadgyűjtés a fontos, mellette pedig a diszkrét design. Hiszen leginkább akkor van értelme, ha egész nap viseljük, nemcsak edzésnél.
Nekem eddig legjobban a Jawbone UP3 fogta meg a fantáziám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.