Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Ehhez a felbontáshoz elég lesz a teljesítménye, nem is néz ki sz@rul, de biztosan túl lesz árazva, mint az összes CAT. Remélhetôleg az érintôje jól fog érzékelni, és be se ázik. Annyi rosszat hallani errôl a márkáról, kéne már egy kivétel -legalább itt az alsó kategóriában. Kezdhetnék mondjuk az elfogadható, normális árazással.

(#2) gergejly válasza Fred23 (#1) üzenetére


gergejly
aktív tag

és megint a hardveren spórolnak :W

(#3) kbyte1024 válasza Fred23 (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja. Tetszenek ès eleg is lenne,de az ára olyan horror lesz,hogy na.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gondolom vegtelenul tularazva jon...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kicsit gyenge, de strapatelefonhoz képest egészen szép.

(#6) Luck Dragon válasza Fejvadi (#5) üzenetére

S40 szerintem szebb, csak ott is az ára ami lehetetlen fogalommal ér fel, de a B100 az viszont jó a klasszikus kivitelek között.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Várhatóan kültéren használt telefonba képesek egy TFT kijelzőt belerakni :F . Sajnos én is annyira vegyes vélemémyeket olvastam a CAT telefonokról, hogy eddig soha nem kerültek komolyan számításba.

Laci

(#8) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Külsőre nagyon szép belseje borzalom

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

329 EUR / 100k, most néztem meg. Drága, túl van árazva, de 110-re számítottam, annál olcsóbb. :D

(#10) Fred23 válasza Fred23 (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Kár, hogy elmaradt a mobilarena.hu tesztje erről a készülékről! Állítólag egész jól sikerült, és gyorsan be is esett az ára 90 alá. Már több helyen kapható 82-83K-ért! CAT-hoz képest olcsó.

(#11) Bondi


Bondi
csendes tag

Van esetleg olyan is, aki használja és tudna véleményt írni, nem csak leírás meg boltban kézbevevés alapján alkot véleményt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.