Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

És ez miért játékra született ?
Vagyis mi az a specifikáció különleges feature ami miatt gamernek mondható ?

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Gémer tablet 2GB RAM-mal és x86-64-es Intel processzorral. :U
Legalább az ára nem lesz vészes, nettó 299 dolláról indul.

(#3) crue válasza ADAM1337 (#1) üzenetére


crue
őstag

A különleges feature valószínűleg az, hogy a játékok fele el sem indul kompatibilitási problémák miatt.

(#4) citkar válasza tjb007 (#2) üzenetére


citkar
addikt

Bezzeg a telefonba 10 magos SoC, 4 GB RAM kerül :) Kíváncsi vagyok, vajon az is hasonló külsővel fog rendelkezni?

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A spec alapján egy átlagos középkategóriás (oké az x7-es Intel az jó).
Már onnantól nem érdekelt a dolog, hogy Androidos...

Minden szavam magánvélemény!

(#7) tjb007 válasza crue (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Gameloft játékaival biztosan nem lesz gond, "szponzorálták" őket.

Októberben jön amúgy hozzánk 350 (+ helyi adók) eurós áron.

(#4) citkar

Az így fog kinézni: [link]
Mondjuk biztosan jóval többe is fog kerülni a tabletnél.

(#8) ADAM1337 válasza tjb007 (#7) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Engem nem győzött meg az az igazság.
Pedig szoktam játszani a telefonon, és hiányzik valami jobb kezelhetőség mint az archos gamepad-jánál látott modellnél az jó konstrukció volt eléggé, igaz ott is elég gyengus volt az aktuális csúcs hw-hez képest.
De egy hasonló minőségi megoldás snapdragon 808/810 vagy mtk helio x10-el elég durva ajánlat lenne hasonló áron mint ez.

(#9) rankesz válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


rankesz
veterán

Jaja, az a cherry trail soc 4 gb rammal meg win 10-el ütne igazán

(#10) milkabrams


milkabrams
őstag

inkább shield tabletet vennék, ha lenne rá pénzem

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#11) dilajoska1 válasza tjb007 (#7) üzenetére


dilajoska1
őstag

Húú a telefon nagyon tetszik.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#12) tjb007 válasza ADAM1337 (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Engem sem, főleg nem ezzel az "egyedi" (számomra bazári, gagyi) kinézettel, de nem is tartozom a célközönség soraiba.
Az a Helio X10 meg legyen inkább X20, azzal, meg még plusz 1-2GB RAM-mal tényleg ütős lett volna.

(#13) Wapmester


Wapmester
senior tag

ilyen specifikációval tényleg nem lehetne gamer tabletnek nevezni, az acernél nagyon lemaradhattak, ráadásul normális játékok se nagyon vannak androidra, ha ilyen tabletet gyártanak legalább toljanak alá pár kemény játékot is :)

(#14) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem egy nagy durranás. Bátorság a névválasztás.

(#15) Ádám16 válasza tjb007 (#2) üzenetére


Ádám16
addikt

Ezt én sem értem, hogy gondolták.
Erre bármelyik felső-középkategóriás tablet képes, a négy hangszórót pedig helyettesítheti bármilyen BT hangszóró.

(#16) erahurka


erahurka
félisten

Vártam valami olcsó Windows 10 tabot, kár hogy elmaradt :(

Viszont ez a Predator 8 remélem megjelenik Windows 10-zel is, na az gamer tab lenne.

(#17) gerii válasza erahurka (#16) üzenetére


gerii
addikt

Kicsit szolidabb elülső hangszórókkal szerintem baromi jó lehetne W10-zel.

(#18) erahurka válasza gerii (#17) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem így is. Vagy ugyanez a hardver, olcsóbb műanyag házban de Wacom technológiával.

(#19) doooo


doooo
veterán

Szerintem egy kicsit növelni kellett volna a képernyőt.. Ha már megvan az erőmű benne, akkor lehessen élvezni is a játékokat.

(#20) atike


atike
nagyúr

Tök jó lesz hozzá a Predator Plastic Bag és a Predator Joystick Controller Interface Enhancement... Pff...

:P

(#21) erahurka


erahurka
félisten

Ha lesz humoruk Schwarzival forgatnak reklámot hozzá :DDD

(#22) Fred23 válasza erahurka (#16) üzenetére


Fred23
nagyúr

Win10-zel is csak az eddigi Bay Trail-es tabikhoz képest lenne jobb. Azokhoz képest tényleg gamer, de egyébként alkalmatlan a Cherry Trail is egy modernebb játékra. A Cherry HD Graphics 153,6 GFLOPS-ra képes, ezzel kicsivel veri az Intel HD Graphics 3000-t. Half Life 2, Cs: Go, Far Cry, Deus Ex 1-2, Freelancer, stb. mennének csak. Nagyjából egy GeForce 7800 GTX teljesítményén van, ami egykor valóban meglehetôsen gamer kategória volt. Egykor. :)

Egyébként jó cucc szerintem is a Cherry Trail, csak azért a vásárlókba nem kéne hamis ábrándokat ültetni. Meg több Win10-es megoldást kéne tényleg kihozni. Az Android és a játék...

[ Szerkesztve ]

(#23) Paul119 válasza Fred23 (#22) üzenetére


Paul119
addikt

Nem az androiddal van baj hanem hogy az alkalmazások fele el sem fog indulni vagy iszonyatosan akadozni fog , igy meg a sz.rnak egy pofon kategória

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24) erahurka válasza Fred23 (#22) üzenetére


erahurka
félisten

De régi játékokat szépen futtatna. És egy Half-Life 2 szerintem bármelyik mai Droidos játék ellen megállná a helyét :)

Azért egy Android alapú gamer tablet is áltatás. High end grafikával mennek majd a pay to win förmedvények? Ez ám a gamer eszköz ;]

(#25) bostone


bostone
addikt

Most nem azért, de milyen játékok futnak win10 alatt tableten, amik leverik az androidot vagy az ios-t? Vagy nem mobilgame-ről beszélünk?

Egyébként pakolhattak volna bele még némi ramot? Belső tárnak a 64 giga ok.

(#26) mtcob válasza ADAM1337 (#1) üzenetére


mtcob
senior tag

Mert vannak rajta piros, szokatlan kialakítású hangszórók :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.