Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zombinyul


zombinyul
addikt

5,5" ekkora kavakkal, eleg durva. A kamera koruli resz engem elegge egy bizonyos Nokiara emlekeztet. :) Viszont minden mas szempontbol rendbe van, ha a kulsot nem nezem nagyon tetszetos. Az optikai zoom meg unikum.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#2) 2o1i válasza zombinyul (#1) üzenetére


2o1i
senior tag

Oldalt szerintem oké, viszont főképp alul nem túl esztétikus.
Volt a kezemben egy sima 4 gigás Zenfone és abszolút nem volt olyan érzésem, hogy bármi gond lenne vele.
Sőt, ha van káva legalább van hol megfogni a készüléket. :D
Ami igazán zavarna, hogy a vissza gomb és az alkalmazásváltó gomb pont fordítva van, mint ahogy szeretem. Bár ha hozzám vágnák, biztosan meg tudnám szokni! :)

(#3) Wapmester


Wapmester
senior tag

nagyon vagány a készülék hátulja, de lumiánál mintha már láttam volna ;] az eleje viszont nagyon unalmas, egy próba erejéig jó lenne nálam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Aucor


Aucor
senior tag

Nagyon csúnya szegény. :( Inkább lenne annyival vastagabb, de ne lenne kiálló kamera.

[ Szerkesztve ]

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem rossz. A hátulja ismerős. :)

Minden szavam magánvélemény!

(#6) zombinyul válasza 2o1i (#2) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem a gombok sorrendje pont jo, azzal nincs baj. De a kava akkor is durva, oldalt is. Ilyen meretbe nekem a G4 kavai teljesen megfeleloek, nem kell vastagabb. De ez mar tenyleg durva. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez sem lesz az esetem külsőre.

(#8) no more


no more
addikt

Tetszetősek az ASUS-ok és miután volt szerencsém a Zenfone 2-höz, ami képes több, mint 20 appot futtatni újratöltés nélkül (21-et töltöttem be, aztán meguntam), ez simán lehet best buy is, ha nem szállnak az árral!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#9) rnyk


rnyk
tag

Valszeg az akksinak kellett a hely a kamera modul miatt es jol lecsuszott es vele kicsit megnyult a keszulek alja is.

Lehetne fekete is a kamera bumpszli de asszem az mar nagyon hasonlitana :D az eleje talan meg hat fantaziatlan. Egy ujjlenyomat olvaso vagy valmi...

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#10) erahurka


erahurka
félisten

Lesz vagy 150-160 szerintem, bár jó lenne ha nem nyitna sokkal drágábban mint a sima Zenfone 2. A kamera teljesítmény is kérdéses, hiába az optikai zoom ha alapvetően csúnya képeket csinál mint a sima Zenfone 2 (bár abban talán Toshiba szenzor van, és remélhetőleg a Zoom verzió kap komolyabb manuális módot, neadj isten Camera2 API támogatást).

(#11) roli543


roli543
őstag

Xenon villanó?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) Ádám16 válasza Wapmester (#3) üzenetére


Ádám16
addikt

+1, eléggé hajaz az 1020-ra

(#13) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Kérdés ahhoz aki ért hozzá. Zoomhoz ugye hely kell, ha az optikák csúsznának be oldalról, az nem lenne kivitelezhető? Vagy le kéne védenem? :)
Szerk persze ez 3-4 fix 'objektív lenne, csak más lencsékkel.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#14) gerii válasza zombinyul (#1) üzenetére


gerii
addikt

Az eleje meg egy bizonyos Samsungra (hogy melyikre azt mindenki döntse el :P )

(#15) szebev


szebev
senior tag

Tetszik a telo, csak túl nagy lesz és szerintem drága is. 250000 alatt nem áll meg.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#16) Wapmester válasza gerii (#14) üzenetére


Wapmester
senior tag

szinte mindegyikre ;] :DDD

(#17) erahurka válasza szebev (#15) üzenetére


erahurka
félisten

Biztos vagyok benne hogy bőven 200 alatt lesz. 150-160 tűnik reálisnak. Sima Zenfone 2 4GB változata 130 körül megy.

(#18) atike


atike
nagyúr

Nem rossz.

Az 5 cm az nagy számnak számít...? Simán rámondtam volna, hogy a mostani telóm is csinál 5 cm-ről közelit. Persze lehet, hogy tévedek... :DDD

(#19) szebev válasza erahurka (#17) üzenetére


szebev
senior tag

Ez egy optikai zoomos telo lesz, tehát egyedi mobil, mert a piacon nem sok ilyen van. Azért gondoltam, hogy drága lesz. Meg úgy általában az Asus nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#20) #18512640


#18512640
törölt tag

Egy ujjlenyomat olvasó a bekapcs gombba, és álom teló lenne. Bár szerintem anélkül is meglennék, de azért az menő :D
De egész jó, a vas is rendben van, csak az árral ne szálljanak el

(#21) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

inkabb egy DSLR-be kellenne egy telefont rakni. :D

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#22) Aryes


Aryes
nagyúr

Isten áldja a tervezőket, én már évek óta ezt mondogattam, hogy ha zoom kell és tisztességes méretű lencserendszer, akkor a rejtett optika a megoldás! Remélem a Panasonic érzékelővel végre sikerült egy tisztességes képminőségű mobilt gyártani, ha igen, én biztos befizetek egyre. :)

(#23) Luck Dragon

Fanyalgok ellenére nekem tetszik, :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) TTTotya válasza #18512640 (#20) üzenetére


TTTotya
senior tag

+1 ha lenne ujjlenyomat olvasó bármelyik mostani csúcs Asus-ban, már vettem is volna egyet.

(#25) flexxx2


flexxx2
őstag

De jó lenne tudni mit tud a kamera.

(#27) madrac válasza szebev (#15) üzenetére


madrac
őstag

Kötve hiszem hogy sokáig magas lenne az ára. 100-120-ért dobálják már a 4gb ram-os zenfone 2-ket is itthon.. Ár/érték arányban nem igen van jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.