Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #20655360


#20655360
törölt tag

Ahha... szóval Kelet-Európai. Akk azért néz ki ilyen minőséginek. Nem ez a tipikus nyugati szemét.
A Painkillerre emlékeztet am. Abban is faszán lehetett darálni.

(#2) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

A Demonic Rod alakján felnevettem. Jó kis geg. :DDD

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Még néhány hónapja vettem meg PS4-re fillérekért az első részt, nagyon jó vétel volt. Kicsit "egyszerű" játék minden tekintetben, de tökéletes kikapcsolódás, jó kis pörgős cucc. Várom az új részt.

(#4) jaja1981


jaja1981
addikt

Hát ez brutal. Várjuk, cask legyen rá idő.

(#5) szupermacs


szupermacs
veterán

Az első részt is nagyon dicsérték. Egyébként mit várunk a lengyelektől? Én csak jó játékot láttam tőlük. Kezdésnek Witcher sorozat.
Európai cégek nagyon jókat dobnak piacra. Csak az amerikaiak nyomatják a sok háborús sablon lövöldéket és ócska, tartalmatlan de látványos játékokat.

(#6) huskydog17 válasza szupermacs (#5) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, ez egyébként elég jól látszódik a mai piacon, hogy az európai stúdiók adják a minőséget (nagyon kevés kivételtől eltekintve). A lengyeleknél szerintem még a Farm51 akik nagyon profik a FWH mellett. FPS téren amúgy még a horvát Croteam akik még nagyon magas minőséget képviselnek Komoly Samu kalandjaival. Nyugaton egyedül az id Software jut eszembe akik szintén értenek az FPS műfajhoz (az új Doom szintén nagyon ütősnek tűnik)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7) szupermacs válasza huskydog17 (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle. Mondjuk engem már az újabb játékok annyira nem érdekelnek, se konzolom, se gamer gépem nincs amin futnának.

(#8) Keeperv85 válasza szupermacs (#5) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az első részre kevés ember emlékszik, lévén nem most volt 1996. A remake átlagos FPS, de a vége úgy pofán veri az embert, hogy örölre megjegyzed... :K

(#9) huskydog17 válasza Keeperv85 (#8) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Én ez eredeti 95-ös verzióval soha nem játszottam, de a 2013-as remake az nagy kedvencem FPS téren. Már többször végigtoltam és nem unom, ez egy olyan játék, ahol a gyilkolást/mészárlást művészi szintre lehet emelni. :D Olyan sok kombó van, hogy nem lehet megunni.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#10) Nordic válasza huskydog17 (#6) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért az új Doom-al vigyáznék, mert már nincs senki a készítők között, aki annak idején kezdte. Még Carmack se. Lehet pont ettől lesz nagyon jó, vagy nagyon rossz.

(#11) szupermacs válasza Keeperv85 (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

A sorozat sem mai, de én azért belenéztem eredeti nyelven és szerintem nagyon jó volt. Csak kár, hogy nem találtam feliratot hozzá. Mondjuk ez se ma volt, amikor néztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.