Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #67977536


#67977536
törölt tag

"Nem tudom, hogy ez csak az Asrock ajándéka a felhasználóknak, mindenesetre azért jobb volt életem a Gigabyte korszakomban, ahol a működő rendszer alatt lehetett mindent megoldani."

Egyébként ilyen egyszerű bios frissítésben még sosem volt részem mint a mostani asrock lapokkal(H81+). biosba belép-1 kattintás, magának letölti, és telepíti a legújabbat. Ha már megtörtént akkor még szól is hogy nincs update. :D

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Miért nem upgradeltél? Nálam fájdalommentes volt 7-ről 8-ra, mindenem tökéletesen megmaradt, beállításokkal és minden sz*rral együtt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) Hunork válasza tDr1v3r (#2) üzenetére


Hunork
veterán

Mert már 2 éves volt a rendszer, tele mindenféle szeméttel. Ezek egy részét azért lehet kezelni (Ccleaner...stb), de az tény, hogy most az adott partíción 75 GB szabad hely van, korábban, mikor menet közben lett 8.1, meg 2 éves használat, max 19GB volt...Temp, Downloads...stb mappák rendre ürítve voltak. :K Ezért döntöttem a tiszta telepítés mellett, ami amúgy is ajánlanak mindenkinek 2-3 év után mindenképpen!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#4) Hunork válasza #67977536 (#1) üzenetére


Hunork
veterán

Hmmm...nekem H61M van, és csak külső eszközről engedi...h61m/u3s3 :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A saját tulajdonba vétel minek kell? Azt a rendszervinyón csinálod, vagy az adatvinyón amit a másik gépből pakoltál át?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) Hunork válasza kraftxld (#5) üzenetére


Hunork
veterán

Nem, a gépben van 3 HDD. Egyszerűen csak izgatott, hogy miért nem én vagyok a Tulajdonos... ezért kérdeztem a cikkben is, hogy ez ügyben kinek, mi a vélemény, tapasztalat? Mert ha már eredetiség, meg minden szép, tiszta, akkor legyek már én a Tulaja mindennek... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#7) szabonagyur válasza kraftxld (#5) üzenetére


szabonagyur
félisten

Win8.1 esetében még ha Win8.1 újratelepítéséről is van szó több meghajtó esetében elég gyakran előfordul ez a jogosultság dolog, főleg online fiók esetében. Win7-Win8 váltásnál is előfordulhat a dolog.

Rendszervinyón csak a rendszer partíciótól eltérő esetben kellhet ilyen tulajdonbavétel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#8) kraftxld válasza szabonagyur (#7) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, a cikkben nem volt egyértelmű, hogy a rendszerlemezen vagy az adatlemezen kell-e ez.
És igen, ha másik gépből vagy telepítésből kerül át az adatvinyó akkor ajánlott saját tulajdonba venni, mert szétcsúszhatnak a jogok :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) Gabor8634


Gabor8634
tag

Sziasztok lehet nem pont idevág de megkérdem most raktam újra a gépemet és az alaplapom egy ASUS Z77-A az lenne a kérdésrem a cd-ről kell valamit telepíteni vagy felesleges mert egy másik helyen kérdeztem de ott senki nem egyezett ebben a témában :) Gondoltam itt is megkérdem hátha többre jutok:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.