Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

Bármilyen segítség jól jönne ami előrelendítené a hadműveletet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Én csak a sajtmaffiával állok kapcsolatban, de megkérdezem őket, hogy jóban vannak-e a plüssmaffiával. Ja és ez persze titkos, vedd úgy hogy nem mondtam semmit. Ha kiderülne, ismerem a sajtmaffiát, beláthatatlan következményei lennének.

Hm mi ez a nagy fekete autó a házunk előtt?

(#4) Huma válasza #20749568 (#3) üzenetére


Huma
addikt

Az a baj, hogy nekem nem egy szimpla plüssnyúl kell, hanem egy Mimzy-nyúl. Szerintem ez túl specifikus ahhoz hogy ilyet áruljanak ott. Persze nem kizárt. Mindenesetre köszönöm a tippet!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6) Huma válasza #20749568 (#5) üzenetére


Huma
addikt

Köszönöm!
Kicsit bóvlinak tűnik. Olyan mintha valami kulcstartós verzió lenne. Vagy visszapillantóra akasztós. Ehhez képest 5kb 5e Ft. Plusz nem tudom mennyi a szállítás.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Huma


Huma
addikt

UP!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8) Huma


Huma
addikt

HUPP!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Huma


Huma
addikt

A végén kénytelen leszek só-lisztgyurmából készíteni egy sajátot.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) Huma


Huma
addikt

Up!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#11) Huma


Huma
addikt

UP!

Már nem olyan sürgős mert elmúlt az optimális időpont. Most a karácsony a cél. De addigra mindenképp szeretnék szerezni egy ilyet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) Huma


Huma
addikt

Találtam egy helyet ahol elkészítenék de a minimálisan rendelhető mennyiség ezer darab. Szóval várok 999 jelentkezőt a maradékra.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.