Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Huma:] Normális?

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

Ti hogy álltok ehhez a témához?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) baluka26


baluka26
veterán

Ha szigorúan nézzük nincs normális ember (mint ahogy anatómiailag tökéletes sincs) . Furcsa szokás, rigolya mindenkinél van. Szerintem a normalitásnak vannak peremfeltételei, nagyon sok, nem is tudnám konkretizálni, de egy adott példán pillanatok alatt ítélni tud az ember. Én pánikbetegként teljesen normálisnak tartom magam, pedig papírom van róla, hogy nem vagyok az. De amíg a környezetem is addig tart, nincs gond :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3) greenity


greenity
aktív tag

Én pl egyáltalán nem vagyok normális az átlag ember szemével nézve. Mégis ha a saját környezetem tekintem, akkor meg inkább vagyok normális, mint sok más ember.

Igazatok van, konkrét normalitás nincs, de ez nem is baj, jó ez így, hogy az emberek különbözők.. ha lenne egy csoport, ami ugyanolyan, akkor a világ unalmas lenne :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) Huma


Huma
addikt

Egyetértek veletek.
Nem ismerek olyan embert akiről biztosan kijelenthetem, hogy 100%-ig normális. Mindenkinek van valami beütése.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) HuMarc


HuMarc
addikt

Szerintem normális = társadalmilag (inkább) elfogadott. Tehát amit többet tartanak normálisnak, az normális. Ebben az értelmezésben tehát arra a kérdésre, hogy:

"Nem lehet hogy ez a másképp gondolkodó az aki valójában normális és a többség az amely elveszett valahol az útvesztőben?"

az a válasz, hogy nem. Persze attól senki sem lesz abnormális, vagy hülye, hogy másképp gondolkodik, mint a többiek. Max. különleges lesz. De nem normális.

(#6) Huma válasza HuMarc (#5) üzenetére


Huma
addikt

Azon gondolkodtam a napokban, hogy az normális e ha valaki órákon át képes saját magával beszélgetni. Amikor nincs jobb dolgom akkor pl gyakran folytatok képzeletbeli párbeszédeket fiktív szereplőkkel melyeket kitalált szituációk szülnek. A múltkor annyira belemerültem a dologba, hogy nem figyeltem és eltévedtem. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Crystalheart válasza Huma (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én is szoktam ilyet, de azok leendő irodalmi karakterek dialógusainak tervei vagy szimplán csak retorikai gyakorlat, és a mezőn esnek meg, senki sem láthatja. :D

(Vajon ha a PH-n szavazni lehetne, hogy ki a kevésbé normális, én vagy te, kire voksolnának többen? :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#8) Huma válasza Crystalheart (#7) üzenetére


Huma
addikt

Láttad a The Man from Earth (Az őslakó) című filmet? Olyasmi dialógusokat szoktam lenyomni hébe-hóba. :)
Szerintem te nyernéd a szavazást. Velem ugyanis semmi gond sincs. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) BITBOYS válasza Crystalheart (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Huma csendes őrült, ez köztudott. Az Összeomlás c. film jut róla eszembe :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) neko18


neko18
senior tag

Szerintem teljesen normális belemerülni egy ilyen elképzelt beszélgetésbe. Az ember társasági lény ezért kívánja a párbeszédeket, a vitákat és mindent ami 2 vagy több ember között születik meg :) Ha kevésnek érezzük akkor előveszi az agyat és generál magának ilyen szituációt (Roby és Wilson kapcsolat) :)

kdxsv

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Huma:] Normális?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.