Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hol az egyéni avatarod? ;]

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Nem is tudom, mennyinek kene lenni egy hivatalnok iq szintjenek? :F

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Amerikai-kanadai-brit tudósokból álló kutatócsoport kimutatta, hogy az osztrák tájképfestők esetében megvan a hajlam arra, hogy tömeggyilkos fasiszta diktátorokká váljanak.

Mindenki vonja le a következtetést.

(#4) Lauda válasza DeFranco (#3) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#5) kemotox


kemotox
addikt

Hmm szóval lenézed a hivatalnokokat? Nem szép dolog. Habár én is mindig lenézem őket. Mikor bemegyek valami hivatalba, ők mindig ott ülnek, én meg állok, és ezért le kell néznem.

(#6) Huma válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Huma
addikt

Elvették. :O

(#2) Lauda:
Én sem tudom de úgy tűnik, hogy a 75 már elég, sőt lehet hogy még sok is. ;]

(#5) kemotox:
Nekem nincs bajom azzal amelyik dolgozik és jól végzi a munkáját. Csak az ilyen hivatalnok olyan mint a yeti. Hallottunk arról hogy létezik, de még nem látta senki. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Kolondrum válasza Huma (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

A *** *** ugye? ;]

(#8) Lauda válasza Huma (#6) üzenetére


Lauda
félisten

A tul sok se jo. ;]

(#9) Huma válasza Kolondrum (#7) üzenetére


Huma
addikt

Nem, egyetlen csillag sem volt az ügyben. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) Cthulhu Dawn válasza DeFranco (#3) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Hitler nem fasiszta volt.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#11) Kolondrum válasza Huma (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem bírtál magaddal? Szoktam olvasni a modis topicot. Pár meglepi ért már ott. Pl az Usabolbarmit-es nő kirúgása. Velem korrekt volt, de ahogy látom másokkal nagyon nem.

(#12) Huma válasza Kolondrum (#11) üzenetére


Huma
addikt

Én bírtam magammal. A modik nem bírtak velem. :D
Amúgy nem volt semmi különös. Elvették mert szerintük zavart keltek a fórumban és egy ilyen embernek más jár nem pedig egyéni arckép. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) sonar


sonar
addikt

Ezért kár volt koptatni a billentyűket...
1. Ha igaz akkor nem vicces.
2. Ha nem igaz akkor meg viccnek gyenge. De pont jó arra, hogy teli lehet vele f0sni a facebookot.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#14) Huma válasza sonar (#13) üzenetére


Huma
addikt

Induljunk kik abból hogy igaz.

Dehogynem vicces. Persze nem az ami szerencsétlennel történt hanem hogy pont egy hivatalnokról derül ki, hogy 75-ös az IQ-ja ami még egy építőipari segédmunkásnál is kevés. Ekkora IQ-val az építőiparban ugyanis nem maradnál életben. Ennél már csak az lenne viccesebb ha rendőr vagy politikus lenne.

Amúgy tényleg lenyűgöző a dolog (persze ha igaz). Az agya 50-75%-a oda és még mindig emberként tud létezni. Bár az igaz hogy a gyengeelméjűség határán áll.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#15) sonar válasza Huma (#14) üzenetére


sonar
addikt

[link] Ahogy elnézem az emberiség 10-13%-ának van ezzel megegyező vagy ennél alacsonyabb IQ-ja. Tehát minden 10. ember.
Hivatalnok meg nagyon tág. Lehet, hogy csak a fényképeket csinálja az igazolványokba és már hivatalnok.
Arra sem tér ki a cikk, hogy hogyan végzi a munkáját, tehát nem feltétlen a skatulyázás és az általánositás.
Te mivel foglalkozol egyébként? Szerinted rólad nem lehetne egy olyan általános leírást csinálni ami alapján elég kellemetlen lenne a megítélésed?

Ez az egész egy bulvár szennylap szintjén van...

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#16) Lauda válasza Huma (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Meg most sem ertem miert csodalkozol ezen. :D Szerinted a hivatalnok valami agyonkepzett emberke, akinek 200-as iq kell? Nagyon nem ertek hozza, de szerintem egy karosszerialakatosnak tobbet kell es bonyolultabban gondolkodni, mint egy hivatalnoknak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) Huma válasza sonar (#15) üzenetére


Huma
addikt

Ember! Hol a humorérzéked? Kezdem azt hinni hogy te is hivatalnok vagy.
Én jelenleg az építőiparban dolgozom és pontosan tudom hogy milyen a megítélésem. Az építőiparban általában a legalja dolgozik. Én vagyok a gyöngy a disznók között. :D

Akinek nem inge... Én sem sértődöm meg mikor valaki szidja az építőiparban dolgozókat mivel általában igaz az amit mondanak. Aki túl sokat törődik mások véleményével az csak a saját idegeit borzolja.
Tudod mennyi baromságot hallok nap mint nap? Nem kell törődni velük. Had éljenek a saját kis világukban. Rájuk kell hagyni.

(#16) Lauda:
Nem. Én tudom, hogy a hivatalnoki álláshoz elég ha valaki egy tíz éves gyerek szintjén van. Sajnos tapasztaltam már. :(

Én állványos vagyok. Buta ember nem kerülhet fel az állványra (építőként) mivel sanszos hogy vagy meghal vagy pedig megöl valakit.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#18) sonar válasza Huma (#17) üzenetére


sonar
addikt

Mi ebben a humor?
Hogy szegény fószernek volt egy balesete és alacsony az IQ-ja ebből kifolyólag valamint dolgozik egy hivatalban?

A baj az, hogy ez a PH!, Logout... Nem összekeverendő a Bors, Blikk, Facebook-kal.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#19) Lauda válasza Huma (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor min csodalkozol? :DDD

(#20) Huma válasza sonar (#18) üzenetére


Huma
addikt

Az ipsének nem volt semmilyen balesete.
Az a vicces hogy hivatalnok és bizonyítottan alacsony az értelmi szintje. De mindegy, már régen rossz ha ezt magyarázni kell.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#21) sonar válasza Huma (#20) üzenetére


sonar
addikt

baleset: nem a klasszikus értelemben vettre gondoltam hanem, mint rendellenesség.
De az alap, hogy bármi okból sérült emberekből nem csinálunk viccet. (főleg karácsony előtt)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#22) Huma válasza sonar (#21) üzenetére


Huma
addikt

Ezek szerint a fekete humor fogalmát nem ismered. A karácsonynak semmi köze sincs ehhez.
Szerinted nem vicces, szerintem pedig az. Maradjunk ennyiben.
Itt nem a rendellenesség lett kicsúfolva hanem a foglalkozás és az iq szint. Ez még bőven a jó ízlés keretein belül mozog.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23) sonar válasza Huma (#22) üzenetére


sonar
addikt

Fekete humor?
Az, hogy a Születési rendellenessége ellenére (Csoda folytán) életben maradt?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#24) Cthulhu Dawn válasza sonar (#21) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Dehát 24-ét kivéve minden nap karácsony előtt van :U .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#25) Huma válasza sonar (#23) üzenetére


Huma
addikt

Pontosan. Látom kezded kapisgálni. :K
Amúgy meg nem. Szerintem ne erőltessük ezt a dolgot. Nyilvánvaló, hogy egy konkrét irányba próbálod terelni a témát. Ez az irány viszont nem egyezik az enyémmel, szóval nincs mit beszélni róla.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#26) sonar válasza Huma (#25) üzenetére


sonar
addikt

Tényleg nagy poén volt más nyomorán gúnyolódni.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#27) Huma válasza sonar (#26) üzenetére


Huma
addikt

Ha te mondod...
Mindjárt keresek kukoricát.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#28) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Ez szerintem sem vicces egy kicsit sem. Csoda, hogy a faszi még él, 75-ös iq még normál aggyal sem ritka, nincs ezen semmi nevetnivaló.

(#29) Huma válasza Zoli0726 (#28) üzenetére


Huma
addikt

Azért nem is túl gyakori. Lenyűgöző, hogy mi mindenre képes az emberi agy.
Az egyik Hannibal Lecteres jelenet jut az eszembe erről. Amikor a fickóval megeteti a saját agyát. Magas az ingerküszöböm, de az a jelenet kicsit besokkolt még engem is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.