Hirdetés

2024. március 30., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-23 23:09:53

LOGOUT.hu

Huawei Ascend Mate7 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Marton Pí


Marton Pí
csendes tag

:Y Ez igen. :R

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#2) energy4ever


energy4ever
addikt

A Mate 7 alapjan azthittem, hogy 7 colos kijelzotkap mamjd. Csodalkozva olvastam, hogy 6 col.
Nqgyon szep kulsore, szep a vekony keret. Kar, hogy nem az en pencztarcamhoz illo az ara.

(#3) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

81mm széles... teljesen összemosodott a tablet phablet

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) M3oH


M3oH
addikt

Szép külsőre, a képek és a cikk alapján Huawai összerakta a telót, bár P6tal már bizonyított a gyártó nálam. Mondjuk a méret és az ár miatt sem lesz ilyenem soha.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ebbe aztán beleraktak mindent.

A Mate és a Honor a csúcs azt hiszem. Ez tényleg odacsap

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) balazs_pro


balazs_pro
tag

Nagyon kéne. Lesz hivatalosan Magyarországon? Esetleg szolgáltatónál? Telenorban reménykedem...

COD HC MP 3000 óra

(#7) Legendd válasza balazs_pro (#6) üzenetére


Legendd
senior tag

Szolgáltatót nem tudom, de itthon tuti lesz.

Alea iacta est!

(#8) balazs_pro válasza Legendd (#7) üzenetére


balazs_pro
tag

Köszönöm a választ.

COD HC MP 3000 óra

(#9) #03372544


#03372544
törölt tag

Brutál gép, hajrá huawei.

(#10) AS


AS
félisten

Legjobb káva , tényleg nagyon szép munka :R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon szép teló és ahogy olvasom elég erős is :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) daninet


daninet
veterán

Vajon mennyit fizetnek a Xiaomi-nek, hogy más néven eladhassák a rendszerüket? :U Ez még mindig csak egy MIUI átirat, és annál sajnos gyengébb.
A hardver viszont szép.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13) jacis


jacis
nagyúr

Az ár elég gáz egy ilyen gyártó esetében.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Graphics válasza daninet (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Max hasonlít.. De saját fejlesztés.

A MIUI felülete egészen más több ponton is.

Hasonlóság benne van a pakliban ,ahogy a VibeUI is hasonlít a Lenovokon, stbstbstb...

Témázható, minden, szóval ez van.

Volt kezemben mindhárom egyszerre, így nagyjából azért láttam a hasonlóságokat, és az erős eltéréseket is...

@jacis: Milyen gyártó esetében gáz?

Saját hardvert toltak alá, a piacon ezt ki tudja még? Samsung esetleg. A piaci konkurensek megoldásainál jóval erősebb SoC-ról van szó.

El kell fogadni, nem csak Korea létezik a telefongyártásban.

Huawei, Lenovo, Xiaomi, a legnagyobb kínai gyártók. A világrangsorban is ott vannak a top10-ben :)

Ilyen gyártó... Ez nem gáz, hanem szerintem példaértékű. Leáldozott a többi cuccnak. Kínáé a jövő. Ez tény

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) daninet válasza Graphics (#14) üzenetére


daninet
veterán

Most jutottak el odáig, hogy kellően átírták, így már "csak" helyenként hasonlít. Az első huawei telefonokon gyakorlatilag csak a kínai szövegek voltak átírva és a xiaomi dolgok kidobálva.

De rengeteg olyan dolgot látok a videón, ami egyértelműen a MIUI romokból van, kár a forrásukat letagadni. És nem a régi romokból, hanem az újabb verziókból.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#16) Graphics válasza jacis (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De persze linkeld, ekkora méretben melyik gyártó hoz ilyen minőséget hardveresen, szoftveresen és kamerában :)

Vagy mire gondoltál? majd 80 ezerért adják? :U

@daninet: Szerintem nincs köze a MIUI-nak, az hogy grafikailag hasonló , nos erre való a Photoshop...

Ha a forráskódban is vannak hasonlóságok ,akkor ok, de nálam volt az első Emotion UI-s telefon , és annak aztán köze se volt a MIUI-hoz... Mivel már az Y300-ason is Emotion UI volt, és azt reszelték tovább...

Hozd a példákat, mert úgy teljes a kép... De mondom, fogtam mindkettőt... Kanyarba sincs. Ez olyan hogy az új ájfon hasonlít az M8-ra...

Melyik első Huawei telefonokon volt a kínai szöveg átírva?: PÉLDÁT írj :)

Volt MIUI-s cucc a kezedben, vagy Huawei-es Emotion UI? Olyan szintű eltérések vannak, hogy öröm nézni :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) madstunt


madstunt
addikt

Nagy kár az árazás
majd jövőre használtan veszek egyet. Ezt most durván összerakta a Huawei

(#18) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ezt elég szépen összerakta a hüvely. :K

(#19) Graphics válasza daninet (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én elhiszem hogy vannak rendszerek, amik hasonlóak... az Emotion UI 3.0-ra azt mondták ,hogy hasonlít az iOS-ra, vagy hogy a MIUI az Android iOS-e..

DE az ilyen kategorikus kijelentésekre nem mindig kell ráugrani, és összeesküvés elméleteket gyártani..

Nekem sincs rá kézzelfogható bizonyítékom, hogy VAN-e esetleg forráskódi szinten benne valami hasonló ,avagy sincs, és TE sem tudod ezt bizonyítani.

Hogy vizuálisan hasonlít..?

Photoshop-pal dolgozok, ha elémraknak egy flyer-t hogy így nézzen ki akkor 95%-ban meg tudom ugyanolyanra csinálni... Pedig nem ez a szakmám...

Vizuális hasonlóság seperc alatt megvan

És ebben most semmi rosszindulat, meg letámadás nincs, csak mindössze a fenti dolgokat kívántam megerősíteni. Nekem tetszik a 3.0- már megszoktam a Honor 3X-en, de vannak benne olyan fatális hiányosságok is, amik zavaróak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) rizso


rizso
addikt

Max P6 méretben, lefaragott árral kérem! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Le a kalappal, nagyon odatették magukat.

(#22) M5Norbi


M5Norbi
őstag

OFF: HTC külső Samsung ár :DD

ON: De egyébként nagyon jó lett! Már a P6-P7 is jól sikerült a Huawei-nek. Csak így tovább.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) #86973952 válasza daninet (#15) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ennyi erővel vehetjük az iOS -t, a Sense 6 -ot, az Android OS -t, a MIUI -t, illetve az EMUI -t egy kalap alá. De nézhetjük akár az One Touch UI -t is, szerintem mindegyikben lesz hasonlóság. Már ha a kinézetekről beszélgetünk. Utóbbinál is lesz fejlesztés, lefogadom 1000 dollárban, hogy ott is lesz bőven hasonlóság kinézetben.

Amúgy nagyon pofás kis készülék lett, de nekem ez már nagy. 5,5 col felett nálam már a 10 col környéki minőségibb netbook -ok játszanak.

Duliee:
Milyen fatális hiányosságokat tapasztaltál? Kíváncsi lennék, mert az enyémre várható a 3.0 és már várom is, de képeken kívül még sok minden mást nem tapasztaltam róla.

(#24) ollie válasza energy4ever (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 7 col már tabletnek számít.

***

(#25) embe


embe
nagyúr

Legend!
Videó teszt felvételt nem készítettél?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26) davidsone


davidsone
addikt

ez most phablet vagy tablet vagy kinek a lánya ez? :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#27) daninet válasza Graphics (#16) üzenetére


daninet
veterán

Szerkezeti hasonlóság van nem vizuális. Ezer féle témát használok én is MIUI-ra.
álljon itt pár egyezés..
főképrenyő és launcher. Ezt a saját telómon készült screenshottal mutatom, az áttűnési effektek egytől egyig pl ugyan azok
huawei miui

Beállítások
huawei huawei miui miui

Ott a menüben a Backup and Restore ami szintén a MIUI backup egyik újdonsága, egy ideje külön alkalmazásból a menübe költözött át.

Témák alkalmazás. Ez a MIUI v5 első verzióiból eltt átvéve, mostmár 4 fül van, akkor kettő volt. Annyi fárdtságot nem vettek, hogy a fenti Local fejlécet töröljék, hiszem huawei-en csak local téma van nincs online.
huawei miui

Most így ennyi, de ezer egyezést lehet minden beállítások menüben találni..

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28) helixP válasza ollie (#24) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem meg mindegy, hogy miként hívjuk őket: tablet méretű telefon, vagy telefonálásra alkalmas tablet :)

A lényeg, hogy ez must have! (pláne a kétkártyás)

(#29) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Nagyon tetszik, forma, anyaghasználat, minden. Az ujjlenyomat-olvasóért meg külön dicséret, az első valóban felhasználóbarát megoldás androidos fronton.

(Ha nem rühellném a phableteket, komolyan elgondolkodnék rajta.)

Nem a lényeg a fontos.

(#30) vadkörte válasza daninet (#27) üzenetére


vadkörte
addikt

"...hiszem huawei-en csak local téma van nincs online."

Ebben tévedsz. Van online téma, nem is kevés...
Nem magam reklámozom, de már a G700 cikkemnél is ott volt az online tématár...

De, hogy a telefonról is írja. Gyönyörű! Nagyon, de nagyon bejövőd. Viszont ez nekem már nagy. 5"-nál kissebbet nem szívesen vennék - a G700 mellett van egy 4"-os Y300 is - de nekem ez már tényleg péklapát.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31) daninet válasza vadkörte (#30) üzenetére


daninet
veterán

ok nincs huawei-em.. de a mondanivalóm lényegén nem változtat. Persze ez nem von le semmit a telefon értékéből, csak nevén kell hívni a gyereket :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32) Borosz


Borosz
senior tag

Dzsízösz! Ez aztán az ejha!

(#33) jozso1989


jozso1989
őstag

Hú, de gyönyörű, basszus! Csodálatosan szép! Máris odakerült a One M7 és One M8 mellé, mint legszebb telefon! *-*

Amúgy az árral sincs baj. Persze nekünk k*va drága, de minden csúcstelefon ennyibe kerül, szóval ez van, na. :)

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#34) James67


James67
aktív tag

Tetszik, de max 5 hüvelykben kellene. És persze nem ebben az árban.

Redmi Note 8 4/64

(#35) jacis válasza Graphics (#14) üzenetére


jacis
nagyúr

Nyugi azért ne harapj meg, mert nekem ez a gyártó nem jelent semmit. Kb. egy éve látok ilyen márkával telókat és azok sem értek egy forintot sem számomra. Nekem ez az álláspontom amin te nem nagyon tudsz változtatni. Ez a teló tetszik, de ennyiért nagyon drága.
Ennyiért inkább egy Note 4 vagy egy i6+ kellene.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#36) helixP válasza jacis (#35) üzenetére


helixP
nagyúr

Ennyiért nem kapsz i6+ -t. Nem?

jacis: mondjuk az lenne fair h a Mate legnagyobb belsővel szerelt verzióját a i6+ legnagyobb belsőjével szerelttel hasonlítanád ;)

Amúgy honnan tudod a pontos árakat?

[ Szerkesztve ]

(#37) jacis válasza helixP (#36) üzenetére


jacis
nagyúr

190-ért már lehet majd kapni a megjelenést követő egy-két héten belül.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#38) joey04


joey04
titán

az erősebb verzió 150ért oké lenne. így drága.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Saccco


Saccco
nagyúr

A frekvenciasávoknál biztosan jó adatok szerepelnek?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Ez baromi drága...

(#41) vadkörte válasza Saccco (#39) üzenetére


vadkörte
addikt

Nemegészen.
A telefon adatlapja szerint:

"LTE FDD Band 1/2/3/4/5/7/8/20/28(Aphase)
LTE TDD Band 40
UMTS 850/900/1900/2100/AWS MHZ
GSM 850/900/1800/1900 MHZ
"

Üdv. V. Körte

(#42) SzChriss95


SzChriss95
csendes tag

Nagyon szép, cserélném find 7em erre a masinára :-D

(#43) babosmiki válasza AS (#10) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát igen!
Ehhez hasonlót csak az Alcatel Hero tud ekkora méretben! :R

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#44) 1tom


1tom
tag

Nem rossz telefon, csak az ára kissé soknak tűnik.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#45) Graphics válasza zsoltyyy (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mihez képest?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) judas13


judas13
addikt

Minőségi munka. Gratula!! :)

Más kérdés, hogy ekkora méretben és ilyen áron nem kéne.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#47) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Batár állat. Sosem kéne ekkora dög. Viszot max 4,5 collban elfogadnám, mert amúgy nagyon rendben van.

(#48) narobik


narobik
tag

Legend
specifikációnál a Grafikus Chip Nem Mali-T628??

(#49) Duree


Duree
veterán

Mindenben elnyerte a tetszésemet,de az ára az nagyon-nagyon magas.Nem hinném,hogy piacképes termék lehet belöle.

duree54

(#50) etohun


etohun
tag

Miért mondja mindenki h drága? Nagy a kinelző, hatalmas az aksi, szép, gyönyörű, hw-sw csúcskategória, bioszenzor, kiváló kamera... ez egyszerűen ennyibe kerül, nehogy azt higgyétek, hogy a note 4 nem lesz jóval drágább, vagy h jobb lesz valamivel. Mondjatok egy ekkora batárt ilyen tudással ami olcsó. A huawei egyszerűen megteheti már h kicsit drágább dolgokat is készít.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.