Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamka16


adamka16
őstag

Jó kis teszt, szép írás! Mondjuk K50AB-met nem cserélném el rá. Háztól-házig garancia nekem jobban fekszik, mondjuk HP az azért mégis csak egy HP :)

(#2) jorden06


jorden06
senior tag

Boltban 150-170K között láttam, te mennyiért vetted?

Én még mindig úgy gondolom, hogy a HP-nak a renew és asis gépei a legjobb ár/érték arányú gépei, de ez természetesen csak magánvélemény.

(#3) sz.zoli25


sz.zoli25
aktív tag

Jó kis irás... :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#4) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Jó kis cuccok. Volt barátnőmnek is ilyet vettünk annak idején, és tudtommal azóta is megelégedéssel használja. Ha most vennék egyet, én is ebben a szériában nézelődnék, de egyenlőre nem érzem szükségét egy hordozható gépnek :)

Ezt szerintem még egy kicsit csiszold meg:

6 cellás akkumulátor-t kapott a gép, filmezéssel 2,5órát bírja a rendszer átlagos felhasználás mellett. Viszont maximum teljesítményen, max fényerőn 2 órát bír.

Értem mit akarsz írni, csak szerintem így hülyén hangzik, hogy filmezés közben átlagos felhasználás. Filmezés közben én filmezek :) Nem kötekedni akarok, csak nekem úgy fura ez a mondtat :B

Everybody lies.

(#5) Gergőke88 válasza adamka16 (#1) üzenetére


Gergőke88
addikt

A Hp-nál is házól házig garancia van 2 évig.

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Soha nem bírnám magam rávenni egy tükröződő-maszatolódó felületű gép megvételére..
Egy ujjlenyomat, és repülne a sarokba. :))
Tényleg nem kapni rendes gépeket manapság?

(#7) Enjoy válasza Gergőke88 (#5) üzenetére


Enjoy
addikt

Az akksira viszont csak 1év van.
Nekem 1év 1hónap használat után halt ki az akkumulátor, s akkor világosítottak fel, hogy az akksira csak 1év garancia van.
Egyébként jó írás lett. ;)

dying_star: Ez engem is zavar, igaz ezüst (világos) színnél, ez kevésbé feltünő.

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#8) zoo8800 válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


zoo8800
veterán

matt házas gépek vannak, de szinte az összesnek fényes a kijelzője.

rip and tear, until it is done

(#9) sanzi89 válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


sanzi89
addikt

Sajnos az alacsonyabbnak mondható árszegmensben nem... De a drágább gépek közt is ez a mostani divat, hogy csillogjon-villogjon minden. Az, hogy ez a használhatóságra kőkemény bélyeget nyom senkit nem érdekel sajna. :(

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10) Napfénysüti válasza zoo8800 (#8) üzenetére

Nekem matt borítású a gépem matt kijelzővel. De sajnos nem ez az árkategória. :(
Egy barátomnak Pavilionja van múltkor nézegettem (vagy DV5 vagy DV6 erre nem emlékszem :B ) de nekem nagyon nem tetszenek ezek a gépek. Üzleti gépet biztos nem váltanék ki ilyennel. Pláne ezzel a filmes vicces kicsi felbontással. Megőszülnék ha ilyenen kellene dolgoznom. :N
De ha valaki otthonra veszi általános használatra annak jó lehet. :)

Més que un club!

(#11) moonman


moonman
titán

szép gép, régen úgy voltam vele, hogy Pavilion-t soha, de az utóbbi időben már nem mondom. :)

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Énis egy dv6ost tervezek. De szvsz jó, ha egy cq61es presariót kitudok majd csengetni. :U

Jó teszt, grat!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

nem rossz kis gep, jo volt a teszt is. :)

(#14) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cikk lett. :R
De ez a új lenyomat gyűjtő felület nem nagyon jön be.

(#15) adamka16 válasza Enjoy (#7) üzenetére


adamka16
őstag

Ugye hogy ugye...
azért 1 év az mégis csak kevés. Főleg az akkura.

(#16) jorden06 válasza adamka16 (#15) üzenetére


jorden06
senior tag

Az akkura semmilyen cég nem vállal 1 évnél több garanciát. A .... mobilszolgáltatónál a telefonok akkujára is csak 1 év van pl. Az Apple meg az egész notira is csak 1 évet ad...

(#17) eastsider


eastsider
nagyúr

Ti hogy bírjátok ezt a csúszós, undorító felületet? állandóan törölgetni kell, hogy szép legyen.. ráizzad az ember keze.:) ennyiért renew 6930p-t lehet kapni

(#18) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Hát ha valakinek ez a gép tettszik..... Izlések és pofonok. Szerintem iszonyat ronda, egy túlcsicsázott nagy és nehéz dög! :(

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#19) moonman válasza Stimpy001 (#18) üzenetére


moonman
titán

izé, ennek melyik része túlcsicsázott?

(#20) FoxiestFox válasza moonman (#19) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azok a buborékok rajta. Vagy azok csak matricák? :D

(#21) Stimpy001 válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Pontosan azok! A fedlap mintázatától is hányni tudnék, valamint az a krómozott oldallap....
Giccs az egész! :(

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#22) FoxiestFox válasza Stimpy001 (#21) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, az oldallap is undi.
De hozzá kell tenni, hogy ez ízlés kérdése...
Attól hogy én a mindenhol fekete matt gépeket szeretem, másnak más a szép..

(#23) moonman válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


moonman
titán

azok nekem külön tetszenek, bár ez a fajta dizájn sokkal jobban bejön.
de most ettől túlcsicsázott? mintha öt színű, csillogó-villogó ledekkel tarkított gép lenne. élőben nagyon szépek, viszont van tényleg durva is. :D

(#24) Stimpy001 válasza moonman (#23) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Hát nem tudom, tényleg csak a saját véleményemet írtam le. Egy ilyen gépet max a barátnőmnek tudnék elképzelni. Annyira feminin kisugárzása van hogy csak na! :)
Nálam a jól kinéző gép vagy matt felületű műanyag, vagy szálcsiszolt aluminium!

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#26) Napfénysüti válasza Stimpy001 (#21) üzenetére

Az oldallap az tényleg ritka gagyi hatású. :(

Més que un club!

(#27) adamka16 válasza jorden06 (#16) üzenetére


adamka16
őstag

Asus 2 év teljeskörűt ad.nincs külön kitétele, hogy az akkura csak 1 év lenne a garancia!

(#28) shark300 válasza adamka16 (#27) üzenetére


shark300
tag

Nem tudom, mikor meghalt ismerős aksija, majd 2 hetet tököltek az újjal az Asusnál.
Nekem, mikor a HP DV5-öm tápja hal meg, hétfőről csütörtökre hozta a futár Angliából.

Nekem ez a DV6-os széria személy szerint nem tetszik, a sajátom kevésbé csicsás, meg fényes, mégis gyakran szorul takarításra.
Csak a kijelző felbontását keveslem nagyon :(

[ Szerkesztve ]

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#29) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Örülök hogy tetszett a cikk! Remélem segít egy két embernek!

A gép 150.000Ft-ba került! És nagyon szép, a matricákat leszedtem. Remélem így többen megnyugszanak :))

Máskor ilyen buzifiút ne linkeljetek be! :)

Üdv: Csabee.

(#30) rekid válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


rekid
addikt

Elitebook széria. hajrá. :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#31) adamka16 válasza shark300 (#28) üzenetére


adamka16
őstag

az enyémben is ugyan ez a kijelző van, de valami ocsmány. felbontás kicsi, nagyok a képpontok... és ugye vényes a noti kívül, belül...szépen is néz ki használat után

(#32) eastsider válasza moonman (#23) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem ez jön be dizájn terén, nem egy műanyag csicsa :D plusz lehet, h nem bírná ki ezt...[link] :D tudom, más kategória, de nem sokkal drágábbért, mitn 150k meg lehet kapni renewbe..

(#33) Enjoy válasza adamka16 (#15) üzenetére


Enjoy
addikt

Főleg, ha 30k egy új gyári akksi, már ha boltban veszed..
Ettől függetlenül lehet olcsóbban is szerezni, utángyártotta 15k körül, de az még mindig elég húzos, s ugye nem gyári.

► més que un club ◄

(#34) moonman válasza eastsider (#32) üzenetére


moonman
titán

jóhát, elitebook-nak nincs párja, azt aláírom. :)

(#35) capafog23 válasza Enjoy (#33) üzenetére


capafog23
őstag

Nekem is meghalt az aksim, felmentem netre beírtam a laptop számát hogy meddig van garancia felhívtam ügyfélszolgálatot beszélgettünk egy kicsit és postán küldtek egy újat. 1 év 2 hónapos volt akkor a gép.

Nekem dv5-ösöm van egyedül ami jobban tetszik ebbe a dv6-osba hogy teljes értékű billentyűzete van.

(#36) jorden06 válasza capafog23 (#35) üzenetére


jorden06
senior tag

Milyen géped van? Csak úgy simán küldtek egy új akksit, hogy nem is látták valóban cserére szorul-e?

(#37) Napfénysüti válasza eastsider (#32) üzenetére

Ez már egy kicsit más kategóriában játszik. ;] Anno én is majdnem 6930p-t vettem. :K

Més que un club!

(#38) eastsider válasza Napfénysüti (#37) üzenetére


eastsider
nagyúr

én nem sokára leszek tulaja (remélem) egy renew 6930p-nek..
néztem az ilyen hp pavilionokat, probookokat, dell vostrokat.. de ár/érétk arányban, meg minőségben agyon veri őket.... annyival meg nem drágább...

(#39) David75


David75
őstag

Van egy eladó dv5-öm ha valakit érdekel. Core2duo,9600gt.Várom a pü-ket!!!

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#40) Napfénysüti válasza eastsider (#38) üzenetére

Renewban valóban alig drágább és azért ez újonnan mégis egy 400k körüli business class gép. Egyszer kipróbálnám szívesen. :)

Més que un club!

(#41) zeg válasza zoo8800 (#8) üzenetére


zeg
senior tag

200e alatt már vannak matt kijelzővel rendelhető HP-k.Csak arra várni kell, és inkább irodai-melóhelyes egésznapos hurcolászós strapagépek vmelyik intel grafikával :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#42) jorden06 válasza eastsider (#38) üzenetére


jorden06
senior tag

Mennyiért veszed? remarketed program keretein belül másodkézből? Régen a NBS zsákszámra szórta őket, (akkor vettem én is az asis gépem), de most meg egy darab nincsen nekik raktáron :F

(#43) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szerintem ár érték arányban ez nagyon jó gép!

Üdv: Csabee.

(#44) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ennyiér ez rohadt jó vétel volt!:Y :C

(#45) Klemice


Klemice
senior tag

Fú hát szar az egész, fúú nem is ér ennyit, dobnám ki, ha ingyen adnának egy ilyet akkor sem kéne, fúúú fullra kevés a garancia rá jajj mi az már hogy nem fekete és nem matt az egész jujj jajjj.

erről szól kb a topic
dv5 tulaj vagyok, tökéletes gép, de ti vegyetek csak acer-t az kell nektek...

(#46) jorden06 válasza Klemice (#45) üzenetére


jorden06
senior tag

Már ne haragudj, de mi (akik esetleg ezt mondtuk) mind HP userek vagyunk. Csak egy másik termékvonalat képviselünk, ha tudnád mit jelentenek a 6910, 6930, 8530 kulcsszavak, akkor nem dobálóznál itt az acer-rel :)

(#47) Klemice válasza jorden06 (#46) üzenetére


Klemice
senior tag

Tudom jól nyugi :) más felhasználási területek, más igények a probook széria tagjai közül amit láttam fényes külsejűek voltak, az elitebook is visel magán olyan vonásokat amikbe beleköthet az ember szvsz

jó gépek a hp-k, ennyi a lényeg szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#48) eastsider válasza Klemice (#47) üzenetére


eastsider
nagyúr

a probook konzumer :) (s széria)

jorden06: 180k körül..

csabee.: igen, jó! de kinek mi a fontos... van akinek az erősebb hardver, van, akinek a strapabíró külső (van akinek mindkettő)....

de, ha 1.5 év múlva újat veszel úgyis, akkor jó ez a gép :R am sztem is elég rendben van.. de ez a dizájn...

[ Szerkesztve ]

(#49) buherka válasza moonman (#23) üzenetére


buherka
addikt

Szerintem ez full buzis...de ne vedd magadra. :R

Szerk...
Hozzáteszem jó kis noti ez a pavilion. Csak ne lenne ennyire túlcsicsázott.
Csili-vili az egész.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#50) adamka16 válasza buherka (#49) üzenetére


adamka16
őstag

Mondjuk tényleg eléggé trendi kinézete van... de ha valakinek ilyen notija van, akkor az nőnemű legyen... és ez nem bántás csak az én szubjektív véleményem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.