Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

NOOOOO

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Kár érte... hangulatos volt a trailer.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Nagy kár, rengeteget ki lehetett volna hozni egy ilyen játéktérből :(

Van hasonló terepen játszódó játék amúgy?

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#4) oriic válasza james001 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem kimaradt első rész is, de jónak tűnik.

Live-Die-Respawn

(#5) FragMaster


FragMaster
addikt

Kár. Bár lehetne akkor később egy közvetlen folytatás, hisz az első rész egy elég nagy cliffhangerrel zárult.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#6) james001 válasza oriic (#4) üzenetére


james001
veterán

Én szerettem az első részt,és a másodikat is vártam,előzetesek alapján nagyon királyul festett... De azért valahol sejtettem hogy már halott a játék,mert kb. 2 előzetes jött belőle,de semmi más (legalábbis más infót nem láttam róla) :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) huskydog17 válasza oriic (#4) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szerintem sürgősen pótold be, az első rész egy remekmű, zseniális alkotás!

FragMaster: Nagyon hasonló a helyzet itt, mint a HL2:Ep2 esetében, mivel ott is és ahogy írtad a Prey 2-nél is cliffhanger a vége, ordít egy új részért.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) Xelloss


Xelloss
aktív tag

R.I.P.! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#9) Gergosz2 válasza oriic (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

sok jót ne várj tőle :N

(#3) Szoszo94

Koncepció tényleg, nem volt rossz, de azért várható volt, hogy erre a sorsra fog jutni, hiszen azon az egy szem CGI-n kívül , meg valami kiszivárgott prezentáción kívül semmit nem mutatott fel a játék.

és ugye ezalapján könnyet megtörténhetett volna ez:

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) Findzs


Findzs
addikt

ez rossz hír, de várható volt
az első jó volt ha a második is hozta volna azt a szintet örültem volna
kevés hasonló fps van manapság
:(((

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11) aAron_


aAron_
őstag

Számomra az egyik legjobban játék volt, nagy kár érte. :O

What is your ikigai?

(#12) gbors


gbors
nagyúr

oh shit. nem különösebben meglepő, de azért fájdalmas...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13) asvald


asvald
senior tag

R.I.P. pedig az első része elég jó volt

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#14) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nem vmi nagy vasziszdasz, nem kár érte. Inkább egy GTA.

(#15) saelin


saelin
veterán

Milyen kár érte. R.I.P.
Van valami pontos infó, hogy miért lőtték le vagy esetleg pletyka? Ez a nem érte el az elvárt minőséget egy akkora bullshit.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16) aAron_ válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


aAron_
őstag

Inkább egy COD! :((

What is your ikigai?

(#17) Dr. Akula válasza aAron_ (#16) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az túlságosan csőjáték. Akkor már inkább Stalker. Valaki folytathatná már a 2 fejlesztését.

(#18) Gyula84


Gyula84
veterán

pedig az első rész nekem nagyon bejött :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#19) aAron_ válasza Dr. Akula (#17) üzenetére


aAron_
őstag

Ironikusan értettem, a GTA-ra reagálva (ami persze nem teljesen említhető egy lapon a COD-al, de akkor is...), meg arra, hogy szerinted nem kár érte.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#20) gabber01


gabber01
addikt

"Jelenlegi formában..."?

Ezek is kezdik? Aztán meg majd egyszer csak, suttyomban megjelenik Steam salesben. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#21) saelin válasza gabber01 (#20) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is, csak ez az egy dolog szúrja a szemem. Biztos nem volt elég álleejtős a grafika...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Inkább ez, minthogy valami olyan kloáka programmal álljanak elő, mint a DNF, vagy a Colonial Marines...

(#23) b.


b.
félisten

Ennél ezerszer rosszabb játékoknak dőlnek a folytatásai, ennek meg volt egy olyan hangulata ami baromi jó volt. Én nagyon szerettem az első részét :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) Wlac


Wlac
Ármester

Az első rész fasza volt, és nem rémlik, hogy cliff lett volna a vége, szóval nincs hiányérzetem. A Bethesda általában normális játékot ad ki; ha ezt a lelőtték, akkor biztos jó okuk volt, így pedig nem sajnálom. Inkább, minthogy egy gyenge valamit adjanak ki.

“The wha-"

(#25) Necroman_Mk2 válasza Wlac (#24) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Az a cliff igazából egy rövid poszt-kredit jelenet volt, ami előre vetítette a folytatást - persze akkoriban még Tony-val a főszerepben.
Amúgy az első részt én is szerettem, de ez a második az új főhőssel meg egy várossal a Gömbön belül (mi?!) eléggé kétségesnek tűnt.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#26) Wlac válasza Necroman_Mk2 (#25) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez új infó volt. Megnéztem YouTube-on, de ezt nem nevezném igazán cliffnek. Előrevetített valamit, de így is lezárt a sztori. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy valószínűleg jobban jártunk azzal, hogy a Bethesda elkaszálta a projektet, minthogy valami silányt adjon ki.

“The wha-"

(#27) Pöttön


Pöttön
őstag

Kár érte. :(
Az első rész az nagy kedvenc, asszem elő is veszem és nosztalgiázok egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#28) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Remélem, azért "valahogy" kikerül belőle valami játszható dolog :DDD !

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#29) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Akkor b*sszák meg. Miért van az hogy ami egyedi volt egy kicsit is azt nem merik újra elővenni?
Az első rész szuper volt

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) #72042496 válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

A maga stílusában számomra volt olyan kiemelkedő a Prey, mint a GTA. Engem már ott megvettek kilóra, amikor az elején meghallottam, hogy Judas Priest szól a zenegépből. Nem mellesleg a főhőssel is fél pillanatba telt azonosulni. :)

"nem kár érte"

Ez az, amit már sosem tudunk meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) 1tom


1tom
tag

Kár érte....

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#32) FragMaster


FragMaster
addikt

Prey 1-et amúgy nem látott valaki még valahol? Beszerezhetetlen.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#33) #72042496 válasza FragMaster (#32) üzenetére


#72042496
törölt tag

EBay-en van és nem is drága. Ha lehet hinni a leírásnak, akkor Steamen is tudod regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#34) xtremez válasza Necroman_Mk2 (#25) üzenetére


xtremez
aktív tag

Elég idegesítő, hogy így zárták le és azóta se folytatták. Amit most töröltek én nem Prey 2-vel ilettem volna, hanem valami alcímmel. Én Tommy-val főszerepben vártam a folytatást.

(#35) csongi


csongi
veterán

:O :O :O

(#36) tálusz


tálusz
tag

Kár érte! Amilyen felhozatal van mostanában lehet még félkészen is jobb lett volna mint a konkurens játékok!

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#37) tonerz


tonerz
aktív tag

Az első résznek is kacskaringós útja volt a megjelenésig, de az legalább megjelent és nekem nagyon bejött.
Ez viszont annyira nem mozgatott meg, de ettől függetlenül kíváncsi lettem volna rá.

(#38) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Pedig nem tűnik rossznak annyira...

El nem tudom képzelni mi nem tetszett a Bethesdanak, hogy még arra se tudtak jutni hogy marketing nélkül csak kiadják digitálisan pl Steam-en... és legalább van valamennyi bevétel belőle.
Így meg kuka az egész millió dollárnyi munka ami már benne volt... :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#39) DrTroglodyte válasza FollowTheORI (#38) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Valamennyi bevétel ja, de iszonyatos presztízsveszteség, mivel egyből jönnek majd a sirámok, hogy bugos, meg félkész, meg sohatöbbénemveszekBethesdajátékotk*csögök.
És igen, akkor is ez lenne, ha ingyen adják.
Akkor is, ha az elején hatalmas vörös betűkkel kiírják, hogy ez csak félkész, és kidobott, és bugos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.