Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Benito94


Benito94
tag

Marad a Fifa.. A PES évről évre ugyan olyan színtelen szaktalan. Fifa sem tökéletes és nagyon sok hibája van de valahogy jobban megfog.

(#2) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Konami=kuka játék

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3) architect26


architect26
aktív tag

FUCKONAMI

Per aspera ad astra

(#4) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Szerintem a PES 2016 elég jó lett. Nyilván lehetne jobb, de a Fifa még gyengébb. Ha a védekező skilleket főleg a labdaszerzést kicsit nehezebbé teszik, plusz javítanak a karakteranimáción és a fizikán, meg életszerűbbé teszik a labdakezelést és a fordulásokat sokkal jobb játék lehet belőle mint a Fifa-ból.

(#5) Csapoati válasza Benito94 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szaktalan :DDD

Amúgy nem értem mi a baj a PES-sel. Ha nem lenne, a Fifa is ugyanaz a bohóckodás lenne, mint a 2000-es évek elején.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) J o e


J o e
tag

Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz, mert nekem bejött a 16-os is.Bár többet Fifázok, de azért Soccerrel is el tudok szórakozni :)

(#7) oriic válasza Csapoati (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A PES jó játék lenne, de néhány apróság, és a licence-ek hiánya nagyon problémás a számára.

Live-Die-Respawn

(#8) Rasiel válasza oriic (#7) üzenetére


Rasiel
senior tag

A licence probléma patch-el megoldható.
Egyébként a 2016-os PES véleményem szerint meglepően jó lett.

(#9) oriic válasza Rasiel (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n igen.

Live-Die-Respawn

(#10) Csapoati válasza oriic (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért, van más is? ;]
Amúgy konzolon ez biztos nagy szívás, de PC-n tényleg ott a patch.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.