Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezt a teasert jól odatették. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2) oriic válasza Abu85 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD De tényleg. Best evör teaser.

Live-Die-Respawn

(#3) PlüssMajom


PlüssMajom
csendes tag

...és ne felejtsétek, hogy a teaserbe mindig a legjobb részeket teszik - a végleges játék nem lesz ennyire jó ;)

(#4) Puma K


Puma K
veterán

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5) gantum


gantum
aktív tag

leak! kikerült az összes irányjelző képe a netre!

(#6) .LnB válasza Puma K (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És akkor most linkelj olyan képet, hogy a 4 közül melyikben van a legnagyobb VERSENY és izgalom. Köszi.

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Eddig is volt PC-re Nascar játék (Nascar '15 a legutóbbi). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) oriic válasza Csapoati (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az aktuális generáción nem volt még.

Live-Die-Respawn

(#9) - = Zk = - válasza .LnB (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

[link]
na ez se kutya :C :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) .LnB válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja ez a videót nagyon csípem!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) TESCO-Zsömle válasza Abu85 (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez nem teaser, hanem reveal. A címében is ez szerepel. Gyak egy bejelentő/leleplező videó. Semmi ízelítő.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) oriic válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ettől függetlenül lehettek volna kreatívabbak a készítők szerintem. :)

Live-Die-Respawn

(#13) TESCO-Zsömle válasza oriic (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sokan még ennyit se csinálnak, mikor bejelentik, hogy dolgoznak valamit...

Hányszor űztünk már viccet a "Kiszivárgott, hogy ki fog szivárogni a bejelentés dátumának a bejelentési dátuma"?...

És abból gyakran még az sem derül ki, hogy akkor most min is dolgoznak. Mikor a dátum eljön, akkor meg kiadnak egy sajtóközleményt, hogy "Igen, csináljuk." És finíto.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) Puma K válasza .LnB (#6) üzenetére


Puma K
veterán

Nem kell köszöngetned semmit.

Az F1-ben a változatos pályák miatt sokkalta izgalmasabb számomra mint ez a körbe-körbe menő majomparádé. Az F1-es autók szépen fejlődtek az évek során. Az már más kérdés, hogy a V8-cas motorok idején voltak a legdögösebbek hang tekintetében.

A WRC-t meg hagy ne kelljen kifejtenem miért klasszisokkal komolyabb autósport mint ez a veszélyes körhinta és izgalmasabb amikor szűk utakon terepen veretik. Továbbá ész is kell oda, hogy adott szakaszon hogyan mész, és nem csak balra-egyenes-balra-egyenes útvonalon mész a tükörsima aszfalton.

Az igazi szívem csücske számomra a DTM.
Abból is ez a korszak: DTM - Golden Years (W201 & E30 Tribute)
Egy E30 320-as (nem gyári) BMW-ben tengettem a gyerekkoromat, most meg egy saját W201 190E 2.0 benzin kormányát tekergetem, taposom a pedáljait és kapcsolom a sebességet.

A Nascar-t értelmetlen benzinpazarlásnak tartom.
A nézők meg azt várják tűkön ülve, hogy mikor bénázik valamelyik szerencsétlen majom a pályán és szál el a fenébe és töri össze a kocsit a lehető leglátványosabban.
Igazi amcsi cucc.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15) Benito94 válasza Puma K (#14) üzenetére


Benito94
tag

Az F1 leáldozóban van ha így folytatják.. 4-5éve már egy rakás sz@r.. WRC is a béka segge alatt van már, már hallani sem hallok róla semmit. Nascar sem jobb de ott tudják mitől döglik a légy nem véletlen van teltház mindig.

(#16) Sirandrish válasza Benito94 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mitől döglik a légy? A balra kanyartól?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) .LnB válasza Puma K (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az F1-et nem is kommentálnám. A WRC az az autósport csúcsa vezetéstechnikailag. De nézőként tekintve rá, nem túl izgalmas a verseny ott sem. Ez előtt Loeb és a Citroen volt, most a VW és Ogier. DTM-et nem követem, ellenben WTCC-t, Endurance-ot, és Blancpain-t igen (amennyire időm engedi).
Nascar-t nyugodtan lehet szidni, hogy egy kanyar meg minden. Persze, nem is cáfolom meg. De ott olyan verseny van, hogy az agyad eldobod. A Nascar egy show, mert az amerikaiak nagyon értenek a show csináláshoz. Minden major sportjuk erre épül. És tudod mit? Nagyon jól csinálják.

Számomra az év legjobban várt eseményei autósportban sorrend nélkül:

Le Mans
WTCC-Hungaroring
Daytona 500 Nascar
Monaco F1
Nordschlife WTCC
24h Nordschlife
Monaco Rally

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Tertius


Tertius
tag

Na, megint itt a balkanyaros történet . . .

Igen, ja, az F1, meg a változatos (nem), izgalmas (nem) versenyei . . . . a Tilke-tervezte, maximum képernyőn, vágóképeken szép, amúgy jellegtelen, F1 szempontjából versenyezhetetlen, unalmas egykaptafa pályákon, hülyére szabályozott és butított mezőny köröz végtelen izgalmasan, ahol egy 2 órás verseny 4 órásnak tűnik. És a rajt utáni 4. körre már beállt a végeredmény, amit talán még egyszer, a kerékcseréknél van halvány esély megbolygatni, vagy "imádkozni" balesetért . . .

Borzasztóan izgalmas :DDD

A NASCAR-ról a fenti kis videó mindent elmond, balkanyaros gúnyolódás ide vagy oda. Az amerikaiak tényleg értenek a showcsináláshoz, érdemes megnézni egy Nascar közvetítést, mennyivel jobb, mint az F1. Ahogyan a kocsikat meg és bemutatják, ahogy a versenyzők nyilatkoznak, ahogy a csapatvezetők nyilatkoznak (és nem zabszemmel a seggükben feszítenek a világtól elzárva egy kalitkában a célegyenes falán). Ahogyan a közvetítés zajlik, az infografikák, a verseny közben bekapcsolás, stb. stb. A kamerák a kocsikon, a tetőn meg a motorháztetőn, nem a bal első kerékjáratban ;] Európai szemmel egy baj van benne, a versenyek hossza.

Ég és föld, és nem a versenysportok önjelölt királya előnyére.

[ Szerkesztve ]

(#19) NandoXXL válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Abunak csak a +20% fps with AMD/Radeon hiányzott :DDD

(#18) Tertius
Csak azt nem értem minek jönnek Nascar címhez ha nem szeretik. Ráadásul nem is akarják felfogni hogy komoly technikai tudást igényel.

[ Szerkesztve ]

(#20) jorgoszka


jorgoszka
tag

Aki izgalomra vágyik, nézzen BTCC-t.

A játéknak adok majd egy esélyt.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#21) Benito94 válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Benito94
tag

Nem az 1.6os viccmotoroktól az is biztos.. Az F1 elvesztette a régi stílusát, mostmár színtelen szaktalan az egész ellenben egy Nascar. Nem vagyok rajongója de sokkal jobban megnézem mint a mostani F1et ahol van két kocsi az is egy csapatban akik szarrá verik a mezőnyt kivéve ha kilökik egymást. Tényleg izgalmas!

[ Szerkesztve ]

(#22) Met válasza NandoXXL (#19) üzenetére


Met
nagyúr

Csak azt nem értem minek jönnek Nascar címhez ha nem szeretik.
Mert ennyi eszük van.

Régen még izgalmas volt az F1, WRC de ellaposodott az egész. Nem nézem már egyiket sem.
Azért mondják a NASCAR-ra hogy unalmas mert annak tűnik kívülről. De mikor volt mondjuk az F1-ben célfotós eredményhirdetés? Akár úgy hogy a két autó egymásnak feszül?
A NASCAR-ban az utolsó körig bárkiből lehet győztes. Iszonyat koncentrációt igényel végig amikor körbe vagy véve autókkal.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#23) .LnB válasza Benito94 (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van olyan verseny Amerikában is ahol akkora motorokat használnak: [link] :DDD ;] (Jó konkrétan nem tudom ezekbe mekkora motor van, csak az Amerikai arányokhoz viszonyítva az 1.6-ot itt tudom elképzelni. :D)

(#22) Met Utolsó körig verseny van és megterhelő igen. És mindezt 50-60C°-os kocsiban ülve nyomják le. Mert az olajtartály ott pörköli a hátukat egész idő alatt.

Ja és ha személyekre kell asszociálnom a Nascar vs F1 témában akkor ide lyukadok ki mindig: Nascar - F1

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Sirandrish válasza Benito94 (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom hogy mibol gondolod hogy F1 rajongó vagyok, de nem vagyok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Benito94 válasza Sirandrish (#24) üzenetére


Benito94
tag

Írtam is bárhol, hogy az vagy? :)

(#26) Sirandrish válasza Benito94 (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nagyon úgy fest hogy engem akarsz/akartál meggyőzni arról hogy az F1 miért is gagyi, holott egy szóval nem mondtam hogy jobb lenne bárminél is.
F1et azóta nem nézek mióta Schumacher meg a Ferrari "tönkretette"..az meg már jó sok éve :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.