Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qantum


qantum
senior tag

Az információk alapján best buy lesz. :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#2) #86973952


#86973952
törölt tag

Nem hiszem, hogy FHD verziónál lesz VR.

[ Szerkesztve ]

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Határozottan jól hangzik, kivéve az akku. Lehetne 3000mAh felett.

(#4) Matada2.3 válasza qantum (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Csak az a fránya aksi.. :(

Finn the human

(#5) ADAM1337 válasza Ricardo (#3) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Elég jól van optimalizálva az emui, a g4-em merülő buvár, a 2 kártyás honor 6-omhoz képest.
Úgy hogy a G4-be 1 sim van, és pont cégesnek volt használva melette a honor 6 két kártyával, mire hazaérek a G4 1x százalékon áll a honor6-al meg még lemegyek edzeni pulzusmérőpánttal zenével és edzés után érem el a 25% körüli állapotot.

Szóval nem kell leírni, de a p8 lite-nál is csodálkoztam mit kihoztak üzemidő terén egyáltalán nem tűnt fel.

(#6) Ricardo válasza ADAM1337 (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem írom le, de a jó optimalizáció mellett is elfér a nagyobb teljesítmény. Ha 2900-al hozza a konkurencia szintjét, akkor 3100/3500 esetleg 4000 esetén jóval túl is mutatna rajtuk.

(#7) Wesder válasza Ricardo (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Iphone esetében is felhoztam ezt, és hülyének lettem titulàlva. Mintha ő nem örülne hogy a "hiperszuper optimalizàcióval" 4 napig menne a mobilja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Fejvadi válasza qantum (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Csak el ne kiabáld.

(#9) ADAM1337 válasza Ricardo (#6) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Viszont mivel nem cserélhető aksisok a honor-ok gondolom a vékonyság miatt csak ennyi.

(#10) Ricardo válasza ADAM1337 (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolom, de az elődökhöz képest visszalépés.

(#11) ADAM1337 válasza Ricardo (#10) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát igen, illett volna tartani legalább.
De én várom milyen lesz a honor8, a 6-os azért tetszett, mert erős vas kompakt méret, és dualsim melett még a 32gb-s verzió is bővíthető, a honor 7-ben már ez a feature nem volt sajnos.

Ami a huawei/honor párosnál meglepett, hogy a p8 lite is megkapta a p8 manual kameráját.
De a honor ág valamiért nem szerintem úgyis ez a kamera újítás belekerül a honor 8-ba, a többi móddal.

(#12) Ricardo válasza ADAM1337 (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz, bár nem olyan rég szereztem be a 6-ot, így jelenleg nem tervezek cserét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.