Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) freeknight


freeknight
őstag

Összeségében hány óra hosszú az eddigi 3 rész, mondjuk, ha én csak a Silent Assassin ranggal elégszem meg?
Gondolkodtam már nagyon a játék megvételén, a Hitman széria nálam óriási kedvenc, csak ez a fránya epizodikus megjelenés visszatartott eddig, azt szeretem, ha egybe le tudok tolni 15-20 órát.
Hány részt terveznek még ezen kívül?

(#2) Fitzgerald válasza freeknight (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Még négyet. Aztán jövőre jön az egész egyben.

(#3) Csabee86 válasza Fitzgerald (#2) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nem hinném, hogy csak egy epizódot terveznének még. Az gyanúsan kevés.

(#4) Fitzgerald válasza Csabee86 (#3) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Még négyet. Az összesen hét.

(#5) ayo


ayo
addikt

lesz még 2 extra pálya most nyáron, de összesen 7 van betervezve.

én most vagyok a második pálya vége fele lassan 91 órával. Kontent van benne, de kevesen szeretik a taktikázást, szóval csak annak ajánlott, aki szereti a legapróbb részletekig kiismerni a pályákat, hogy a lehető profibb módon végezzen a célponttal, többieknek meg bármi más akció játékot tudnám mondani, ami változatosabb.

http://jateknaplo.blog.hu

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kár, hogy angolul beszél mindenki, esetleg feliratozva lehetett volna+eredeti nyelv.

milyen jó lenne egy walesi küldetés eredeti szinkronnal ;] Mae'r AI yn dda iawn, ond weithiau gallai fod yn fwy craff iddo, er enghraifft, rydym yn mynd drwy ddrws ac yno mae'n anwybyddu'r ffaith bod yr hyn sy'n digwydd, felly nid yw pobl yn cael eu had-dalu ddaear heriau bob amser.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) szupermacs válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Vagy időutazós küldetés, ógermán rúna feliratokkal. :D

(#8) Mr.Csizmás válasza szupermacs (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) CactuS válasza ayo (#5) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ennyivel nagyobb vagy nehezebb 1-1 pálya az előző hitmanekhez képest? ~ 40 óra 1 pályára az elég sok. :B

Az előzőeket mind megvettem, de nekem nem veszi be a gyomrom ezt a fix online kapcsolatos DRM rendszert, hozzácsapva a a játék 7 részre tördelését. Ha kijön a 7. pálya és az értékelések vegyes fölé mennek, akkor viszont igen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10) szupermacs válasza CactuS (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Egy ilyen játékhoz nekem is elég soknak tűnik. Vagy ennyire lassú lenne a játékmenet?

(#11) Mr.Csizmás válasza szupermacs (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Absolution: a kisebb pályákon is el lehet molyolni 3-4 órát, ha fullosra-közelire akarod megcsinálni. persze járható az is, hogy besétálsz, lekapcsolsz egy villanyt, felmész az emeletre, és a sniperrel lelövöd, és kész fél óra alatt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) ayo válasza CactuS (#9) üzenetére


ayo
addikt

Hitman Absolutiont anno kimaxoltam 70 óra volt kb. minden, itt most a training bevezető pályák és az első kettő adja ki kb. ugyanazt az időt.

Ez a rész sokkal részletesebb, csomó kontentet raktak bele a pályákba, viszont unalmas lehet annak aki egymás után darálna le 10 pályát, mert ebben a részben olyan 2-3 óra kell minimum hogy normálisan el tudj indulni :)

az online dolog: steamen mindig online vagyok, az meg hogy leszed csomó plusz tartalmat online engem soha se zavar, sőt.

de amúgy írtam már 3 cikket is a játékról, ha nagyon érdekel. Ezekben szinte mindent megemlítek, köztük az értékelést is.

Természetesen lesz majd a 2 pálya kimaxolása után is poszt tuti, csak ahhoz kell még pár óra.... :))

http://jateknaplo.blog.hu

(#13) szupermacs válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Az első részben én inkább Ramboztam, a második rész már taktikázósabb volt. Gondolom itt jóval nagyobbak a pályák, de nekem akkor is kevésnek tűnik itt. Harmadik részt elkezdtem, de nem tetszett egyáltalán, negyedikkel ugyan ez volt. Absolution kimaradt és a mostani is. Pedig nagyon nagy kedvencem volt a második rész.

(#14) ayo válasza szupermacs (#13) üzenetére


ayo
addikt

A Párizs cikkemet szerintem olvasd el, ha van kedved, ott nagyrészt a pályáról és a mechanikáról írok.

1. rész baromi nehéz volt! újsággal a kezemben se tudtam mindig megcsinálni :D
2. tökéletes
utána viszont teljesen átment könnyebbe, ami nekem annyira nem tetszett, nem voltak rosszak, de nem hiába jött a nagy változás az Abosuliton.
Az jó is volt meg nem is, a mostani Hitman viszont fogta a régi részekből a jó dolgokat + az Absolution értékes újításait megtartotta, a rossz dolgokat elfelejtette és valahogy összegyurmázott egy jó kis részt.

Ha taktikázni szeret valaki, kiismerni a karakterek minden mozgását, rájönni rejtett cuccokra és bejárni ezerszer ugyanazt a szobát, hogy még profibb módon végezze a bérgyilkos munkát akkor tökéletes választás. Másoknak nem tudom ajánlani, hiszen tudom, hogy valakinek 2x végig nyomni 1 pályát is már unalmas.

http://jateknaplo.blog.hu

(#15) szupermacs válasza ayo (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor lenne a legtökéletesebb, ha sikertelen küldetés után adna egy lockot, amit csak bizonyos idő után oldana fel (mondjuk 1 nap). Mivel ha egy bérgyilkost elkapnak, lelepleznek, akkor nincs mentés visszatöltés és checkpoint. Annyira hiányzik egy ilyen játék.
Wizardry Online volt olyan, hogy ha sokszor meghaltál és nem tudtál az istenek felé elég áldozatot felmutatni, akkor végleg búcsúzhattál a karaktertől. Mint D2-3-ban a HC mód. Buli az ilyen.

(#16) ayo válasza szupermacs (#15) üzenetére


ayo
addikt

én 5 alatt használtam save-et, igazából teljesen rád van bízva, de egyes feladatoknál pl. nem is lehet használni. próbáltak kielégíteni azért az átlag játékosokat is, bár inkább fanoknak készült ez a rész most szerintem.

http://jateknaplo.blog.hu

(#17) Mr.Csizmás válasza szupermacs (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dishonored hardon achivadászat :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.