Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V!ck


V!ck
aktív tag

Mondjuk kb a harmada lenne a reális.... kész vicc...

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#2) pilóta


pilóta
nagyúr

Simán lehet, hogy pénzmosoda a cég, és nem is akarják eladni igazán. ;]
Japóknál mostanában előfordul az ilyen (Toshiba, Olympus...)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Úgy látom mostanság TV fronton mindenki ellőtt egy két ilyen ziccert, hogy a kapott cuccért 3x-os árat kérnek. Biztos csappan az eladás, aztán inkább keveset de sokért elvet követik, de komolyan mondom, aki ezért ennyit kiad, az se normális.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) elefant válasza wolfman (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ráadásul a dizájn az egy az egyben a 2011 körüli Sharp tévéket idézi, ami egyszerűen nonszensz szerintem.

(#5) bteebi


bteebi
veterán

Ez egyszerűen érthetetlen, döbbenetesen túlárazottak :Y :F. Még UHD felbontás és nagyon jó képminőség esetén is igaz lenne, de így, na meg ezzel a dizájnnal... A 32"-os HD felbontású a legnevetségesebb, attól már olcsóbban lehet venni 40"-os UHD, vagy 48"-os FHD felbontású, dizájnosabb készüléket. Mondjuk a 49"-os is nagyon vicces majd' félmisiért, amikor 340 ezer alatt már 55"-os, nagyon jó minőségű, UHD felbontású LG-t lehet kapni :U.

Tényleg nem akarnak eladni semmit se? Fejlődés, innováció, dizájn nulla, de cserébe prémium felár. Szerintem az igazgatótanács készülhet(ne) a harakirire... :( Komolyan mondom, ez csak poén, trollkodás lehet, ezt - pláne japánok - nem gondolhatják komolyan!

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) wolfman válasza elefant (#4) üzenetére


wolfman
veterán

A dizájn számomra másodlagos, csak ne legyen vastag káva. Nekem ez is tetszik, semmi csicsa, semmi giccs. Ha a képminőség mellette príma lenne, gyönyörű szinekkel, akkor ki nem tesz rá, hogy matt szürke, egyszerű a dizájn?

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) Kékes525


Kékes525
félisten

Az eladási számok tükrében van ennek jelentősége. Ha azonban azok is rosszak, akkor hamarosan kirúgják a vezetőséget, vagy legalábbis a felelősöket.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8) snecy20


snecy20
veterán

2015-ben ki vesz HD-Ready TV-t (1366*768) 32"-en? Pláne ennyiért.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) XtremLor válasza snecy20 (#8) üzenetére


XtremLor
őstag

Plusz ha jol sejtem ezek meg mindig netto arak...a hulyenek is megeri! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10) virkir válasza snecy20 (#8) üzenetére


virkir
veterán

Igaz 2014-ben de én.
Hálószobába altató SD adásokhoz az asszonynak minek kéne több, sőt ezen az SD még jobb is mint FHD-ban.
Mondjuk nem ennyiért csak harmad áron.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11) snecy20 válasza virkir (#10) üzenetére


snecy20
veterán

No hát ez a lényeg hogy harmad áron. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12) elefant válasza XtremLor (#9) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nem nem, ezek már webshopos árak.

(#13) elefant válasza Kékes525 (#7) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

a Hitachi évek óta sajnos marginális szerepet játszik a tv-s iparágban

(#14) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Én nem is tudtam, hogy a Hitachi is gyárt LCD-t :DDD

(#15) ALBY


ALBY
senior tag

aztán majd sírnak hogy nem megy a bolt

(ilyen esetben, nem is tudom sajnálni az ilyen céget, béna a termék , eszetlen az ár ...)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#16) XtremLor válasza elefant (#12) üzenetére


XtremLor
őstag

Mindegy ugy is szep! :D Itthon egyaltalan forgalazzak ezeket a vackokat? Webshopon csak par hitachi tv-t talaltam, nem tartom kizartnak hogy a tesco etc uzetlancok akciosan megszorjak az orszagot persze ezen kivul:D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17) tntmax


tntmax
aktív tag

Az az érdekes hogy ugyanezt a 3x-os túlárazottságot az itteni bulvár cikkírók elfelejtik észrevenni mikor apple vagy samsung termékekről írnak szakmai hírnek vagy tesztnek álcázott szubjektív cikkeket.

(#18) Pálinka


Pálinka
csendes tag

Én azt tudom elképzelni hogy nem lakossági piacra szánják ezeket a TV-ket hanem nagy tételben való eladásra pl. szállodákba ahol több 100 darab kell.

(#19) elefant válasza tntmax (#17) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

:DD

" A tévé ára viszont elég halálos, még akkor is, ha a 900 000 forintos ajánlott fogyasztói árnál ma már 100 000 forinttal olcsóbban is beszerezhető a legnagyobb magyarországi műszaki áruházláncban. Ennyi pénzért, ilyen méretben az ember joggal várhat el közel tökéletes tévét, a Samsung UE55JS8500 pedig sajnos nem az." (FORRÁS)

.

[ Szerkesztve ]

(#20) kpal


kpal
veterán

HD READY tv 180e :Y

(#21) bteebi válasza Pálinka (#18) üzenetére


bteebi
veterán

Ennyire azért a szállodások se hülyék. Mindegy, hogy jó vagy nem jó, de olcsót vesznek. Ez meg nem is jó, és nem is olcsó, sőt...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#22) Duree


Duree
veterán

A fórumban tilos káromkodni és csúnya szavakat használni,kár mert lenne néhány keresetlen mondatom erre a termékkörre,de így nem mondok inkább semmit.

duree54

(#23) Z a hangya


Z a hangya
tag

Ipari hulladék :W

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#24) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Az árakkal valami tuti nem stimmel! A dizájn 3-4 évvel ezelőtti tv-ket idéz,semmi újdonság ..ennyi pénzért,kész rablás! :F

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#25) elefant válasza rozsasandor9 (#24) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

dehát megnéztem webshopban is, szóval reális az ár ,és a technikai specifikációk is valósak.

(#26) Lacok


Lacok
őstag

Egy tv dizájnja egyéni izlés kérdése azon szerintem fölösleges vitatkozni. Viszont az árképzésnek nekifuthatnának újra mert az finoman szólva irreális. :Y

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#27) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok..van egy Hitachi 32HE1321S1 smart tv-énk,amit nem igazán tudunk a tv nézésen kivül másra használni..nem játszik semmit le,vagy csak nagyon nehezen..nem ismeri fel az USB porton a pendrive-ot ..
lehet valahol resetelni egy ilyen csodát?:)
vagy valami frissités?
Üdv Zé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.