Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Nyertünk de azért több kell a jövőben, sokkal több.

Ilyen lassú játékot rég láttam fociban.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szép volt, gratulálok, de pls pls pls, nem az legyen most majd megint, hogy félistenként imádja mindenki a válogatottat, mert mennyire történelmi dolgot hajtottak végre. (bár mit képzelek, úgyis ez lesz. :( )

szerk: Kellett nekem mondani, már "Csodagólokról cikkeznek"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Szerintem az osztrákoknak ez olyan volt, mint szexelni 16 évesen... Védekeztek, meg vigyáztak, sőt, végülis egyik fél sem akarta, de csak becsúszott. :DDD

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

szabonagyur, orichalcos
Nem értelek titeket!
Mikor ment az örömködés, hogy hoppácska EB pótselejtőezőre mehetünk, akkor (is) ez volt hogy jó hát nem kell itt magasztalni őket...
és ez így is van/volt
sikerült megcsinálni azt is, és sikerült legyűrni a Norvégokat... kétszer!!!!
Megint jöttek a negatív emberek hogy jajj hát nem kell itt sztárolni őket...
és még akkor is azt mondtam én is hogy hát persze még nem mentették meg a világot...
És most lenyomták az Osztrákokat...
Mégis hányszor bizonyítsanak? :F úgy gondolom hogy na most igenis azt kell mondani hogy nagyon jól játszottak és lehet őket sztárolni, megdolgoztak érte

(#5) szabonagyur válasza bacsis (#4) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen nyertek és ennyi, látszólag dolgoztak is rajta, de azért ez közel sem akkora kiemelkedő teljesítmény. Ahogyan azt osztrákok ma játszottak bőven lehetett volna dupláznunk is.

Azért egy jobb csapat ellen ahol pörgősebb a játék valószínűleg nem ilyen eredmény lett volna.

De itt zárom részemről, senki örömét nem akarom elvenni, vitázni meg főleg nem. Helyén kell kezelni ezt is, mint sok minden mást.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#6) Viktor77 válasza bacsis (#4) üzenetére


Viktor77
titán

"Mégis hányszor bizonyítsanak? "

Őőő, ne 44 évenként egyszer?

Nem is ezzel van a gond, de az "okos" vezetőinknek mi jön le ebből? Még stadiont.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) oriic válasza bacsis (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Én csak elmondtam a véleményemet. Lehet őket sztárolni, de én akkor örülnék az igazán ha a következő meccset is megnyernék.

Live-Die-Respawn

(#8) bacsis


bacsis
Közösségépítő

orichalcos
+1 :)
Viktor77
Így van, ne 44 évente, de a múlton már nem lehet változtatni, a jövőről meg nem tudjuk hogy hogy is lesz :)

(#9) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Annyira tudtam, hogy ennél lesz megint pár megmondó ember. Gyerekek, lehet menni és megmutatni, hogy hogyan kéne. Ja hogy annó a cooper teszten is meghaltatok 1,5 jobb esetben 2 kilómeter után. Szalai 70 perc alatt futott 6 kilométert pedig csatár. Gerzson nem is tudom mennyit, de szvsz 10 km közelében volt meccs végére 30+ évesen.

Az ész osztás megy a fotelből, ezt annyira szeretem.

Lassú játék? Jelenleg mivel technikailag nem vagyunk európai top csapat szinten, ezért igen lassan, sok passzal, felfejlődve kell eljutni a kapuig, ellenfél támadás esetén pedig tördelni azt. Rövid, biztos passzok, keresni az ellenfél védelmén a rést és belépni az üres területre, ha megnyílik. Ez is egy taktika. Lassú volt? Ki nem sz@rja le ha eredményes?!

(#10) juliabrilke válasza bacsis (#4) üzenetére


juliabrilke
addikt

Elhiheted, hogy ha 9 ponttal továbbjutnánk, akkor is lenne olyan, aki a szerencsére/csodára fogná, meg az ellenfelek rossz napot fogtak ki ellenünk.

Szerezzenek csak minél több pontot, utána az étvágyunk megnő majd.

Németek elleni edzőmeccs után is jöttek a károgók, hogy ügye előre megmondtam, hogy kikapunk. Bravó tippmixkirály, ehhez tényleg nagy jóstehetség kellett.

(#11) Viszlát válasza juliabrilke (#10) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha megnyernénk az EB-t akkor is, tutira. Valahol sajnálom ezeket az embereket, ennyire nem tudni örülni az élet apró örömeinek...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12) cskamacska válasza bacsis (#4) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem nem játszottunk túl jól, és ilyen játékkal első kompetens csapat elver minket mint a szódás a lovát. :) Június 22-ig van idő örülni. :D
De a büszke osztrákoknál azért jobbak voltunk(elqrták, nem kicsit, nagyon), én drukkoltam a végén hogy bekapják a harmadikat, csak hogy tudják hol a helyük. ;]

Második hely nem reménytelen, utána meg meglátjuk. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#13) Viktor77 válasza Viszlát (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Miért, Héder Barna szerint ma EB döntőben szerepeltünk. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) Vladi válasza Viszlát (#11) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Ezért is tart itt az ország. Most nyertünk, nagyon szépen, tehát msot kell búslakodni. Ha vesztünk, akkor meg ugyemegmondtamhogyszarokvagyunk.

Ekkkora önbizalommal utcát seperni sem lehet. :(((

Én azt mondtam, ha 1 meccset is nyerünk, akkor már emelt fővel jöhet haza a csapat. Most ez megvan, msot új helyzet van. Mostmár azt kell számolni, hogy hogyan jutunk tovább. Izlandot meg kell verni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Károgóknak:

(#16) Viszlát válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Viszlát
addikt

Jó, akkor én is kérek abból amiből ő szívott. :)

Vladi: hát igen, igazad van sajnos. Iszonyúan lehúzták a magyarokat, a meccs előtti beszélgetésben is többnyire arról volt szó, hogy már az is nagy eredmény, hogy kijutottunk. Ehhez képest nem beszari játékkal a srácok többnyire kihozták magukból amit tudnak és ennél többet nem lehet kérni szerintem senkitől. Az már külön öröm, hogy ez ráadásul győzelmet is jelent, én egy angol pubban néztem a meccset, de olyan szinten lelkes voltam, hogy a második félidőre már mindenki nekünk drukkolt. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17) ncc1701 válasza Evil Snowman (#9) üzenetére


ncc1701
veterán

Bammeg, hova ne fossak, h mennyit fut, ez a dolga, ezért kap pénzt. Én meg kinyomtam 200 kilót, és ki nem szarja le azt is? Rájuk raknád, meghalnának. Bírom az értelmes érveid. :)

(#18) Evil Snowman válasza ncc1701 (#17) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Én meg ezt az elbaszott magyar mentalitást bírom, amitől itt jópár józan embernek már hányingere van. Ügyes vagy hogy kinyomsz 200 kilót gg. Tegyük fel kimész egy világversenyre, mondjuk egy fekvenyomó EB-re és azt sulykolnánk beléd, hogy jajj hát a magyar gyerek ugyis sz@r lesz, csak égeti majd a magyarokat, ennek ellenére teszem azt simán tovább jutnál a következő körre és még ekkor is csak elégedetlenkednénk, akkor hogy esne? Hm?

[ Szerkesztve ]

(#19) szabonagyur válasza Evil Snowman (#15) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért ezt még leírom: ha elolvasnátok senki sem szidja őket. Csupán a tényeket írtuk le, hogy itt bizony a győzelemben nagy szerepe volt az osztrákok bénaságának. És nem nem játszottunk jól, a passzok bőven nem voltak pontosak, a kapura rúgások is pontatlanok voltak.

Ha majd tényleg bizonyítják, hogy EB-re valók akkor lehet kiemelten kezelni őket. De az nem egy vagy 5 vagy 10 alkalommal történjen meg hanem folytatólagosan.

Sajnos az ilyen egy-egy felemelkedés után bízzuk el mindig magunkat minden téren.

(#18) Evil Snowman: azért ez a simán továbbjutás erős kifejezés. Sima tovább jutás az nem pótselejtezőt kellene, hogy jelentsen.

(#16) Viszlát:többnyire arról volt szó, hogy már az is nagy eredmény, hogy kijutottunk.
Bárki bármit mond azért nagy szerencse kellett hozzá.

Összességében: legyen szerencséjük, meg lehetőségük megmutatni, hogy mit tudnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20) Viszlát válasza szabonagyur (#19) üzenetére


Viszlát
addikt

Egyáltalán szó sincs tényekről, csak a szokásos negativizmus megy.

Mi az, hogy majd tényleg bizonyítják? Mármint ha a te ki tudja milyen alapon összetákolt kis elképzelésedet megugorják? Tudod mi a tény? Az, hogy a válogatott kvalifikálta magát az EB-re, tehát oda valók. Pont.

Ritkán kívánok másnak rossz dolgokat, de az ilyen hozzáállású embereknek csak azt tudom kívánni, hogy bármilyen sikerük is lesz életben, remélem ott fog valaki mellettük állni aki szüntelenül a szerencsét fogja emlegetni, meg a hibákat és semmi örömük nem lesz a sikerükben. Ez a mélységes rosszindulat egyszerűen gyomorforgató.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#21) Scroll Lock válasza Evil Snowman (#18) üzenetére


Scroll Lock
tag

+1
Becsüljük meg jobban őket!

(#22) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Ezek a srácok már most történelmet írtak, bárhogy is alakuljon a továbbiakban.

x gon' give it to ya

(#23) Vladi válasza Viszlát (#16) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

"Iszonyúan lehúzták a magyarokat"
tegyük hozzá, hogy ebben a magyarok jártak az élen. :((

Én is azt vártam, hogy 120%-on teljesítsen mindenki. Ezt kell csinálniuk. MIkor, ha nem most? Félni mostmár csak a sikertől lehet.

Azért kiemelném Királyt, a legöregebb résztvevő teljesen határozottan húzta le a labdákat és bravúrokat is bemutatott! :R

Kleinit meg nagyon megszrettem ma. Olyan hévvel dobta bele magát, ahogy kell. Az 1. félidőben egyértelműen húzta a csapatot.

Viszont most vagyok bajban, mert voltak ugye a fogadkozások, ha legalább egyszer nyerünk, akkor én.... :DDD

"hogy a második félidőre már mindenki nekünk drukkolt"
Király. Pacsit! :D

Sok semleges szurkolót meg lehet nyerni az ilyen meccsekkel, szerintem most több a nem magyar szurkolónk, mint a magyar. :))

Ezt a filmet ajánlom, nagyon jó.

A mentális felkészüléshez a fiúknak meg kiküldöm dpd-vel pendriveon a 2012-es olimpia Magyarország - Izland férfi kézlibda meccset. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#24) Evil Snowman válasza szabonagyur (#19) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem pont ezen bejegyzés alatt megy a károgás, de persze a közösségi médiában még mindig sok az okos, vagy ami még undorítóbb a sok köpönyeg forgató, aki eddig szidta őket, most meg elsőnek posztolja, hogy hujjuju de ügyesek voltak. Persze ez nem rád meg Ori-ra vonatkozik.

Azt viszont el kell fogadni, hogy az elmúlt hetekben/hónapokban elért eredmények pozitív változást sejtetnek. Sokan összemossák a válogatottat valamint agyhalott vzetőnk stadion építési örületét és szerintem emiatt állnak ilyen negatívan az egészhez. De ennek az elmebetegnek a nyomorult EB/VB rendezési vágyairól nem a kinti srácok tehetnek. Emiatt nekünk nem ekézni, hanem drukkolni kéne értük. Ha nyernek, ha vesztenek.

Mégegyszer, ez a csapat jelenleg technikailag ennyit tud. Sok passzos, lassú, de labda biztos, tördelő játékot. Azt senki ne várja, hogy minden passz pontos lesz, mert olyan nincs. 13 évig fociztam amatőr bajnokságokban, nincs olyan meccs, hogy egy passz ne legyen rossz. Legyen bármelyik csapatról szó. A következő generáció - akikből első fecskének már ott van a jelenlegi válogatottban szereplő Nagy Ádám - viszont, hiszem hogy jobb lesz. Amit viszont el kell felejteni az a magyar edzők - kivéve Dárdai - az elmúlt évtizedekben tökéletesen bizonyították azt, hogy nincsenek és soha nem is lesznek világszinten edzői vonatkozásban. Dárdai más, mert ő kint "nevelkedett" edzőként. Storck a jelenleg látottak alapján az ő vonalát viszi tovább.

(#25) Vladi válasza ncc1701 (#17) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

"Én meg kinyomtam 200 kilót,"
Én pl. leszarom. Totál.
Világversenyen győztél vele? Nem? Akkor pláne. Te még csak nem is érvelsz, szóval hagyjuk is. :o

(#19) szabonagyur

"De az nem egy vagy 5 vagy 10 alkalommal történjen meg hanem folytatólagosan."
Igen. Valamint nyerjük meg az ebt, majd a vb és megint az ebét ééééés aztán megint a vb, lenyomva ezzel a mindenidők legjobb barszájára épülő spanyol válogatottat. Na akkor és akkor is csak talán, egy fél mosolyt megengedünk a fiúk felé.

Elég pontosan fogalmaztam? ;)

(#20) Viszlát:

Őőőő az megvan, hogy a Norvégok táncoltak örömükben, hogy a magyarokat kapták? Tuti kijutás. Oda vissza verés.... aztán az Osztrákok is azzal számoltak, hogy a magyaroktól biztos a 3 pont... ühüm... 0.2 plusz egy piroslap. :o
Nah. Így vegyenek minket félvárról. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#26) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Na jó én léptem innen. Látom nehéz megérteni így meccs (meg kitudja hány sör után), hogy mi sem a magyarok ellen vagyunk, simán helyén kezeljük a meccset.

Bár gondolom anno nektek Baumgartner is majdnem világbajnok volt, hiszen csak kiesett előle mindenki és beért éppen pontszerző helyen.

Na pááá. :R

Nem kell reagálni semmit.

(#24) Evil Snowman: köszönöm, látom te érted mire utaltam. Te helyén kezeled a csapatot, se többre se kevesebbre nem értékeled őket, nincsenek hiú reményeid. :R

(#25) Vladi: volt aki megértette mit írtam, úgy gondolom nem kell mindenkinek magyarázni. Nyerni sem kell a bizonyításhoz csak megsúgom.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27) Viszlát válasza szabonagyur (#26) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem, nem kezeled a helyén, sőt, ostobaságokat írsz a szokásos racionális pesszimista köntösbe csomagolva. Szép estét.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#28) Vladi válasza szabonagyur (#26) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Pászervusz. Mi ünnepelni szeretnénk, te menj nyugodtan helyénkezelni a meccset. :o

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#29) Viszlát válasza Vladi (#23) üzenetére


Viszlát
addikt

Az angol egyébként ugye meglehetősen foci-orientátl népség, abszolút értékelik ha valaki szívvel-lélekkel küzd. Én például a kint lévő szurkolókra is büszke voltam, olyan zajt csaptak, hogy szinte csak őket lehetett hallani, folyamatosan ment a buzdítás. Még a kommentátorok is vagy 15x megjegyezték, hogy eszméletlen hangulatot csinálnak a stadionban - balhé nélkül! :)

Na de majd jövő hét szerdán a portugálok ellen én is megteszem a magamét. :K

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#30) Lortech válasza cskamacska (#12) üzenetére


Lortech
addikt

Itt már csak kompetens csapatok vannak. Hisz velük kell játszanunk. Épp most vertünk meg egy kompetens csapatot. Természetesen ez nem jelent semmit a továbbiakra nézve - mint ahogy ez se a papírforma eredmény volt - de attól még nyertünk az EB-n 2:0-ra. Minden más totál lényegtelen. Ez egy csoportmeccs volt, ha Németország az ellenfél, ha Észak-Írország (hümm.. ), akkor is 3 pontot adnak érte.

Thank you to god for making me an atheist

(#31) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Valami történt mert ordított a környék. Valami foci van?😭

(#32) Doze


Doze
aktív tag

Nem vagyok nagy focifan... az igaz hogy ez a válogatott a fasorban sincs egy nemet/angol válogatottal szemben, de egy valamit látok, mostanában a nyakukat kitornek egy gólèrt.... es ezért szimpatikusak, éhesek az eredményre. Az hogy az labancok ballabbal keltek meg hogy szarul játszottak igaz, de mi hányszor??? Ez most kijárt, es nem csak 'szerencse' volt

(#33) Vladi válasza Viszlát (#29) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nézem a portugál meccset. Sajnos nem úgy alakul ahogy vártam. Ha a portugálok kitömik izlandot, akkor ellenünk nagyon elkeseredettek lesznek, győzelmi kényszer alatt sokat hibáznak.

De.... ha most nyernek, megverik a portugálokat, akkor meg a portugálok kerülnek formán kívül, megy a betlizés a hisztizés, és beleszaladnak ellenünk egy meglepetés győzelembe.

Szóval mindenhogy győzünk. :DD

(#30) Lortech:

"Természetesen ez nem jelent semmit a továbbiakra "
Hát dehogynem. 3 szép győzelem tétmeccsen zsinórban... épp most emelte meg a válogatott magának a lécet. Mostantól ez a szint!

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34) Evil Snowman válasza Kolondrum (#31) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jah, Portugália-Izland. :DDD

(#35) Evil Snowman válasza Vladi (#33) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Szerintem, ha Izlanddal leikszelünk, akkor már ki is kaphatunk a portugáloktól. Remélem a sógorok megrogytak annyira, hogy ők is ikszelnek az északi népekkel a portugálok, meg elkenik őket.

(#36) gzbotii válasza juliabrilke (#10) üzenetére


gzbotii
veterán

Meg egy annyira negatív népet mint a magyar :( nagyon szomorú...
Más nép (nemet, román) bezzeg tud örülni tisztán a sikerek én es meg is élik. Nekünk van valami kis orom es abban is a rosszt látjuk :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#37) Vladi válasza gzbotii (#36) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Felétek hogy fogadták a győzelmet?

A portugál meccs döntetlenre áll, ez a legjobb nekünk. :C
1. forduló után csoprtelsőként, lépéselőnyben várjuk a következő meccset. Az eb-n... az EB_N! Vaaazzzz az ebéén!!! felfogjátok?

A holland 8-1 után ide eljutni.... ez már abszolút a maximum felett van 3 fokozattal. :DD

Hogy mondják hollandul, hogy bebebeee..? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#38) gzbotii


gzbotii
veterán

Miért nem lehet annak örülni, hogy kijuttuk az EB-re?
Mar az is siker. Hol van Hollandia? :D
44 év után összejött, mar ez is ok lehetne.
Rúgtak gólt is. Kettőt. Ennek is lehetne örülni. Meg a meccset is megnyertük - ha azért is, mert az ellenfél rúgott két öngólt, akkor is. Annak is örülni kellene.
44 év után, nekünk mar minden extra, főleg ha a magyar foci állapotát nézzük.
Es a fiúk szívvel-lélekkel játszódtak. Mi kellene ennél több?
Megnyert EB cím alatt, persze minden csak csalódás, balfasz banda

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#39) Kolondrum válasza Evil Snowman (#34) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tőlem a hold és a mars is kergerheti a labdát. :C jó tudom megyek. ;]

(#40) Evil Snowman válasza Kolondrum (#39) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem kell menned. ;)

[ Szerkesztve ]

(#41) gzbotii válasza Vladi (#37) üzenetére


gzbotii
veterán

Magyarok örültek, románokat nem érdekelte.
Magyar helyeken úgy ordibáltak, hogy majd' kihulltak az ablakok.

Amikor meg lefújták és mindenki állva ordibált örömében, én csak annyit kiáltottam: 8-1? Mivaaaaan Hollandia, most hol vagytok? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#42) Vladi válasza gzbotii (#41) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Csinálj mán ebből egy mémet a táncoló afrikai gyerekes képpel. :DD

Na mi van hollandok? Mi vezetjük a csoporotot, ti meg otthon tévéztek. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#43) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Nyertünk. Ennyi b+ ennyi :DDD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#44) gzbotii válasza Vladi (#42) üzenetére


gzbotii
veterán

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#45) djculture


djculture
félisten

Egyelőre jók vagyunk, szerintem ez a Portugália is verhető amit ma csináltak nevetségesen gyenge játékot mutattak fel.

(#46) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sosem nézek focit, sosem foglalkozom vele, de ez a meccs most az egyszer 90 perce tv elé ültetett és feszült figyelemel kísértem a meccset, és iszonyat jó érzés volt, és az hogy nyertünk pedig külön öröm, váá. Ott voltunk és megcsináltuk. Mi kéne még? Mit kárognak egyesek, ez egy nagy lépés punk tum. A mennyire nem értek hozzá: jött munkatársam és megkérdezte emberelőnybe voltunk-e, mondom magyarul próbáld, persze piszokönnyen megértettem. Azzal is lehet jönni hogy nem értek hozzá, de örülni azért csak örülhetek nem? :) Nézd meg Budapesten mi történt, bizonyos része lebénult, a szurkolók miatt. Jobb lett volna ha mindenki hazamegy és szomorkodik, hogy jó jó, de azért volna még mit csiszolni. Nagy lóürüléket, biztatni kell őket, és örülni! Változtassunk már a mentalitsunkon kicsit, mert jó jó, de azért lenne még mit csiszolni rajta, meg már unalmas is. Hajrá magyarok!

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#47) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Na majd ezentúl mennyi pénzt fognak ölni viktorék a fociba.. öröm lesz nézni

Viszlát: Aki látta a meccset, az tudja, hogy ez nem a mi jó játékunk volt, hanem az ellenfél bénázása. Ez most egy ilyen EB, úgy látszik. Lehet, hogy emiatt még lesz esélyünk, aztán ennek vagy lehet örülni, vagy nem, ez egyéni dolog.

Amúgy sose értettem azokat, akik nem bírják a negatív véleményt. Nyílt egy fórum és aki nem osztja más örömét, annak is ugyanannyi joga van ide írni. Más topicoknál is észrevettem, hogy csak a pozitív vélemény számít véleménynek, minden más "hőbörgés, trollkodás, rossz hangulat keltése", stb.

Egyébként akinek kicsit nyitva van a szeme és tudja, hogy milyen pénzek mennek el totál feleslegesen (és igen, feleslegesen, lásd: hozzászólásom második mondata), az már rég megutálta a magyar focit.

[ Szerkesztve ]

(#48) CaNNa3IS válasza gzbotii (#44) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

:DD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#49) C4mp3r válasza Jhonny06 (#47) üzenetére


C4mp3r
addikt

en mar hozza sem szolok ilyen temakhoz pont ezert, mert hazaarulo, karogo, magyar mentalitasozo leszek. mindegy is az orszagban elo legtobb proli most alkoholos mamorban unnepelhet, hogy mekkora siker, en meg csak a fejemet fogom, hogy de milyen aron? sajnos ettol meg ugyanolyan ciki kulfoldon magyarnak lenni

(#50) Jhonny06 válasza Viszlát (#11) üzenetére


Jhonny06
veterán

(De egyébként nem is ebben az országban élsz, szóval nem a te adódat basszák el stadionokra, miközben egy alap orvosi elletásban nem tudnak részesíteni :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.