Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alcsa


alcsa
senior tag

Nagyon jo meccs volt szerintem :Y , csak igy tovabb! :C

(#2) buherton


buherton
őstag

Az osztrákok kiestek, pedig ők voltak a titkos esélyesek -> Olyan titkosak voltak, hogy ők maguk sem tudták :) .

Elképesztő, egyszerűen elképesztő. Veretlenül csoport első a magyar válogatott. Tegye fel a kezét, aki erre számított? Történjen bármi a nyolc döntőben, ők már győztek. :)

MOD: mindenre számítottam, de arra nem, hogy a portugáloknak kell majd hanyatt-homlok követnie a válogatottunkat.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ez most tényleg jó meccs volt, és ez volt a pont amikor a magyarok megmutatták mit tudnak. Nem a korábbi meccsek, itt volt az igazi játék.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4) sztanozs


sztanozs
veterán

Szvsz a portugálok szigorúan döntetlenre utaztak. Nem véletlen rúgtak szinte rögtön mindig egy gólt, aztán ment a labdahajkurászás.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) letepem válasza sztanozs (#4) üzenetére


letepem
aktív tag

Mindig kell egy ember aki kételkedik?! Akkor bunda volt szerinted a meccs? Direkt erre játszottak?

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#6) dugynok


dugynok
senior tag

Fantasztikusan játszottak a srácok, gyerekkorom óta vártam arra, hogy megint minőségi válogatottat lássak.
Lazán játszottak, ott voltak fejben, és ne felejtkezzünk meg Dárdairől és Bernd bácsiról sem, hisz nekik köszönhetjük, hogy összerakták a csapatot :)

[ Szerkesztve ]

(#7) nemlehet válasza sztanozs (#4) üzenetére


nemlehet
őstag

Igen nyílván direkt szopóágra akartak kerülni. Milyen jó is a döntőbe az olasz/spanyol, német, francia meg angol válogatotton átverekednie magát a portugáloknak :D De végülis így a döntőben őket már nem kaphatják....

CÖRÖHÉTen jól látszódott a frusztráció, nagyon akart, de nem ment több. A gyors válaszgólok meg nem olyan ritkák, fellelkesültünk és felnyílt a védelem, azért van annyira jó és gyors a portugál támadósor, hogy ezt simán kihasználják, és CR továbbra is a világ egyik legjobb játékosa akinek 90 perc alatt ha csak 2 villanása van az is elég.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#8) Doze válasza sztanozs (#4) üzenetére


Doze
aktív tag

Nem utazhattak döntetlenre, ugyanis ha az osztrakok nyernek a portugálok kiestek volna, teny hogy az utolsó 10 perc inkább volt mar időhúzás... De szégyen hogy egy portugál válogatott egy vagy-vagy meccsen ilyen sz*rul jatszik

(#9) sztanozs válasza letepem (#5) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem azt mondtam, hogy bunda volt, vagy szarul játszottunk. Mindenesetre csak annyit láttam, hogy a Portugálok nem akartak nyerni, ha nem muszáj.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) elfelejtette válasza buherton (#2) üzenetére


elfelejtette
veterán

"Veretlenül csoport első a magyar válogatott. Tegye fel a kezét, aki erre számított?"
Ja, azt reméltük, hogy nem kapunk ki mindhárom meccsen, és hogy a Portugáloktól nem sokat kapunk... :DD

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11) Egon válasza sztanozs (#9) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem sokkal inkább arról volt szó, hogy kikapni nem akartak: ha támadtak volna, azzal azt kockázatták volna, hogy kapnak egy (újabb) gólt, és a vereséggel kiesnek (persze hátrányban muszáj volt támadniuk).
Mindenesetre jobb értékmérő lett volna, ha a kieséses szakaszban találkoztunk volna velük: ott nem lehet így taktikázni (illetve nem érdemes). Nem biztos, hogy mi jöttünk volna ki jól belőle.
Ezzel együtt szvsz nem szabad most méricskélni: szimplán örülni kell... :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) bhonti


bhonti
tag

Nemtom, szerintem Király helyén is meg lehetett volna próbálni valaki mást.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#13) Egon válasza Doze (#8) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem utazhattak döntetlenre, ugyanis ha az osztrakok nyernek a portugálok kiestek volna,

Nem nyert. Ezzel a forgatókönyvvel helyet cserélt volna Izland és Ausztria (előbbinek 2, utóbbinak 4 pontja lett volna), a portugáloknak meg 3 ponttal ugyanúgy 3. helyen jutottak volna tovább, mint így.
Ráadásul Izland a meccs eleje óta vezetett, kevés sansz volt arra, hogy az addig gólképtelen osztrákok kettőt vágnak. Ezen túlmenően, a másik meccs nagy részéebn iksz volt az eredmény (nagyon a végén született a győztes gól), az iksz pedig portugál 2. helyet jelentett volna...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14) guftabi96


guftabi96
addikt

Én nem igazán szeretem a focit, de azért a VB-t és EB-t szoktam nézni, viszont még így is nagyon nagy élmény volt, és őszinte gratulációm a válogatottnak.

#KeepFightingMichael

(#15) MineFox54 válasza guftabi96 (#14) üzenetére


MineFox54
őstag

Szívemből szóltál, kolléga :K

(#16) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem is jók voltunk, bár az a 3 kapott gól sok.

Topikindító első mondatában *küzdelem akart lenni gondolom. Kéretik javítani! :R

[ Szerkesztve ]

(#17) Petyyyyy válasza letepem (#5) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Soha nem fogjuk szerintem megtudni miért ez lett a végeredmény. Annyi lehetséges opció van, hogy öröm nézni.

Lehet titkon megegyeztek a háttérben, hogy ha most hagytok minket továbbjutni, akkor majd kipottyantjuk később a svédeket pl. De lehet épp elég volt a döntetlen, ahogy az a centin meg volt írva.
Lehet pont azt az instrukciót kapták, hogy jó az x. Ha olyan infót kapnak, lehet bevarrják a negyediket is.
De szóba jöhet még a szándékos altatás, a nem hajtsuk túl magunkat, csak maradjunk bent, stb, stb.
Túl sok változós a dolog.

Hogy az EB legjobb meccse volt, az szerintem vitathatatlan. Ezen egyik háttérinfó sem csorbíthat. Mi rúgtuk a gólokat előbb, azért ez nem piskóta. :)

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#18) sztanozs válasza Petyyyyy (#17) üzenetére


sztanozs
veterán

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Nem akartak a portugálok direkt szopóágra kerülni. Pont ellenkezőleg! Az olasz, spanyol, német, francia, angol válogatottat akarták elkerülni. Ha másodikak lettek volna, akkor őket kapják. Remélték, hogy a harmadik hely lesz meg nekik. Nem akartak kontrából gólt kapni, mert akkor tuti kiesés. A végén, amikor kettő magyar hátul passzolgatott, ez volt az egyik jel. A második - még nagyobb - jel volt, mikor a végén, fél perccel a lefújás előtt náluk volt a labda. Megcsinálhatták volna, hogy előre küldenek pár játékost a gól érdekében és a középpályáról indítanak egy utolsó támadást. A kevés hátralévő másodperc miatt már úgy sem lett volna ideje a magyar válogatottnak kontra támadást indítani. Ehelyett a középpályánál kényelmesen passzolgattak. A harmadik jel, hogy a végén a portugál játékosok, főleg C. Ronaldo-t mutatták, tapssal vonultak le a pályáról. Nem látszott rajtuk kitörő öröm, kicsit kényszeredett volt az arcon a mosoly, de tapsoltak. Kiesés tudatában tudjátok mikor tapsolt volna Ronaldo... Nem borult el a portugálok agya, jól taktikáztak, nem akarták megkockáztatni a kiesést. Jó volt ez így.

Nagyon jól játszottak a portugálok és szépen is játszottak. Remélem lealázzák a horvátokat.

A magyar válogatott nem egy gyengén játszó portugál csapat ellen harcolta ki a sokgólos döntetlent, hanem egy jól játszó portugál csapat ellen, akiknél a világ egyik legjobb játékosa kétszer is betalált! Ez mindent elmond. Így sokkal többet ér ez a döntetlen!

[ Szerkesztve ]

(#20) szupermacs válasza G-Guts (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindenben egyet értek. Dzsudzsák és Juhász közötti passzolgatás már komolyan felidegelt, mert az utolsó negyed óra tényleg időhúzás volt. Nekem is úgy tűnik, hogy több volt ebben a meccsben, mint amit a tévén keresztül láttunk.

(#21) dugynok válasza szupermacs (#20) üzenetére


dugynok
senior tag

A foci nem csak arról szól, hogy futunk és rugdosunk... Ilyen esetben ezt kell csinálni, időt húzni. Jobban tetszett volna, ha támadunk, de egy kontrából gólt kapunk? Vagy a nagy támadásba valaki(k) lesérül? A cél ezt követelte meg, biztos nem maguktól csinálták, az edző utasította őket. Véleményem és a végeredmény szerint jól döntött...

[ Szerkesztve ]

(#22) buherton válasza szupermacs (#20) üzenetére


buherton
őstag

No szerinted a portugálok nem ezt csinálták volna? :) Max nem ilyen látványosan. Az mindent elárul, hogy mindkét edző integetett a játékvezetőnek, hogy fújja már le.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#23) szupermacs


szupermacs
veterán

Nekem csak a látványos és már viccesnek ható időhúzás nem tetszett. És elhiszem, hogy mindenki jobban ért nálam a focihoz, sosem voltam nagy rajongó. Viszont örülök az eredménynek. Nagyon jó meccs volt. Majdnem sírtam is tőle. :B

(#24) Doze


Doze
aktív tag

Ez volt???[link] :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.