Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RyanCooper


RyanCooper
csendes tag

Nagyon színvonalas írás, megvan az olvasni való. :R

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Az év logout írása :R

(#3) - = Zk = - válasza bacsis (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+1...

szépen összehoztad :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) cstommy


cstommy
csendes tag

Nekem a kedvenc Nvidia kártyám a 8800 Ultra volt és lessz is. :D
Nyugodjék békében a videó RAM-ja :O

(#5) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm a gratulációkat :B

(#6) GAI válasza cstommy (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Gondolom kiderült, hogy nálam is az a kedvenc :) Bár nekem aktív használatra sose volt Ultra, GTX viszont többször is volt.

(#7) karky


karky
csendes tag

:C :C Gratula

(#8) capulet75


capulet75
addikt

A 295-nél van egy kis kiagazítani való: "9800 GX2 után ismér egy kétmagos csúcskártyát ". Az ismér-t és a kétmagost javitsd. Az írás fantasztikusan jó lett, sok kedves emlékű kártya köszön vissza. Bár szép hűtés ide vagy oda, a négyes szériának akkor is a 4800TiSe a csúcsa. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9) bacsis válasza capulet75 (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

négyes szériának akkor is a 4800TiSe a csúcsa
Most TI vagy SE :P ;)
a 4800SE lényegében egy 8X AGP-vel megáldott TI4400

(#10) GAI válasza capulet75 (#8) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszi javítottam!

Bár többször is átolvastam, azért lehet hogy maradt még benne pár elütés...

(#11) GAI válasza bacsis (#9) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Jaja, a sima Ti 4800 az abszolút csúcs, de az lényegében csak egy 8x AGP-s Ti 4600 :)

(#12) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Aztamindenit! Gratulálok, ez hatalmas írás! :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13) capulet75 válasza bacsis (#9) üzenetére


capulet75
addikt

Titanium 4800 special edition. :P

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#14) Pipó


Pipó
őstag

Ez igen! Gratulálok a gyűjteményedhez! A teszt is remek.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#15) Yutani válasza GAI (#5) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gratula a teszthez, nagy munka van benne! :R

Végre értelmet nyert az elmúlt évek gyűjtési akciója! ;)

Capulet75: Ti4800SE = Ti4400+8xAGP, ahogy Bacsis is írta.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#16) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szép írás grat :K

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#17) capulet75 válasza Yutani (#15) üzenetére


capulet75
addikt

Halgattam volna, bölcs maradtam volna. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#18) Rhino666


Rhino666
őstag

TNT2 Ultra all the way!! :))

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#19) h-yle


h-yle
addikt

:R Nagyon komoly írás.
Nem csak VGA, de engine benchmarknak sem utolsó.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) Brae


Brae
őstag

Ez igen! Nagyon jó volt olvasni!

(#21) Gondar


Gondar
tag

GRAT :C

(#22) Winne


Winne
nagyúr

Hihetetlen színvonalas írás, nagy gratula érte. :R

Az utolsó kép alapján elgondolkodtam kicsit, hogy nekem is fognom kellene egy nVidia-t... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23) dangerzone


dangerzone
addikt

Jó lett nagyon. Gratula ;)

(#24) mephi666 válasza Rhino666 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

uhh, emlékszem hogy egyik megszállott ismerősünknek bő 10 éve már 32megás tnt2 ultrája volt meg 256mbyte rendszermemóriája, amikor mi még voodoo1-gyel meg 32/64mega rendszermemóriával "bohóckodtunk" p1-en (gyakran jártunk hozzá, állat potyogtatni)

nagyon jó írás :R most csak átfutottam, de vissza fogok találni és akkor rendesen végigolvasom... pillanatok alatt elkapott a nosztalgiahangulat :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Hatalmas írás! Gyönyörű gyűjteményed van :C .

(#26) Straw


Straw
senior tag

Hatalmas írás, öröm volt olvasni, gratula és óriási :R

[ Szerkesztve ]

42

(#27) Jofi81


Jofi81
őstag

Gratulálok, szép munka! :R

(#28) D_r_u


D_r_u
tag

Hatalmas gratula a gyűjteményedhez és a cikkhez is! Öröm volt olvasni.:)

(#29) DroneZ


DroneZ
aktív tag

Az igen, nem kis idő lehetett összehozni. Szép hosszú, igényes és tartalmas teszt lett. Gratula hozzá :)

Nekem ezek közül 88ultra volt, gx2, de gtx-ből sajnos már csak 285-re futotta :D Viszont még a 88ultra máig szolgálatot teljesít a kisebb gépben, amin csak photoshop, meg after effects megy szinte.

(#30) Boxi88


Boxi88
őstag

Ez valami fantasztikus írás volt! Lenyűgözően sikerült! :C

(#31) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem semmi, hogy ezeket így összegyűjtötted. :R

(#32) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Szép munka. Számtech könyvekbe vele!

(#33) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Mint igazi videokártya-addikt (az elmúlt bő 10 év alatt a Voodoo 3-tól indulva szinte minden szériából járt nálam legalább 1-1 darab, Ati és Nvidia frontról is) csak gratulálni tudok mind a gyűjteményhez, valamint a téma igényes összefoglalásához. :R

1 szó, mint száz: grat! :K

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#34) BiP


BiP
nagyúr

Minden elismerésem.
Magáért a gyűjtésért (pedig az előző 3dfx gyűjtemény sem volt semmi)is, főleg, hogy ezek a csúcskártyák tartják a legjobban az árukat.
No meg a tálalásért is. Nagyon összeszedett, átfogó cikk. :C :R

Nosztalgiázásnak sem rossz, az összehasonlító teszt pedig mindent visz.

(#35) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Erre valaki még emlékszik? OMG :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36) LackoMester


LackoMester
addikt

Szép kis gyűjtemény, kitűnő írás, hatalmas grat., talán az egyik legjobb írás ( mindenképpen TOP 10-es ) amit a Logout-on olvastam a témában. Elismerésem. :R :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#37) KG.


KG.
tag

Még nem olvastam végig az írásod, de az az első kép valami gyönyörű, nagyon irigyellek a vitrined tartalma miatt! :Y

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#38) KG. válasza Plazmacucci (#35) üzenetére


KG.
tag

Ha jóltévedek ő egy FX 5800-as GDDR2-es radiátor! :D

[ Szerkesztve ]

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#40) Z86


Z86
őstag

Le a kalappal! Párját ritkítóan részletes cikk. :R

(#41) Akos96


Akos96
senior tag

Nagyon jó cikk. :R

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#42) westcoastog


westcoastog
veterán

8800 ultra és gtx az etalon nálam, haverral mennyit csorgott a nyálunk utánuk. :C
gtx480 gyűjteménybe? :Y
Grat hozzájuk. :R

(#43) shaft72


shaft72
tag

El se tudom képzelni, mennyi munka van az írás mögött, és külön dícséretet érdemel az első képen található vitrin, látszik, hogy még a kártyák tárolására is gondot fordítottál! Le a kalappal!

(#44) NSiS


NSiS
csendes tag

Grat a teszthez meg az egész gyűjteményhez! :C És ahogy előttem is írták, tényleg lehetett egy kicsit nosztalgiázni. Van itthon egy Ti 4800 SE (Leadtek) az egyik gépben, de pl. nem tudtam hogy ez a 4400 8x-os AGP-vel.

(#45) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

FX5800-as videó nem gyenge. :DDD

(#46) syC


syC
addikt

Én gtx280 párti vagyok. Kicsit nehéz, kicsit sokat eszik, de ár/érték arányban jelenleg is bőven megállja a helyét. Az 5.-et nyúzom éppen :)

(#47) Vigilante


Vigilante
őstag

Nagyon fasza kis írás, minden elismerésem és nagyon szép nvidia gyüjtemény, ezt beküldhetnéd lefordítva az Nvidia-nak is, sztem tuti értékelnék! :) Nekem is volt anno 9800 GX2 majd GTX 295 később GTX 285 SLI most meg GTX 470 SLI! Nekem csak az NVIDIA lehet a favorit és a minimum 2 GPU-s megoldás! Kövi kari egy GTX 590 lesz kötelezően, a 4es széria végén meg is ilyedtem, hogy az NVIDIA letett volna a 2 GPU-s karik gyártásáról! :P

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#48) hackeeeee válasza bacsis (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

+2

Vagy még több..

Nagyon jó ám ilyesmit látni. Jó, hogy van aki ilyesmit csinál... Gratulálok! :R Mind az íráshoz, mind pedig a gyűjteményhez!

Véleményem szubjektív...

(#49) rep3at


rep3at
őstag

Sajnos még nem jutottam a végére, de amennyit elolvastam belőle az nagyon tetszett, nagyon jól megszerkesztett és összeszedett cikk, csak gratulálni tudok (természetesen a gyűjteményedhez is)!

Forward thinking. كرر

(#50) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

Nem semmi teszt!
Az én szívemhez is közel áll az Asus Ti4600-asa, volt nekem is, bődületes tuningpotenciállal rendelkezett. Imádtam. :)
A másik nagy kedvencem a 6800-as széria, abból csak egy 6800GT-m volt.:( 6800 Ultra Extreme-et nem is próbáltál szerezni? Az volt az igazán ritka dolog, szerintem nálunk nem is árulták őket, de ha jól emlékszem, az Ultra 400mhz-es órajelei helyett 450-en futottak gyárilag. :Y

Illetve az FX szériával is szimpatizálok, de nekem az Fx5800 Ultra tetszik abból igazán, bármekkora bukás is volt, nekem nagyon kellene egy. :)

Az újabb kártyák már nem érdekelnek különösebben.
Gratula a gyűjteményhez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.