Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sto1911


sto1911
veterán

Pl.: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev47apps.droidcam&hl=hu

(#2) Simi87 válasza sto1911 (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Tesztelted? Én probáltam egy párat, de mind instabil gagyi.

(#3) sto1911 válasza Simi87 (#2) üzenetére


sto1911
veterán

Hasznaltam mar, akkor mukodott (Nexus 7-en).

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Airdroid-nak van ilyen funkciója, de szvsz az se a legjobb. Nagyon lagos a 60Mbites net ellenére is... :U

(#5) Simi87 válasza sto1911 (#3) üzenetére


Simi87
senior tag

Megnézzük, köszönöm.

(#6) Krugszvele válasza Simi87 (#5) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Reflector 2. Tökéletes videóval, képpel, bármivel, vezetéknélküli, nem lagzik, bugzik, tud felvenni, akár hanggal együtt is videót és 14$...

És iOS-ra van csak, most látom :( sorry.

(#7) Cyberneko


Cyberneko
tag

En ennek a bejegyzes olvasasa kozben omlottam ossze...
Eddig azt hittem, az allatorvosok relativ jol keresnek...
Es azt is hittem, az endoszkop arra valo, hogy... hat ilyen tenyleg szuk helyekre benezzunk vele, anelkul, hogy feldarabolnank azt, amibe bele akarunk nezni.
Es.. ilyen helyekre benezni egy mobillal, olyan.. hogy fer bele? Nem azik el? Es utanna azzal telefonal? kerdeseket vet fel szamomra.
A megoldasom, amugy egeszen egyszeru. Olyan helyekre ahova egy telefon befer, hasznaljon egy webkamerat - meretcsokentes miatt akar a burkolatatol megfosztva. Vagy uj "burkolatban".

(#8) Simi87 válasza Cyberneko (#7) üzenetére


Simi87
senior tag

A mi dokink túl jószívű. Csomószor nem kér pénzt, nem fogad el. Így is màr sok pénzt hagytunk nála, de néha már nekem kellemetlen.

(#9) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Gondolom a probléma azóta már elévült, de jó tudni, hogy kb. 3000 Ft-ért lehet venni telefonhoz csatlakoztatható endoszkópot. Lehet, hogy én is veszek egyet. Ha nem is saját magamat nézegetném vele belülről, de szerelésnél jól jöhet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.