Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Qru


Qru
MODERÁTOR

Lehet savazni emberek!

A táblázatok ismét nem szépség díjasok, de az van. :D

#nincsbennetarcsi

(#2) Paul119


Paul119
addikt

Nagyon tetszik a teszt :) Nvidia :C

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Akkor 4870 kb. egálban lehet a GTX-el....nem?... :U

(#4) Kommy


Kommy
veterán

Nekem egy kicsit sántít a gtx 260 3dMark 06 alapórajeles eredmény az sm2 pont sokkal kevesebb mint az atié és mégis több pontot kap a végén, szerintem itt valamit elírttál.

(#5) Navaze


Navaze
tag

Jó teszt kösz, most sokat segített. :R Több ilyen face to face dolog kéne.

(............(o)...............(o)..............)

(#6) P00By válasza Qru (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem is kell, teljesen átlátható! ;)
Sztem jó lett és köszi ;)

(#7) Depression


Depression
veterán

Windows XP alatt összehasonlítani egy DX10.1-es és egy DX10-es kártyát. Nem akadt még egy 3DMark2001-re hely a tesztben?
Sorry, de tényleg úgy érzem, mintha ez egy ferrari kontra lamborghini teszt lenne földúton.

A GPU caps viewer tesztben hogy tudott a normál 4850 magasabb átlagot produkálni a húzottnál? (nem kötekedés, csak olyan érthetetlen számomra.)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) Skizz


Skizz
addikt

remélem lesz GTX295 vs. HD4850 teszt is :) - off

egy kártya ár/érték arányának vizsgálatához inkább a versenytársával kéne összehasonlítani, és akkor mindkét oldalon le lehetne vonni a konklúziót. így nem sok értelme van...

(#9) zed1983


zed1983
őstag

Jó lett a teszt!Köszi.
Mondjuk egy 4870-et is megnéznék a GTX 260 ellen...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#10) Depression válasza Skizz (#8) üzenetére


Depression
veterán

Ez nem bolti teszt. Az előző és az új kártyáját hasonlította össze.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#11) Skizz válasza Depression (#10) üzenetére


Skizz
addikt

a tények attól még nem változnak - a két kártya pont úgy nincs köszönő viszonyban egymással teljesítményben, mint árban, ergo nem lehet a konklúziót megfelelőképpen levonni, összehasonlításnak így rég rossz. arra jó, hogy tisztában legyünk kártyák által produkált eredményekkel.

(#12) jozsi


jozsi
tag

Jó lett a teszt, de miért nem a 285GTX-el tesztelted a 4850-et?:DDD

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#13) Talisman válasza Depression (#7) üzenetére


Talisman
csendes tag

Szerintem a GPU Caps viewer-nél eleve furcsa, hogy az átlag a minimum érték alatt van a húzott 4850-nél :D
Valószínűleg ott valami bibi lesz a grafikonnal.

Adelante tormenta!

(#14) Qru válasza dzsóbácsi (#3) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen kb, azzal van versenyben. Teszt

Paul119 + Navaze + P00By: :R :)

Kommy: Érdekes anomália, de tényleg így van/volt. Ott a SS is.

Depression: Én kérek bocsánatot, hogy még mindig XP-t merek használni. :W Kukoricán térdepelve és hamut szórva a fejemre megjegyzem hogy az emberek többsége még mindig XP-t használ, másrészt nem egy standard ph! tesztet akartam megismételni, hanem egy kicsit más szemszögből bemutatni.
Akkor szerinted annak sincs értleme ha két AGP-s karit hasonlítanak össze mert már egyik se elég up to date?! Sőtt, akkor ne is teszteljünk PCI-E 1.1-es karikat se, mert már azok is elavultak. Ja, hogy a userek döntő többségének még az van? Kit érdekel, csak azoknak csinálunk tesztet akik évi százezreket ölnek a gépükbe ugye?!

Ott az SS, remélem nem gondolod, hogy a cikkírás mellett a másik hobbim a PS-os montírozás... :U

Rescpect, elfogadom, hogy más a véleményed, csak gondoltam én is megosztom veled az enyémet.

Skizz: Ha lesz olyanom persze, de csak a Te kedvedért. ;) Sajnálom, hogy csak egy sz@ros 4850-re telt korábban és nem 4870-re de ez van, ebből kell főznöm. :R
De legalább támpontot ad, akinek hasonló konfigja/vga-ja van mire érdemes fejleszteni. Ha nem kergetett volna őrületbe a Radeon (szoftveres gondok), akkor én sem váltottam volna.

#nincsbennetarcsi

(#15) Paul119 válasza Qru (#14) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem volt 4870esem kb 3 napig.. valahogy ne nyerte el a tetszésemet, föleg hogy melegedett és üresjáratban annyit fogyasztott mint megterhelve:( de teljesitményben olyan 10% al gyorsabb azt beismerem:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16) _Toka_ válasza Paul119 (#15) üzenetére


_Toka_
senior tag

Mármint minél?

Qru: Nagyon jó írás! :R Használd egészséggel az új jövevényt! Grat hozzá!

(#17) Paul119 válasza _Toka_ (#16) üzenetére


Paul119
addikt

gtx260nál :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) Geller72


Geller72
veterán

"eme tesztben a HD4850 eredményével, hol ott játékokban többnyire"
Ez helyesen holott. Nem kötekedésből mondom :).

Mondjuk úgy, hogy ismerős vagyok egy torrent oldalon. Nem kevés felhasználó van. A kérdés és az eredmények álljanak itt példának. Nem akartam grafikon szinten beilleszteni, szerintem így is megfelel.

Milyen operációs rendszert használsz leggyakrabban? Vajon az XP még mindig vezet?
Windows XP-------------------------------------------------------------------86%
Windows Vista -------------11%
Egyéb Windows --1%
Linux ----2%
MacOS 0%
Unix 0%
Egyéb... 0%

27.000 ember véleménye, akiknek nem fűződik érdeke a válaszadáshoz, szerintem mérvadó.

Üdv:
Geller

[ Szerkesztve ]

(#19) Paul119 válasza Geller72 (#18) üzenetére


Paul119
addikt

Vistát használok én is de semmi bajom vele , csak van pár "idétlen"aki nem ért hozzá^^

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) Varoz


Varoz
őstag

Üdv.
Én nem értem ezeket az embereket, szerintem ez egy igenis korrekt és tök jó teszt. Gratula.
Amúgy érdekes, hogy azért a kis Radeon ott volt a nyomában a GTX260 216-nak :) .
És az, hogy XP-n lett tesztelve, külön jó mert tényleg az átlag júzer XP-t használ(jó én Vistát és Vista párti is vagyok) és mindegy, hogy ezek a kártyák DX10-esek, mivel ez nem egy teszt oldal tesztje hanem egy átlag júzer átlag tesztje.
Még egyszer gratula a teszthez, tényleg jó lett és nekem tetszett. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21) Depression válasza Geller72 (#18) üzenetére


Depression
veterán

Nem az XP-be kötöttem bele, hanem a használatába.
Majd akkor írj ilyet, ha a kérdést olyanoknak teszik fel, akiknek DX10-es kártyájuk és 4 giga ramjuk van a gépben. Azoknak tedd fel a kérdést, hogy hányan használnak még 32bites XP-t. Sőt tovább megyek: ez egy teszt, ahol a kártyák grafikus képességét hasonlítják össze egy olyan OP.rendszeren, ami nem támogatja a képességeiket.
Főleg ilyen mondat, hogy a Radenon DX10.1-es előnye nem érezhető. Naná, hogy nem XP alatt!
És ha meg nem olyan teszt, amit minden nap olvasni lelhet a neten, akkor viszont nem számok érdekelnek, hanem a véleménye az embernek. Pont olyan, mint amit írt: 'ha nem lettek volna driver gondok, nem cserélem le', vagy a hangjára lennék kíváncsi, és nem hétköznapi 3Dmark-ra, aminek van topicja, bárki rákereshet.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) _Toka_ válasza Depression (#21) üzenetére


_Toka_
senior tag

Majd akkor írj ilyet, ha a kérdést olyanoknak teszik fel, akiknek DX10-es kártyájuk és 4 giga ramjuk van a gépben. Azoknak tedd fel a kérdést, hogy hányan használnak még 32bites XP-t.
Egynek jó leszek én is. Pl. a Vistám még nem tud a kártyacserémről, amit júliusban követtem el. Ha tudná, hogy azóta alaplapot, procit, memót is bővítettem/cseréltem...

Sőt tovább megyek: ez egy teszt, ahol a kártyák grafikus képességét hasonlítják össze egy olyan OP.rendszeren, ami nem támogatja a képességeiket.
Egész pontosan ez egy teszt, amit részben a saját szórakoztatására, részben nekünk okulásként készített egy srác, aki éppen most cserélt VGA-t. Nem kell ettől többet várni. Ha meg mégis többet kapunk néhányan, hát örüljünk neki!

De sztem ezt te, mint Logout-os user pontosan tudod... :R

[ Szerkesztve ]

(#23) Sanyix


Sanyix
őstag

mondjuk egy tesztet kéne csinálni, stalker clear sky-al, vistán maximum dx módban, radeonnál bekapcsolva az ingyen antialiasingot :D na úgy már lenne külömbség, nem kicsi, nagy!

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#24) Dr. Romano válasza Depression (#21) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ezekkel a paraméterekkel amit te írsz, szinte minden külföldi számtecholdalon tesztelték már a karikat, totál felesleges lett volna még egy ilyen...
Hogy XP alatt tesztelte azt a te szemszögedből veheted kuriózumnak is ha így jobban tetszik és nem hivatalos tesztnek :P

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#25) laragirl83 válasza Skizz (#11) üzenetére


laragirl83
őstag

Így van, nekem volt 4850-em, és most GTX260-m, egyértelműen gyorsabb a GTX, ez nem vitás, igaz a radeon olcsóbb. Valamit valamiért.

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#26) laragirl83 válasza Depression (#21) üzenetére


laragirl83
őstag

Nekem tud DX10-et VGA és 4GB ramom van, mégis a 2 oprendszer xp és vista is 32bites :P :P

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#27) Geller72 válasza Depression (#21) üzenetére


Geller72
veterán

..én meg nem beléd kötöttem beléd, hanem érdekességképpen írtam, hogy mennyien használnak XP-t manapság még. Használnék én talán vistát is, ha lenne annyi esze az XP-hez képest, hogy egyszerre két, egymástól különböző VGA-t kezeljen, két eltérő driverrel..tudom, hogy ritka kérés, de nekem pont ez áll fenn. Sorolhatnám, de a topic nem erről szól. Én az XP-t megvettem és egyszerűen nem nyerte el a tetszésem annyira, hogy áldozzak annyit rá, amennyiért megveszem. Talán jogomban áll eldönteni, hogy miért adok ki pénzt. Aki hetente cseréli a nem igazán hologramos matricával ellátott rendszereit, az lehet, hogy könnyebben vagdalózik. És ezt megint csak nem rád értettem.:DD. Használok én 64 bites oprendszert, csak azt nem dupla w-vel írják.:-D..

A másik, hogy felsorolni is nehéz lenne, hány nagyon komoly oldal, nagyon komoly teszterei és cikkírói tesztelik 32 bites oprendszerrel a játékokat, miközben úgy érzem, nem tegnap óta lehet 64-es procikat kapni. Ebbe is bele lehetne kötni, ha nagyon kötekedő kedvembe lennék. Csak akkor kiderülne, hogy egy kicsit kevés 64-es driver van még és a feltelepített programokat a 32 bites szekcióba tenné, mert a játékok még azok..pölö...azokat a cégeket nem köpködjük???:..

Peace

Geller

[ Szerkesztve ]

(#28) Bluegene


Bluegene
addikt

hogy lehet h a 4850 average FPS-e alacsonyabb mint a minimális(GPU caps viewer)?

és az a 10FPS a fallout3-ban is érdekes, nálam úgy ment mint a vaj

a többi rendben van, az elvárható :R

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#29) Savanya


Savanya
addikt

"Akinek 192 stream processzoros GTX-e van, az az itt kapott GTX eredményekből kb 10%-nyi levonás után kapja meg az ő GTX-énk teljesítménybéli viszonyát." Ez túlzás , esetleg alapórajeles és húzott küzütti különbség lehet akkora . Alapon minimális az eltérés ..

Mobilszámom: 70-516-8068

(#30) kisedi válasza Qru (#1) üzenetére


kisedi
tag

Összedobunk 2700Ft egy fogyasztásmérőre , csak könyörgünk
mérj idle és power fogyasztásokat is pleaseeeeeee.
A hűtés keveseket érdekel, bárki vehet 800Ft ért pár 12 cm es ventit,
és meg is van oldva.
Amúgy szuper a teszt, grat.

(#31) csabinka


csabinka
tag

Meg kell nézni az ár és teljesítmény arányt árba ha ugyanolyan radeont azaz 4870-et veszel azzal próbáld meg tesztelni az a 2 kategória van 1 szinten árba!Arra kiváncsi lennék nagyon!Up a tesztnek jó lett!

(#32) Paul119 válasza csabinka (#31) üzenetére


Paul119
addikt

4870 es kb az alap gtx280 al van partyban, az fxf féle tuningolt jószágokkal már nem hiszem hogy partyban lenne

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#33) Navaze válasza Paul119 (#32) üzenetére


Navaze
tag

fxf ?!?!? :D :D :D

(............(o)...............(o)..............)

(#34) Paul119 válasza Navaze (#33) üzenetére


Paul119
addikt

hopáá xfx :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35) h-yle válasza Qru (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Respect és tisztelet a min/avg/max FPS kiírásért. Végre nem csak egy átlag, vagy max számot kapunk az arcunkba.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#36) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Érdekesebb lett volna 4870-el, mert az kb. egy kategória.

(#37) dangerzone válasza Bluegene (#28) üzenetére


dangerzone
addikt

Vmi bug. Valószínűleg driver. De nekem is van olyan hogy egyszer ugyanazon a helyen 60 fps, másszor meg 19.

Qru: Grat a teszthez. Nekem igenis, tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#38) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát igen a GTX260 az a HD4870 1GB-ossal van egy súlycsoportban. Egyértelmű hogy reggelire meg eszi a kis HD4850-est :DDD. És az a jó még benne hogy 700/1400/2500-on még az alap GTX280-ast is be fogja (persze a 216sp-s) hangsúlyozom hogy csak az alap órajeles GTX280-ast mivel azt is elég jól lehet húzni ;]
Na mindegy szerintem jó váltás volt nem kell annyira parázni a DX10.1 miatt nem nagyon fog elterjedni a DX11 érkezése miatt :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) smc


smc
addikt

De hogy kapott a GTX alap több összpontot, mint a 4850 húzva? :|
SM2-re és 3-ra is többet kapott az ati.
És ahogy nézem erről SS sincs.

Ahham, megvan a hiba..
ezek a pontszámok miért a GTX260-nál szerepelnek? :W
Azért ha nem is szépek azok a grafikonok legalább pontosak legyenek.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#40) gYaLo


gYaLo
őstag

Köszönjük Qru ezt a tesztet :C :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#41) dangerzone válasza Jhonny06 (#36) üzenetére


dangerzone
addikt

....és valószínűleg ezért is van logouton ,nem pedig guru3d-n.

Azért tesztelt 4850-et meg gtx 260-at ,mert ilyen kártyái vannak. Megmutatta, mennyire érné meg váltani.

4870 vs gtx 260-as tesztet meg minden árokparton találhatsz. Ennyi...

(#42) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Igen tudjuk, hogy azért tesztelte ezeket a kártyákat, mert HD4850-ről váltott GTX260-ra és így volt apropója. Na de, akkor azt írja le, hogy ebben a játékban ennyivel meg ennyivel több fps-em van a gtx-el vagy hogy ahol a hd4850-el túlságosan leestek az fps-ek, ott már a gtx260-nal jó stb. Ne próbálja összehasonlítani a két kártyát, mert annak semmi értelme. Árban két külön kategória és mégis jó látni, hogy annyira nem szakad le a HD4850, mint amennyivel olcsóbb. Na igen, meg XP alatt, olyanokat firtatni, hogy dx10 meg dx10.1. Azért köszönjük a tesztet.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#43) #31757056


#31757056
törölt tag

A sokat sejtető cím ellenére számomra nem eléggé informatív. Én is csak azt a csontot rágnám le amit az előttem szólók, igazán összehasonlítani DX10/10.1-ben kellett volna. Én nem azt mondom hogy XP-ről Vistára kell váltani mindenképpen, de ilyen erős hardverekkel felszerelve tényleg érdemes fontolóra venni, hogy abban a tesztkörnyezetben is kipróbáljuk/használjuk az eszközöket, amire igazán készültek... Ettől függetlenül a teszt érdekes, és szépen el van készítve!

[ Szerkesztve ]

(#44) dangerzone válasza Ricco_hun (#42) üzenetére


dangerzone
addikt

Amúgy a tesztelt játékokban csak a cryfos volt dx 10-es. Szóval sokkal nem lett vna több infó.

Jó, az igaz, hogy dx9-es teljesítményt tesztelve nem lehet dx10, dx10.1-ről beszélni. Majd kijavítja. :)

(#45) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Megint színvonalas teszt, köszönet érte :R

A fikázók meg kössék fel magukat :P Szerintem a párosítással sincs gond. Arányaikban nem mellesleg ugyanazt tudja a 2 kártya.
Ha tehát azt vesszük, hogy az nV a "gyári" 260-at szánta a 4850-nek, akkor az ott 1:1, de csak teljesítményben, árban nem.
Itt van meg az egyező arány szvsz.

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Komolyan mondom, hogy bizonyos embereknek semmi se jó... :(((

Az összehasonlítást köszönjük. Sok ember kérdezte már itt PH-n is, hogy megéri e 4850-ről 260-asra váltani. Így most egy kicsit tisztább lett a kép, köszönjük.

Valaki említette a fogyasztásmérőt. A 2700 Ft-os fogyasztásmérő igazából még támpontnak is kevés. Ezt már tobb topicban kifejtették, akik egy kicsit foglalkoznak a témával. Úgy is mondhatnánk, hogy az egy sz@r... :U

OFF Qru-nak: G4ga is elég gyorsan meglépte ugyan ezt. Neki se jött be a piros... :N

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#47) marcias válasza dangerzone (#41) üzenetére


marcias
őstag

Egyet értek. Kellenek az ilyen tesztek is. Habár, ha nem tesztnek, hanem inkább véleménynek fogjuk fel, akkor még kevésbé irritáló a dolog. :)

Jericho: nem értem, miért szar, és én nem olvastam olyan sok topicban ezt a véleményt. Nyilván nem igazán precíz műszer, de a célnak igenis megfelelhet.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#48) TazLeacher válasza marcias (#47) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már bocs, de egy olyan hőmérő, ami monjuk +/-5 fokkal mér, az számomra használhatatlan. Pedig a célnak megfelel, megmutatja, hogy melegebb van-e mint tegnap, vagy sem...ez csak egy példa volt.

De használhat, ebben igazad van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#49) syC


syC
addikt

Annyit fűznák hozzá a fallout3 teszthez, hogy nézd meg 16xaa 16af -el minden fullosan. Az nvidia sztem ugyan úgy 60 fps-sel fogja futtatni a játékot. Én annó beszrtam a különbségen, mert 4870-ről váltottam ugyan ilyen giga260-asra :R

(#50) Sanyix


Sanyix
őstag

a gtx260 NEM gyorsabb még egy 4850-nél sem. Max az nvidia támogatásával készült dx9 játékok jobban mennek rajta. De ilyenekből nemnagyon lesz több. igazi dx10-ben még ennyit se tud a gtx, 10.1-et megy egyáltalán nem.
Az hogy dx10.1 nem fog elterjedni, az egy hatalmas BAROMSÁG. Már most is a még dx9 alapú játékokba is berakosgatják pl az ingyen aa-t, még néhány dx10.1-es kiterjesztéssel. Most tavasszal jönnek a teljesen dx10 alapú cuccok, amik persze 10.1-et is tudni fognak. Hülyék lennének kihagyni. Már nem kapnak pénzt az nv-től, nincs okuk nem dx10.1-et használni. Az meg főleg hülyeség hogy a 11 miatt hagyják ki a dx10.1-re fejlesztést, max arra jó hogy az nvidiások ezzek nyugtassák magukat hogy nem kell cserélniük. Ha a dx11-re várnak, akkor akár a 18-at is megvárhatják, mert minek kezdjenek bele már :D
(és képzeljétek, a dx8.1-is hogy elterjedt, pedig már jött a 9 ;)
Mellesleg a dx11 és 10 között messze nincs annyi külömbség mint a 9és 10 között, ergo lazán tovább lehet fejleszteni rá, és emellett a dx11 nem olyan sok program függő újítást hoz, hanem belsőleg fog fejlődni, így jópár újítása régi kártyákon is menni fog.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.